Domů Sex & vztahy Sex Jsem panna, no a co? ...

Jsem panna, no a co? 5/5 (1)

71

Za posledních pár let téma sexu a celkově i otevřenost veřejnosti dost pokročila. Přispěl k tomu hlavně internet, kde píšeme, jak za sebe, tak i anonymně a tím pádem jsme více odvážní a dokážeme se bavit o věcech, o kterých bychom nahlas vůbec uvažovat nemohli. Jedno z témat, které sice už není tabu, ale úplně otevřené také není – je pohlavní styk a sexuální věci obecně.

Mladí lidé o těhle věcech toho vědí už v dospívání o dost víc, než jsme věděli my před pár lety (samozřejmě další zásluha internetu) a často už i děti na prvním stupni mají naprosto přesnou představu o čem je řeč. Je to dobře nebo spíše špatně?

Z určitého hlediska je to pokrok k lepšímu, z té druhé strany ale mladiství řeší tohle téma čím dál více do hloubky a pak začne celý kolotoč s otázkami typu: „Ty jsi ještě panna?“, které pro někoho mohou být dost nepříjemné.

Jsem lepší než ty!

Dost dobře si to pamatuju. Znala jsem jednu partu holek, z nichž jedna slečna (cca 15 let) měla už první pohlavní styk za sebou a od té doby se neustále vyptávala ostatních, přímo do nich ryla, zda už to také mají za sebou. Jakmile odpověděli, že ne, okamžitě přešla do útoku a začla si z nich utahovat. Že ona je lepší, protože už „to“ dělala a oni jsou jen hloupé malé holčičky, které se bojí velkého světa dospívání a sexu.

Pokud tuhle strategii na tebe někdo začne zkoušet, naprosto nejlepší řešení je ignorovat to. Nemá smysl se s takovými lidmi hádat. Ti, kteří si tohle myslí nejsou nijak lepší a neznamená to, že ty jsi horší – pravděpodobně jsou jenom hloupí, rádi se chlubí, často si také v tomhle tématu vymýšlí. I když bys jim na to odpověděla, co by tě napadlo – pravděpodobně by si stejně našli způsob, jak si do tebe „dloubnout“

Pokud holka už má sex za sebou, neznamená to, že je hezčí, inteligentnější nebo že se klukům líbí víc.

Co když mě pak nebude chtít?

S panenstvím poté přicházejí další otázky typu: „Co když řeknu klukovi, že jsem stále ještě panna a on si to rozmyslí a už mě nebude chtít?“

Pokud se tohle vážně stane, můžeš jen jásat (dobře, zní to divně…). Buď ráda, že se „blbost“ toho kluka projevila dřív, než že jsi mu dala víc, než byl vztah o tolik vážnější a tohle zjištění pro to bude o hodně lehčí než kdyby se to stalo po několika letech v jiné situaci. To by určitě bolelo o hodně víc.

Neznám ale ani jediného kluka, který by opustil holku kvůli tomu, že ještě neměla pohlavní styk. Naopak spoustě z nich se to líbí, jsou rádi, že mají v podstatě „čistou, nepoužitou“ holku a jsou její první – to je pro některé zkrátka čest.

Nestresuj se kvůli tomu, že jsi panna – není to nic, za co by ses měla stydět.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekOdstranit dioptrie lze operací
Další článekSvatební kalendáře – kalendář pro nevěstu a ženicha, ten nejoriginálnější dárek
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

71 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj Mers,viem že sa sem táto otázka nehodí,ale ja vážne súrne potrebujem odpoved. Prosím odpovedz: Chcem hnedú farbu vlasov,teraz mám čiernu,je pravda že ked si dám na nu blond budem mat hnedú? Alebo ako získam hnedú,dik. :*

  • Ahoj, pravda to doopravdy není – černou buď musíš nechat odrůst nebo jí odbarvit/stáhnout a na to bych ti určitě doporučovala kadeřnice. Černé se celkově strašně špatně zbavuje.

 2. Souhlasím s tebou Mers a ostatním holkám, co navštěvují tvůj web a ještě TO nemají za sebou, vzkazuji, že já sama jsem o panenství přišla v 19 a i tak jsem toho později litovala, že jsem nepočkala na kluka, kterej za to stál. Vždycky je to jen vaše věc a ať si říká, kdo chce, co chce, pokud to necítíte správně a nejste si klukem ani samotným sexem jisté, počkejte.Ten, kterej vás má rád, to pochopí.

  • no jó jenže,mě je právě 15..a holky už v naší třídě spaly s někým už i víckrát než jednou…a já jsem si s žádným ani ještě nedala pusu a ani jsem s nikým ještě nechodila…ještě jsem zkrátka nepotkala toho pravého,ale kvůli tomu se mi všichni posmívají…..že jsem jako malá..nevyspělá atd. nikdo mě ani nezve na žádné party..jsem prostě taková MIMO! :(

   • Nejsi mimo. Teď je sice moderní hned v 15 se s někým vyspat, ale bohužel to neni ono. Že se ti někdo posmívá, je mi líto, ale jsou hloupý oni né ty.
    Já už jsem teda starší, ale kdyby mi holka klidně v 23 řekla, že se s nikým nemilovala, budu ji mít snad ještě rači. Na ostatní kašli a počkej až budeš chtít.

  • Věruš, vůbec nejsi mimo. Já taky v podstatě do 16ti neměla ani žádného kluka ani pusu a není to žádná tragédie. Teď mi je 21, mám vážný vztah, jsem spokojená a přitom jsem si dřív vůbec nemyslela, že se mi něco tak suprovýho vůbec přihodí. Ostatní prostě ignoruj, ono to ani jinak nejde:)

  • Věruš, mě je 19, skoro 20. Nikdy jsem s nikým nechodila, ani se s nikým nelíbala… Pravda je taková, že jsem si kvůli tomu často připadala divně… Mám trochu problém v jednáním s klukama…
   Ale upřímně, teď jsem poznala jednoho moc milého kluka… Jsem do něj zakoukaná a on možná do mě, nevím, ale vím jistě, že i když to třeba nevyjde, nemám nejmenší důvod se trápit, že jsem s nikým nechodila. Proč taky? Jednoho dne to přijde, jen je potřeba počkat.

  • Mě je 15, brzy bude 16 a taky jsem si s nikým jeětě ani nedala pusu, žádný kluk o mě nejeví zájem a na párty mě taky nikdo nezve. Občas si ze mě kvůli tomu někdo utahuje, ale na tom nezáleží. Nevadí mi že s nikým nechodím, až se někdo objeví, tak se prostě objeví, nevadí mi počkat

  • Věruš, věř tomu, že tohle je spíš plus než mínus a ti, co se Ti kvůli tomu posmívají, jednou poznají, jakou dělali chybu a bude je to strašně mrzet.. Já neměla štěstí v lásce do svých 17ti let a když se mi ve třídě smáli, že jsem ještě panna, tak jsem se smála já jim a dali mi pokoj, protože kamkoliv jsem došla mimo školu a kluk se mě na to zeptal a já popravdě odpověděla, tak mě chválil,že jsem rozumná a že si mě za to cení, že nepodlehnu hned tak někomu- ve škole zkrátka mladí nevycválaní #chtějí se chlubit, mimo školu jsem se proto stýkala se staršími. A od té doby mám přítele, který za to byl neskutečně rád.. A co je na tom nejlepší? Že i když jsem si myslela, jakou fůru ženských neměl, tak i já jsem byla jeho první a upřímně, když jsem se o tom zmínila před kamarádkami, které do mě kv,li tomu ryly, tak mi hrozně záviděly, že je to pěkné.. Rozhodně kvůli nějakým nevyspělým dětem neměn sama sebe a svůj přístup, jednou se Ti to vyplatí a Tvůj budoucí kluk to ocení ;)

  • LUCKA: Ahoj jsem na tom úplně stejně jako ty, taky jsem se nikdy s nikým nelíbala a neměla kluka a sex už vůbec ne, ale nestydím se za to, raději si počkám na toho pravého :)

 3. Já v 15ti letech začla poprvé chodit s klukem,v 16ti letech jsem přišla o panenství a ted mi je 18 a se svým úplně prvním klukem stále chodím. V mém okolí je hodně 16ti letých holek které si věčně stěžují že je kluci neberou vážně,že s nima žádný chodit nechce atd… Na každou z vás jednou čas příjde :) Stačí se nechovat dětinsky a mít to v hlavě už trochu srovnané ;)je úplně jedno jestli o panenství příjdete v 16ti letech nebo až ve 20ti ;). Znám slečnu která o první pohlavní styk zažila až ve 23 letech a nemyslím si že by kvůli tomu měla být nějaká „divná“.

 4. Najlepšie je si na tieto veci počkať. Dievčatá, ktoré už v dvanástich chcú mať frajerov a v pätnástich sex … myslíte, že je to dobre? Podľa mňa nie. Chce to čas a začínať so sexom takto skoro… Úžas. Myslím, že ten kto si na všetko toto počká o nič neprichádza ;) A ak si z toho bude niekto uťahovať, úbohý a smiešny je jedine on. Ja som tiež s nikým nechodila, pusu som si dala len raz kvôli jednej hre (niečo ako fľaša) a na sex ani nepomyslím. A ? O nič neprichádzam, ja si rada počkám, než už v nejakých trinástich s týmto začať. Aj tak si myslím že nie som nijak utláčaná alebo podceňovaná, práve naopak ;)

 5. Mně je 15 let, jsem panna a v brzké době o panenství opravdu nehodlám přijít. Jistě jsem se taky už stala terčem těhle urážek.. Byla jsem z toho špatná, ale ignorace je opravdu nejlepší způsob. Řekla bych to asi tak, že jsem hrdá na to, že jsem panna..

 6. Za necelý měsíc mi bude patnáct a popravdě – taky jsem si s nikým nedala ani pusu. Mezi holkama ve třídě se cítím docela trapně, když na mě každý den vybalí svoje zážitky s kluky a pořád se vyptávají mě, jak jsem daleko. Ono to není příjemné, ale nadruhou stranu si nemyslím, že bych byla divná. Jsem ráda jaká jsem a radši si budu ještě chvíli užívat bezstarostného dětského života, protože já se tak cítím. Radši se budu bavit. Ono to jednou prostě přijde – aspoň tomu věřím. Je dobré si ty kluky trochu ‚oťukávat‘, ale nic víc. Já se třeba ještě vůbec necítím na žádný vážnější vztah. Každý to má jinak, ale rozhodně to že jste s nikým nespaly na pařbě a nevykously se se čtyřma klukama, není žádná vada, spíš naopak.

 7. Je mi skoro 15 a vůbec na to nespěchám. Když tak poslouchám ostatní holky, jsem moc ráda, že jsem taková, jaká jsem. Záleží mi na tom, aby to bylo z lásky a abych věděla, že toho nebudu později litovat…

 8. No jo, můžu se jen hlásit do klubu :D Náhodou je to fajn, když člověk zistí, kolik lidí je na tom podobně a že tu převládá zdravý rozum. Za sebe můžu říct, že nehodlám nikam spěchat ani se nechat stresovat. Je mi dobře, tak jak jsem a nebudu na tom nic měnit. Však ono se to určitě jednou dostaví :)

 9. Nemám ráda děvky,které se ve 12 chlubí,že už s někým spaly.Je to podle mě trapný než to,aby byly za borky.Moje teorie je ta,že kdo si počká,ten se dočká.Vlastně je dobře,že existujou nějaký naivky,který ve 13 spí s klukem a jsou těhotný,my normální potom aspon vidíme odstrašující připady.Podle mě není nijak trapné počkat klidně do 18,vždyt se svět nezboří..Stejně i v těch 15 my to přijde brzo,ikdyž se to už smí.V takových těch malých letech si nikdo stejně nic neuvědomeje.Mers můžu se zeptat v kolika jsi ty poprvé?

  • U nás ve třídě (je i 13) jsou dvě holky, které už prý TO dělaly. A jedna z nich pořád říkala: „o jo, s tím jsem chodila“ a troufla si říct, že chodila i s těmi nejkluky od nás ze školy. Přitom… Ona je fiflena a je strašně uřvaná. Ale zpátky ke klukům… Několik z nich znala kámoška osobně, a tak se jich začala ptát, jestli s nimi TA HOLKA xD chodila… Pch. Nechodila – všechno si vymyslela… Njn, takový je holt život… xD

  • Klidně čekej i do 20. Naopak svět se potom zboří, nikdy si to neužiješ víc než z lásky až když budeš ty chtít. Že se něco smí neznamená, že je to správně. Vždy to záleží na tobě samotné.

 10. Já si nemyslím, že holky, které o to přijdou v 15cti a chlubí se tím si něčím pomůžou, nebo budou zajímavější. Je to blbost. Podle mě jde ale o délku vztahu. Asi je rozdíl, když se s tím klukem vyspí na diskotéce, než když chodí s klukem delší dobu (půl roku, rok,…) a ten si počká, než jí těch 15 bude…

 11. mě je 16 let a už skoro 2 roky chodím s klukem a jsem pana. Nijak by mi to nevadilo, jelikož on na mě čeká… ale bohužel všichni moji přátelé si myslí že už s nim normálně spim… a já si připadám že lžu :( už sem s nim chtěla spát, ale vzdala sem to kvůli bolesti.. na pokus číslo 2 sem se ještě neodhodlala.. bojim se :( a nevim jak se toho stracu zbavit… pokud máte radu, o které nevim, budu jen ráda :)

  • Ja myslim ze je nejlepsi rikat pravdu.. jestli toho kluka milujes a chces s nim mit sex tak je podle me dobry pretrpet tu zacatecni bolest a pak si uzivat… nevim jestli ti to pomuze :)

  • Ty nelžeš kdo tomu nevěří je jeho problém. Až se bát nebudeš tak to zkus, pomalu a on ať otom ví. Když čeká 2 roky určitě nebude spěchat i při tom. Pokud k tomu dojde a ty uhneš měl by přestat. Počkej až si budeš jistá. ;-)

 12. Ahojky ja nemam zadne otazky ja se jen chci podělit se svyma pocitama… Me prijde hodne trapny tohle… moje kamaradka M****a chodila s jednim klukem od nas ze tridy…Strasne o tom mluvila a chlubila se prednama ostatnima… Jednou jsme si tak povidaly sami dve a ja se ji zeptala jaky to je mit kluka… Ona odpovedela fajn. A pak jsem se zeptala jestli se libaj a ona na to“ jeziiiis neee fuuuuujjjjj…. :(

 13. Ahoj, hele, nevadí ti, že některé články komentuji pod svým jménem a některé takhle? Opravdu nechci, aby si to kdyžtak někdo známý nějak vyhledal :-)

  Můj názor je stejný jako tvůj. Škoda, že i přes tenhle názor já jsem taková nebyla. Přišla jsem o to ve 14 a ani nevím,jestli lituju nebo ne.. Jelikož už jsem se svým přítelem třetím rokem :-) a ještě žádného jiného neměla.. ale zas lituji toho,že takhle brzo a nepočkala jsem.. prostě ten pocit,že patřím k těm mladším, ale sama zastávám názor že je to hloupost..

 14. Ahoj, při pohlavním styku jsme použili gel, jenže mě docela pálil tam DOLE.Myslíš že mám alergii? A ted když se dotknu pochvy, tak to strašně dře a jsem suchá, výtok mám takovej kašovitej :( Nevíš co to je? :(

  • Ahoj,

   samozřejmě to může být alergie. Zkus jiný lubrikační gel nebo ho vůbec nepoužívej, uvidíš, jestli se to spraví.

 15. Ahoj chci se zeptat je mi 20 let a ještě jsem stála panna. Zatím jsem ještě neměla přítele a vůbec po tom zatím nějak netoužím, tím pádem zatím nechci ani sex ani na něj nemám vůbec chuť, ani se neuspokojuji sama. Chci se zeptat jestli třeba nemůžu mít nějakou sexuální poruchu, začínám mít obavy abych nebyla frigidní. Děkuji

  • Ahojky, mě bylo 23, když jsem poprvé spala s klukem. jsi normální, frigidní určo nebudeš. prostě třeba na to nejsi připravená apod. já myslím, že můžeš být v klidu :o)))

  • ahoj Verčo, no právě že všechny moje kámošky o to přišly v patnácti a teď mi říkaji že je trapný že jsem ještě panna tak vážně nevím co jim na to mám pořád odpovídat. Ale uklidnila si mě že tobě bylo až 23 tak vím že nejsem jediná která o to přijde v pozdějším věku :)

   • Tobě je 20 a kámošky se ti pořát smějí? Tak to neni něco v pořádku u nich. Když něco nechceš, tak to nedělej. Co jinýho bys chtěla slyšet.

 16. Klárko, já si myslím, že tady v té věci není kam spěchat. a zda už to mají za sebou, tak mají, ale jde i o to, jak o to přišly, zda to bylo kvůli tomu, aby to měly za sebou, nebo z lásky. každý na to má jiný názor,ale na tohle musíš být připravená, chtít to a divný to není a ty divná nejsi. Každá je jiná ve všech směrech a určo se do sexu nehrň jen kvůli tomu, aby si byla stejná apod. a trapný to není. možná ti to trochu i závidí, že čekáš na toho „pravého“ – v uvozovkách, protože víme, jak to s těma chlapama je :o))) ono to přijde, chce to jen svůj čas. :o)

  • To je pravda také si říkám že to má svůj čas a že na to ještě nejsem připravená, tak snad ten čas jednou příde :)

  • To je špatná otázka, sex je přirozená věc, neměla bys nic hrát:)

  • Přesně jako řiká Mersi. Na milování neexistuje návod. Když tě kluk políbí, možná ho políbíš ještě víc, a možná ubereš. Až to přijde budeš to vědět i když se ti to možná zatím nezdá. Nemáš dělat tohle nebo tamto, zkrátka budeš chtít něco udělat a uděláš to.

 17. Ahoj, krom toho, že byh ti chtěla pochválit tvé stránky bych se chtěla zeptat/svěřit. V podstatě nemasturbuji, ale když na to dostanu chuť, tak mám problém. Je to trapné, ale vždy se mi podaří zavést jen jen prst. Mám poprvé kluka, se kterým bych chtěla pokročit od líbání a mazlení se někam dál. Ale bojím se, že i on bude mít s prstěním mě problém. A už vubec třeba u sexu. Prosim, je to normalní?

 18. ahoj je mi 17 a sem jeste panna a sem na to hrda :) ano mela sem par prilezitosti se s nekym vyspat ale ja jsem to neudala a nelituju toho :) a navic sem se o tom s nekolika kluky bavila a ti mi na to rekly ze se nemam za co stydet a ze by to prone byla pocta kdyby byly prvni :) tak si myslim ze oplati pockat :)

 19. Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je normální, že se do mě nemůže přítel dostat a co dělat, aby to šlo?

 20. Chtěla jsem se zeptat, jak s ochlupením před prvním sexem? Nechat? Vyholit?
  děkuji…

  • Tobě se to musí líbit a musíš být spokojená. Pokud ti to po 3 letech s klukem bude úplně jedno tak se ho zeptej jak se mu budeš líbit víc. Ale to už bys dávno věděla.

 21. Ahoj Mers:-)Je mi 15let.Chtěla jsem se zeptat,jestli bych měla klukovi říct,že jsem panna, až když už spolu budem v posteli,nebo dřív a nebo jestli mu to mám vůbec říkat..?Jinak děkuji za odpověď.

  • Určitě mu to řekni. A pokud můžu mluvit za sebe tak rači dřív. Když to bude vědět dopředu pak už vám nebude nic bránit, nebudeš nad tím přemýšlet a on by měl být opatrnější. Nic víc.

 22. Ahoj, chtěla bych se zeptat, když jsem předtím nikdy nespala s klukem, měla bych si hned poté koupit antikoncepci?

 23. Ahoj mám takový problém, vůbec jsem nevěděla kam to mám napsat až jsem narazila na tvůj blog. Nedávno jsem masturbovala a potom jsem měla na prstech krev. Nemohla jsem si něco udělat?? Jako nic mě nebolelo nebo tak, ale bojím se. Je mi teprv 12. Já vím asi si říkáš že jsem hloupá ale já jsem trochu vyspělejší než moje kámošky a tak se bojím jim to říct a třeba je požádat o radu. Samozřejmě ani mamka to neví a na tom nehodlám nic měnit. Prosím poraď co mám udělat, nebo jestli mi něco není nebo tak. Předem děkuju

  • Je možné, že sis protrhla panenskou blánu. Pokud jsi jedna z těch, co ji nemají moc silnou, tak tě to bolet nemuselo. Dá jednoduše nahmatat, tak to zkus a uvidíš. Pokud ses neodpanila, tak nevím z čeho by to mohlo být.

   • A pokud jsem si ji protrhla tak mi to ale nemůže nic udělat že?? I když je mi teprv 12. Jinak díky za odpověd.

    • Ahoj:) Panenskou blánu sis mohla ale nemusela protrhnout, mohla sis jí narušit a z toho je taky trocha krve, jinak nikomu to řikat nemusíš, kdyby na to někdo přišel tak můžeš říct že si o ní přišla při sportu, a některý holky jí maj tak slabou že se jim normálně jen tak přetrhne nebo ji ani nemají:) Nezoufej:)

 24. Děkuju holky, uklidnili jste mě, už to nebudu řešit když vím že je to ok :))

 25. Ahojte holky :) Je mi 16 a jsem stále panna, ikdyž si o to mně mnoho lidí nemyslí, asi proto, že jsem měla již hodně příležitostí. Jen prostě nechci být jako dnešní většina holek. Spolužačky do mě ryjou, ale já chci počkat na toho „pravého“. Proto si myslím, že kdo si tu myslí, že je divná, tak to není pravda. Taky čekám. :)

 26. ahoj, chtěla bych se zeptat, ty si tu psala, že když jsem si ještě nezaváděla tampon, měla bych to zkoušet radši když mám krámy a ne když je nemám aby se mi nepoškodila panenská blána. Ale co když jsem si nikdy nedala tampon a budu mít první sex? Nevadí to? Nebo já nevím, možná je to divný, vůbec s tím nemám zkušenosti…

 27. Ahojky,
  mám takový menší problém a potřebovala bych poradit. Včera jsem strávila noc s jedním klukem, byl na mě hrozně hodný, strašně příjemný. Strašně se s ním bojím spát, jsem ještě panna, ale jemu jsem to neřekla. Po chvilce takového toho objímání a líbání, mi sjel rukou do kalhotek a začal mi to dělat rukou. Nebylo to pro mě nic příjemného, nechtěla jsem ho něak zklamat, ale vážně to strašně bolelo, tak jsme mu tu ruku vyndala. Zkoušeli jsme to nejméně 5krát ale po každé se ta bolest nedala vydržet. Vůbec nevím co ted dělat, strašně se bojím té bolesti.

  • Ahoj. Až to budete zkoušet příště, zkus se víc uvolnit a s přítelem prodlužte mazlení. Pokud to nepomůže, tak si s přítelem promluv a zkuste najít příčinu. Třeba ti to přítel dělal nějak drsně a ani si to neuvědomil. Ale neboj, to se časem spraví. Tak hodně štěstí :)

   • Bojíš se možná pro to, že jsi mu to neřekla. Nepřemýšlíš při tom nad tím? Řekni mu to, pak mu dojde, že se bojíš a třeba bude opatrnější. Taky si myslím, že spíš on byl hrubší i když nechtěně. Ty sis se sebou nehrála? Zkus to a jestli tobě to půjde, pak on by měl ubrat.

 28. Ahoj,
  je mi 23 let a ještě jsem neměla sex. Vím, že nejsem divná nebo tak, ale nevím, jak to klukovi říct. Kdyby mi bylo do dvaceti, tak oukej, ale takhle? A ještě jedna věc, stačí, abych se trochu vzrušila a mám hned lehce mokré kalhotky. Nechci, aby si přítel myslel, že jsem se počůrala, je to normální? Děkuji za odpověď.

  • 20 let neni žádnej zlom. Je jedno jestli 17 nebo 22. Někdo se zkrátka cítí dřív a někdo později. Já bych to chtěl slyšet až budem někde sami (né nutně až těsně před.) Třeba po tmě někde na lavičce v parku v obětí. Pokud ho miluješ a on tebe tak se ničeho neboj. A kalhotky taky neřeš, já zjistit, že je holka tak vzrušená, byl bych ještě víc. Hlavně se uvolni, na nic nemysli a užívej si to.

 29. jeste jsem chtela napsat ze to neni na skodu rika se ze tim pozdejc tim je to lepsi a vic se to vychutna nez nekdo ve 14 co z toho ma potom.

  • Přesně tak, holka ve 14 si možná užije to jak se pak chlubí ostatním, ale holka ve 20 bude spíš vědět co dělá a užívat si to. ;-)

 30. Ty starší z vás, které s někým spaly třeba až v 18ti, řekli jste příteli, že jste ještě panna nebo jste ho nechaly ať to zjistí sám? Jak jste mu to řekly? Je mi 19 a příteli jsem ještě neřekla, že jsem panna, protože se docela stydím a nevím, jak mu to říct:/

 31. S přítelem sme se dohodly že dneska budem mýt orální seks. Nejsme mladý? Je nám 8let.

 32. Já chci být panna až do manželství. Myslíte, že to bude klukům vadit?

Diskuze je uzavřena.