Jak přitáhnout pohledy mužů? Zatím bez hodnocení.

Silonky a punčochy jsou naprosto přirozenou součástí našeho života. Respektive toho dámského, i když v minulosti nosili punčochy i chlapci! Nevím, jak vy, ale já si bez nich neumím představit třeba ples nebo návštěvu divadla, přece jenom na boso bych si netroufla jít :-) Jako malá jsem je nenáviděla, ale dnes mě na ulici vždycky zaujmou dívky v sukni, jejichž nožky jsou oblečené do zajímavých a originálních punčoch. Mám totiž pocit, že dělají ženu opravdu ženou.

Díky tomu, jak se věda vyvíjí, už nemusíme nosit nepohodlné punčochy, ale ty, které nám sednou tak, že o nich skoro ani nevíme. Pocit druhé kůže nám přinesou například speciální 3D punčochy, které jsou zvláštní tím, že obsahují větší množství lycrových vláken než ty klasické a díky tomu jsou bezvadně pružné a přilnavé. Tím pádem se nikde neshrnují a tak nelze poznat, zda na sobě punčochy máte nebo ne.

Skvělé jsou i samodržící punčochy, jejichž největší výhodou je to, že vaše nohy obepnou tak pevně, že si můžete vzít těsné šaty nebo sukni, aniž byste musely neustále kontrolovat, jestli nejsou punčochy někde shrnuté a tím pádem i pod šaty viditelné, což by bylo nepříjemné společenské faux-pas. Jak už z názvu vyplývá, punčochy drží samy, a to díky silikonovým proužkům, které nohu pevně obepnou a nepustí. Tytam jsou doby, kdy se nosily podvazkové pásy a podvazky, které většinou špatně zachytily punčochu a navíc byly pod oblečením hodně vidět. Samodržící punčochy jsou praktické, elegantní a navíc neuvěřitelně sexy. Na webu sexy-pradlo.sk najdete obrovský výběr samodržících punčoch různých barev a vzorů, díky kterým se za vámi na ulici otočí každý :-)

Nechcete nosit punčochy, protože si lámete hlavu s tím, jestli nejsou vaše nohy moc krátké, nebo naopak dlouhé, příliš hubené nebo buclaté? zadržte! Každá žena má krásné nohy a drobné nedostatky lze snadno zakrýt. Jak? To se dozvíte TADY.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist