Jak okořenit dlouhodobý vztah s přítelem? Zatím bez hodnocení.

Tentokrát se spolu zaměříme na dlouhodobé vztahy a prozradím ti své tipy, jak takový vztah trochu okořenit. Určitě mi dáš za pravdu, že čím déle jsi s přítelem, tím lépe ho poznáváš a více mu začínáš rozumět. Zároveň se však do vašeho vztahu pomalu vkrádá nuda a to zejména v posteli. Naštěstí to lze lehce změnit…

vztah žena -muž

Pokud si myslíš, že jiskra v posteli začíná pohasínat a milování s partnerem už není tak vášnivé, jak bývalo, nečekej až si toho všimne i partner a začni jednat! Navštívit sexshop dnes není nic neobvyklého. Navíc dnes už nemusíš chodit přímo do kamenného obchodu a vše co potřebuješ si objednáš přes internet. Ale dávej pozor na to, kdo u tebe doma odebírá poštu. I přesto, že sexshopy většinou zásilky balí a odesílají anonymně, budeš jen horko těžko vysvětlovat rodičům (pokud s nimi bydlíš), co sis to objednala. V tomto případě doporučuji nechat si zaslat balík raději na poštu :)

Nemusíš hned objednávat extravagantní „hračky“

V případě, že potřebuješ okořenit tvůj dlouhodobý vztah s přítelem, nemusíš hned objednávat extravagantní erotické pomůcky, když se na ně necítíš. Pro začátek by mělo stačit, když si na sebe oblečeš erotické spodní prádlo, které tvého přítele zaručeně rozpálí. Neboj, nejde jen o odvážné a extrémní kousky, naopak můžeš erotické prádlo využít i k běžnému nošení. Zahalená do sexy košilky znovu rozdmýcháš partnerovu fantazii!

Co když se během sexu necítíš komfortně?

Možná, že na okořenění tvého vztahu s přítelem zatím nemáš ani pomyšlení, protože se během pohlavního styku necítíš komfortně. Pokud během sexu pociťuješ bolest, pomůžou lubrikační gely, které zjednoduší partnerovi proniknutí. Na lubrikační gely doporučuji vsadit i v případě, že tě čeká tvé první milování! Navíc jsou k sehnání v mnoha příjemných vůních…

Sex si užiješ jedině v případě, že bude bezpečný

V případě sexu nejde jen o to si ho maximálně užít, nýbrž i zajistit, aby byl bezpečný. V případě dlouhodobějšího vztahu bude lepší, když si u tvého gynekologa necháš předepsat antikoncepci, u nových vztahů ale raději doporučuji kondomy. Ty si můžeš vybrat ve více příchutích i s různou povrchovou úpravou, takže i výběrem netradičního kondomu můžeš svůj dlouhodobý vztah s přítelem značně okořenit.

Neváhej a mrkni na širokou nabídku sexshopu www.eroticstore.cz

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. Ahoj…slyšely jste někdy o užívání přípravků na podporu erekce za účelem nevšedního zážitku ze sexu? :)

  2. Lubrikační gely používáme také. K tomu i pěkné erotické prádýlko a přítel je spokojený.Do kamenných obchodů nechodím,vše nakupuji přes internet na strance ekondomy.

  3. My si náš vztah většinou zpestřujeme pěkným prádýlkem a erotickýma věcičkama.

  4. Holky a máte domě některá latexové obleční?

TOPlist