Domů Ostatní Jak šel čas s Mersmerize Zatím bez hodnocení.

Jak šel čas s Mersmerize Zatím bez hodnocení.

33

Když jsem se v minulém článku a rozhodnutí, zmínila o tom, že jsem měla i jinou barvu na vlasy než černou a hnědou (nejvíc vás samozřejmě zaujala blond), tak mi přišlo asi pět emailů s prosbou, zda bych mohla na blogu ukázat (nebo poslat) své starší fotky. Abych řekla na rovinu – jsem starší než většina slečen zde a proto moc starých fotek v počítači nemám, dřív digitálně doopravdy nebyly. Nějaké jsem naskenovala, jiné jsou mé první „počítačové“. Ročník 1990 to prostě neměl jednoduché;)

Fotky jsou doopravdy starší a u některých se určitě zasmějete, protože ne vždy jsem vypadala tak jako teď – blonďatá jsem byla necelé dva roky, okolo 15ti a 16ti let a nemyslím, že to bylo nejhorší, spousta lidí mi to chválila. Každopádně bych teď vypadala blond jinak než tenkrát, protože jsem se vzhledově vcelku změnila. Myslím ale, že na fotkách je jasně vidět, že vlasy dělají (a mění) člověka!

A prosím.. smějte se potichu! :))

1994 (přibližně 4 roky) – Jak vidíte, byla jsem cvalík, malé lucinkovské prasátko. Narodila jsem se s blond vlnitými vlasy, které mi ale postupně tmavly, takže tady už je mám vcelku dost hnědé.

1996 (přibližně 6 let) – Na téhle fotce mě nejvíc dostávají moje boty, říkala jsem jim Hugo (dodnes nevím proč). Vlasy jsem rozpuštěné měla po zadek a rodiče si na nich zakládali, proto vždycky trpěli, když jsem se rozhodla si své krásné vlasy ostříhat. Ano, teď už můžu říct, že bych to neudělala!

2005 (Přibližně krásných patnáct let) – bohužel od minulé fotky je to skok, ale mám jen samé „papírové“, naskenuju příště. Jsem samozřejmě ta vpravo a tady začíná pomalu a jistě moje blonďatá éra, kdy jsem si vlasy začala zesvětlovat, postupně melíry. Jak si můžete všimnout vcelku razantně jsem shodila pár nadbytečných kilo (rozdíl posledních dvou fotek)

2006 (přibližně sladkých šestnáct). Vlasy se zkrátily, zblonďatěly. Tohle období jsem měla ráda, byly to fajn roky jak na střední, tak doma.

2006 (skoro sedmnáct) – Vlasy se opět nějakým záhadným způsobem zkrátily, blond změnila odstín a už v téhle době jsem přemýšlela nad tím, že chci změnu…

2007 – Už sedmnáct a můžu říct, že tyhle vlasy se mi fakticky nelíbily (zajímavé.. zjišťuju to až teď). To je doba, kdy jsem ještě milovala dlouhou ofinu, vlnky byly vrcholným uměním mé vlasové tvorby a Lila byla kotě!

2008 (přibližně dospělých osmnáct let) – foceno se sestřenkou na dovolené na Krétě – já jsem samozřejmě ta vlevo (předcházím divným dotazům). Vlasy jsem opět hodila na mikádo, zavládla tmavě hnědá a pár světlejších proužků.

2009 (přibližně devatenáct) – začíná mé období „miluju rovně střiženou ofinu“. Blonďaté proužky jsem si hýčkala…


2011 – a tyhle fotky už znáte – tmavá barva na vlasech, delší střih a pořád rovná ofina… Mezi roky 2009 a 11 proběhlo ještě pár mikád, stříhání a barevných šamponů, ty ale nejsou tak rozdílné jako ostatní fotky.

2012 – O dost delší, tmavě hnědé vlasy, odrůstající ofinka:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekYoungprimitive fashion: Buď mladým primitivem
Další článekSoučást ženského světa: Velké výstřihy?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

33 KOMENTÁŘE

 1. Wow..takové změny:) Nejkrásnější vlasy máš teď!:) Ale i tak bych do té zrzavé šla, je to změna a určitě ti to bude slušet:)

 2. mě se moc líbí ty předposlední .. jsou fakt krásný qa tobě to taky sluší =) .. teď nemáš špatné vlasy ale nejvíce se mi líbí ty přečdposlední . nemůžu si pomoct *_* =)

 3. Na té poslední fotce jsi asi nejhezčí. Ale taky se mi líbí tvě blonďaté vlásky. Ty ti taky moc sluší (asi názor každýho). A zrzavá myslim, že by mohla bejt taky o.k. :D

 4. V roce 2008 a teď se mi to událo nejlepší :) Pokuď ti ta zrzavá dobře chytne,bude ti to slušet ;)

 5. Moc ti to slušelo ( jak předtím tak teď), moc se mi líbíli ty tvoje blond vlasy, myslím že ti moc slušeli! Ale nejvíce s emi líbí předposlední fotka- když ti bylo 19. :)

 6. Ahoj. Seš všude užasná, ale nejvíc se mi líbíš r.2006, 2008, 2009, 2011. Tam ti ty vlasy fakt sluší. No a jsem zvědavá na tu zrzavou. Potom sem hoď foto až budeš mít. ;) :)

 7. nejlepší střih si jednoznačně měla v 19 ! byla jsi tam mco krásna mikado ti hrozně sluší =o a nahodou ta červená barva je pěkná :) nejměne se mi libi blond vlasy…

 8. Všude ti to hrozně moc sluší… :)
  Musím říct, že v obličeji jsi se vubec nezměnila a jsi pořád krásná!:)

 9. Páni …. s těmi blonďatými vlasy si vypadala dobře, ale ty černé ti sluší víc. Ale ty si můžeš dovolit jakoukoliv barvu. Moc ti to na všech fotkách sluší!

 10. aaa :)) Já miluju zrzavou barvu :) Sama jsem jí na sobě měla taky ale mamka uznává za každou cenu jenom blondýnky takže mi moc dlouho nezůstala.. :( chtěla bych jít na hnědou nebo na zrzavou protože jsem typ spíš do tmava protože mám olivovou pleť takže s blonďatyma vlasama vypadám jak cigana :) Bohužel mamka mi to nedovolí, ani šampon ne, možná bys mohla napsat článek o tom jak přesvědčit rodiče ke změně barvy vlasů..:D Protože já už si nevim rady :(

 11. Než jsem klikla na celý článek, řikala jsem si že si tě absolutně neumim představit v blonďatých vlasech. Ale slušeli ti moc :)
  I ty červený s vlnkama se mi moc líbí :)
  Mikádo ti slušelo, stejně tak jako ti ted sluší tvé dlouhé vlasy :)

 12. Nejvíc ti sluší černá..a pak blond..ale na tu blond nejsem zvyklá…ale tyhle dvě barvy ti sluší nejvíc! :D jo a na druhé fotce vipadáš jako Helenka :) (doufám že se tak jmenuje :D x) )

  • Tak teď jsi mě překvapila, že jsi to pamatuješ:) Jo, hodně lidí říká, že máme stejné rysy a na starých fotkách vypadáme totožně:)

 13. Jsi pořád pěkná :) jo a ty červené vlasy-to jsi vzadu měla ještě culík? rovný?nedovedu si to představit :D

  • Pokud si dobře pamatuju, tak jsem měla hodně krátké vlasy a nedaly se dát do culíku, takže jsem to přichytávala sponkama:)

 14. Tak, musím říct, že jsi úžasně fotogenický člověk ;-) Já nemám ani jednu jedinou pořádnou fotku ( keksík ví proč, ale ikdyž nejsem fotogen tak ju chci! :D ) ale ty vypadáš na každé z nich nádherně ;-) ( Ne! Já nejsem vlezdoprdelka….jen mám problémy s upřímností :) )

  • Taky bych řekla, že je Mers hrozně fotogenická. Já naopak vůbec. jsme na tom stejně

 15. Mers,musím Ti říxct,že už jako malinká si byla nádherná,ale tebe ybch poznala vždy a všude.. :D :) si totiž v obličeji pořád stejná :)

 16. Nejlepšáí mi to přijde v roce 2006. Nejhorší je podle mě rok 2009 jako dítě si byla fakt roztomilá.

 17. Páni, tak tohle je zajímavé:)ú vidět tě trošku jinak:)) jinak ty fotky jsou krásné, takové sympatické:) Líbí se mi to mikádo, ale to, co máš teď je nejlepší:)) Krásné, dlouhé, tmavé:)) ááá! můj sen.. těším se na tu zrzavou:)) změna je život…

 18. Byla jsi strašně roztomilé dítě :D A hrozně se mi líbí ta fotka kde jsi blondýna :)

Diskuze je uzavřena.