Domů Krása & Péče Jak oživit styl – bižuterie

Jak oživit styl – bižuterie

5

Přijde vám vaše oblečení i styl nezajímavé, bez toho potřebného glancu? Stačí pár doplňků, jako jsou prsteny, náhrdelníky nebo náramky a celý outfit může být naprosto jiný a originální.

Všechny se chceme nějak stylově lišit. Nerady vidíme, když některá žena má na sobě tu samou věc a k tomu nejlepšímu a nejlehčímu způsobu originality stačí pár kousků bižuterie.

Koupíte jí v podstatě kdekoliv – ve vietnamských obchodech, ale i ve značkách jako jsou Orsay, Camaieu, New yorker. Existují ale i obchody přímo zaměřené na bižuterii, a tam je teprve pastva pro oči a pro náš styl. Jeden z takových mých oblíbených obchodů je např. Bijoux, kde máte na výběr ze stovek barevných kombinací a stylů.

Pokud přemýšlíte o klasických „řetězech“ – náhrdelníky, okolo krku, tady vždy musíte volit podle horní části oděvu. Nejoriginálnější bižuterie se bude nejlépe vyjímat na jednoduchých kusech oděvu – bez potisku. Zaujmete tak černým i bílým trikem, ke kterým se hodí v podstatě každá barva.

Naušnice by se měly volit do stylu a barvy náhrdelníku, aby zas váš outfit nehrál tolika barvami (barvičky jsou fajn, ale jen pokud je umíte správně kombinovat).

Samozřejmě není primární řídit se co je „in“ a co je „out“, oblékněte a hoďte se do stylu takového, který vám sedne, cítíte se dobře a sebevědomě. Pokud se vám bižuterie nelíbí, nikdo vás ji nenutí nosit. I v jednoduchosti je krása.

Předchozí článekBolest vs první sex
Další článekPřed první návštěvou gynekologa
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

5 KOMENTÁŘE

  1. krásna stránka :) nemohla by si napísať niečo o kulmovaní vlasov ? ďakujem :)

  2. Ahoj Mersmerize, mně se neukazují ty obrázky co tady jsou u některých článků se mi ukáží bez problémů, víc článků mě už je neukázalo. Nevíš čím to je? A co s tím? Moc díky Anett

    • u těch starších článků by to mohl být problém blogu – jak jsme přesouvali, tak některé obrázky se nepřesunuly a vymazaly se. Postupně je doplňuji, aby byly všechny, ale článků je tu hodně a trvá to docela dlouho:) Jinak u těch novějších (a u fotonávodů) by to mělo být ok.

    • Jo (foto)návody jsou OK. Jo tak já si počkám a moc díky za odpověd.

Diskuze je uzavřena.