Domů Krása & Péče (Foto)návody Jak mít rychle a levně hezké sešity do školy ...

Jak mít rychle a levně hezké sešity do školy 5/5 (4)

2

Já vím, já vím. Taky mě vždycky rozčilují ty DIY videa „back to school“. Ale zase si tím můžeme zlepšit náladu na nudné dny ve škole, že jo… No a pokud zjistíme, že za ani ne týden je škola (děsná představa, co) a nechcete koukat, jak Áňa odvedle má na lavici vystaveny sešity jak z módní přehlídky (existují módní přehlídky pro sešity?), pouzdra, tužky a pera v jednom looku, můžete s tím rychle něco udělat! Dnes vám ukážu, jak poslední den před školou rychle vše udělat tak, aby se to podobalo Áně a přitom rychle a zapolovic!!!

Cool cover díky balícím papírům

  1. Jistě každý doma máme ten koutek, kde jsou balící papíry, barevné stuhy, pásky, mašličky a já nevím co ještě. Podívej se po nějakých takových věcech, určitě najdeš poklady.
  2. Nejdřív otevřený sešit roztáhni nad balícím papírem a poté ho obkresli tužkou.
  3. Je na tobě, zda je to balící papír se Santou, nebo s nápisy „Happy Birthday“, jednoduché s kolečkama, nebo nějakým výjevem… Já pro vás vytvořila jednoduchou koláž, jak jsem to vytvořila já. :-D
  4. Vystřihni a přilep na sešit lepidlem, nejlepší je gelové lepidlo v tyčince.

Povzbuzující citát

Pokud máte doma tiskárnu, můžete si na googlu, instáči, nebo Pinterestu najít nějaké hezké citatáty povzbuzující ke škole v hezkém designu. Den bude hned hezčí!

Pomocí tapet na mobilu

Na co jsem přišla já a mám tak nejvíc obalených sešitů je to, že jsem si na googlíku stáhla tapety na mobil ze svých oblíbených seriálů, knížek, crushů, oblíbených celebrit a podobně. Navíc vás to vyjde o mnoho levněji, než nějaký předražený merch. To Áňu určitě nenapadne! Já mám tak krásný sešit Stranger things, s „prolhanými kráskami“ nebo se Selekcí od Kiery Cass. Nebo také si jednoduše můžete vyscreenshotovat obrazovku mobilu a připomenout si tak v no mobile oblíbené apps…

A tím nápady zdaleka nekončí… Určitě najdete na Pinterestu a podobně mnohem více různých zábavných námětů. Návrháři si mohou koupit látku a vytvořit tak sešitům skvělý a jedinečný outfit. Pokud sbíráte např, známky, můžete si jimi sešit vyzdobit. Fantazii se meze nekladou.

To by bylo ode mě dnes všechno. Přeji vám, aby ten letošní školní rok nebyl až takový opruz. Třeba vám v tom hezky obalené sešity pomohou! :-D

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak chránit životní prostředí
Další článekMARKscrub – recenze a zkušenosti
Ahoj, jsem Vali a na tento blog jsem začala psát teprve nedávno. V listopadu oslavím 15. narozeniny. Zajímám se o zdravý životní styl obecně (zdravá strava, cvičení apod.), mám také ráda módu, hodně čtu a nadevše miluju psy. Psaní knih a různých článků mě baví a naplňuje odmala. V jedné větě- střelená normální holka, která má soustu nápadů, které si nechce nechat pro sebe. Budu moc ráda, když se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem, ať už se týká zdravého životního stylu či fashion atd. Ostatně-my holky si musíme pomáhat.

2 KOMENTÁŘE

  1. tento článek je super, protože když si představím jak mám jako obal na sešit screenshot obrazovku mobilu tak jako SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Diskuze je uzavřena.