Domů Sex & vztahy Kamarádky Pomoc, jsem poslední panna ve třídě! ...

Pomoc, jsem poslední panna ve třídě! 5/5 (4)

1

26Jak jsi na tom se sexem? Že za svými kámoškami maličko pokulháváš? Podle řečí, které vedou to vypadá, že jsi snad jediná panna ve třídě? Neboj, na 90% tomu tak nebude. Nejspíš příliš vážně bereš to, co ostatní jen říkají. Pojď se na věc podívat otevřeně. Ve většině případů to totiž končívá tak, že kámoška, která o sexuálních zážitcích se svým klukem mluví nejvíce,  jich má paradoxně nejméně!

Co dělat, když na téma přijde řeč?

Znáš to, jen tak s kámoškami v lavicích tlacháte, nejprve o novém laku na nehty, potom o klucích a ke tvému neštěstí se nakonec řeč přesune i k sexu.  A věta „tak co holky, už jste to dělaly?“zazní v místnosti jako hrom. Naštěstí nebyla nikomu adresována, a proto se ty můžeš držet v ústraní. A zatímco tvé kamarádky rozjedou pořádně žhavou debatu, ty se marně snažíš rozpomenout na nějaký, ač sebemenší sexuální zážitek s klukem. Bohužel tě nenapadá nic většího, než je první pusa od kluka v pěti letech na svatbě tvých známých, lze to použít? Ušklíbneš se této myšlence a v tom zjistíš, že tvé kamarádky domluvily a teď čekají na tvůj zážitek. Naštěstí pro tebe zazvoní a do třídy vstoupí učitelka. Ta má teda načasování! Zdá se, že jsi nepříjemné dotazy kámošek setřásla, ale co ty? Jsi opravdu poslední panna ve třídě? Červíček pochybnosti v tobě hlodá a hlodá, ale neboj se! Tvým kámoškám nemusíš hned všechno zbaštit. Proč?

  1. Celou historku si mohly vymyslet, aby byly zajímavé.
  2.  Že zabíhaly do detailů? Mohly to mít načtené nebo to odkoukaly z filmu.
  3. Že kluka mají? Ano, ale spát spolu nemusí.
  4. Historku si vymyslely proto, že nejspíš žádný sexuální zážitek nemají a tímto tuto skutečnost chtějí zamaskovat.

Podle čeho tak soudím? Každý, kdo tuto intimní chvíli prožije, nemá důvod zabíhat do detailů,  řekne jen, že to bylo hezké, že byl kluk něžný a podobně. Rozhodně se všude nevychvaluje, že to dělali na lince nebo pod ní, no uznej sama.

couple-731890_960_720

Máš ještě dost času?!

Koneckonců, jestli ti ještě nebylo 15, můžeš se pyšně poplácat po ramenu, že jsi sex ještě neměla. Vždyť na to máš celou věčnost a krom toho jsi pod zákonem. Když už před patnáctkou zahodíš tvé poprvé, co ti zbude na později? Máš ještě dost času, věř mi! A co se týče kámošek, můžeš se řídit následujícími dvěma postupy.

  1. Buď si budeš vymýšlet stejně jako ony! Přitom moc nezabíhej do detailů, jinak by ses prozradila.
  2. Nebo jim řekni na rovinu, že jsi sex ještě neměla a že ti to ani za mák nevadí. Možná se ti budou posmívat, ale věř mi, to ty budeš ta světová!

Jak odhalit kecalky ve třídě?

Nenech se těmito kecalkami otrávit. Jestli jsi už s někým spala nebo ne je jen TVOJE VĚC! Nejlepší bude, když jejich lži odhalíš už na začátku, později se nebudeš muset trápit tím, že jsi poslední panna ve třídě. Zažeň každou takovou kecalku do kouta pokaždé, když téma sexu vytáhne. Odzbroj ji docela intimními otázkami. Zeptej se, jestli při sexu použili kondom, jestli si dali pozor, zda bere prášky a jakou značku. Zeptej se jak dlouho to dělali a jestli došli k vyvrcholení. Věř, že čím víc takových otázek položíš, tím více ji znejistíš. Vymyslet si značku antikoncepce, když žádnou nemáš není zrovna nejlehčí úkol, co myslíš?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. Ja si na sve poprve pockala az do svych 22,5 a nijak jsem se za to nestydela naopak jsem byla na sebe hrda ze nejsem jako ostatni holky a kdyz jsem pak zacala chodit se svym pritelem se kterym jsem zazila svoje poprve tak jsem si zasla k doktorce pro antikoncepci a sama se divila ze jsem u toho nekrvacela a ani me to nejak moc nebolelo. Takze muj nazor je nestyd se za neco co je pro tebe prirozene ( at uz se bavime o sexu nebo jen o mesickach) jsi to proste ty a takova mas byt a ne jako kazda druha. Neztracej sebevedomi jen proto ze ti je 15 nebo 16 a jedina panna ve tride. Oni si to vybrali ale ty takova byt nemusis. Ja nejdu s bavem a uprime se o takovych vecech bavim. Svuj intomni zivot si pro sebe sice nechavam ale o ostaznich „zenskych“ vecech se v pohode bavim.

Diskuze je uzavřena.