Jak oživit styl – bižuterie Zatím bez hodnocení.

Přijde vám vaše oblečení i styl nezajímavé, bez toho potřebného glancu? Stačí pár doplňků, jako jsou prsteny, náhrdelníky nebo náramky a celý outfit může být naprosto jiný a originální.

Všechny se chceme nějak stylově lišit. Nerady vidíme, když některá žena má na sobě tu samou věc a k tomu nejlepšímu a nejlehčímu způsobu originality stačí pár kousků bižuterie.

Koupíte jí v podstatě kdekoliv – ve vietnamských obchodech, ale i ve značkách jako jsou Orsay, Camaieu, New yorker. Existují ale i obchody přímo zaměřené na bižuterii, a tam je teprve pastva pro oči a pro náš styl. Jeden z takových mých oblíbených obchodů je např. Bijoux, kde máte na výběr ze stovek barevných kombinací a stylů.

Pokud přemýšlíte o klasických „řetězech“ – náhrdelníky, okolo krku, tady vždy musíte volit podle horní části oděvu. Nejoriginálnější bižuterie se bude nejlépe vyjímat na jednoduchých kusech oděvu – bez potisku. Zaujmete tak černým i bílým trikem, ke kterým se hodí v podstatě každá barva.

Naušnice by se měly volit do stylu a barvy náhrdelníku, aby zas váš outfit nehrál tolika barvami (barvičky jsou fajn, ale jen pokud je umíte správně kombinovat).

Samozřejmě není primární řídit se co je „in“ a co je „out“, oblékněte a hoďte se do stylu takového, který vám sedne, cítíte se dobře a sebevědomě. Pokud se vám bižuterie nelíbí, nikdo vás ji nenutí nosit. I v jednoduchosti je krása.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

5 komentářů

  1. krásna stránka :) nemohla by si napísať niečo o kulmovaní vlasov ? ďakujem :)

  2. Ten prstýnek je kruťáckej :) Ten musim mít.

  3. Ahoj Mersmerize, mně se neukazují ty obrázky co tady jsou u některých článků se mi ukáží bez problémů, víc článků mě už je neukázalo. Nevíš čím to je? A co s tím? Moc díky Anett

    • Mersmerize

      u těch starších článků by to mohl být problém blogu – jak jsme přesouvali, tak některé obrázky se nepřesunuly a vymazaly se. Postupně je doplňuji, aby byly všechny, ale článků je tu hodně a trvá to docela dlouho:) Jinak u těch novějších (a u fotonávodů) by to mělo být ok.

    • Jo (foto)návody jsou OK. Jo tak já si počkám a moc díky za odpověd.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist