Jak si najít rychle kluka 5/5 (1)

Jak si najdu přítele

 

TIP: Pokud potřebuješ opravdu zhubnout podívej se na top Českou dietu 

 

Stejně jako každá jiná dívka, i ty pravděpodobně sníš o tom, že najdeš toho pravého, a přemýšlíš, jak si najít přítele. Někoho, kdo se o tebe dokáže postarat a milovat tě tak, jak si zasloužíš. Někoho, kdo tě dokáže pochopit a získat, jako skutečnou spřízněnou duši.

Pokud ano, měla bys vědět, že takový chlap sotva brzy zaklepe na tvé dveře. Musíš brzy vylézt ze své ulity a dostat se z domu. Ano, musíte něco udělat, a pokud nechcete zkusit online seznamku., nemůžeš to dělat v pyžamu.

Jak tedy můžete získat roztomilého přítele? Zde jsou mé nejlepší tipy a způsoby, jak si rychle najít přítele.

Jak si najít rychle kluka – Poznejte, co se vám líbí

Než budete moci cokoli udělat, musíte přesně zjistit, co se vám líbí a co hledáte u přítele. Nedržte se ani tropu „vysoký, tmavý a hezký“. Snaž se trochu víc a přemýšlej o vlastnostech, které bys u přítele chtěla, jako je přístup, chování, osobnost atd. Možná si to můžeš napsat a udělat si seznam, pokud musíš. Tak budeš vědět, co u kluka hledat a čemu se vyhnout. To, že víš, po čem toužíš, ti může pomoci přítele zhmotnit.

Jak si najít rychle kluka – Buďte šťastní – sami

Nalezení přítele není lékem na osamělost. Jistě, trocha společnosti nikdy nikomu neublíží. Pokud však očekáváte, že vás přítel bude dělat šťastným každý den po zbytek života, je to drobnost nerealistická. Pokud to uděláte, bez ohledu na to, jak hezký, milý a úžasný váš přítel je, nikdy nebudete skutečně šťastná. Jediná cesta ke štěstí vede přes to, že budete mít nejprve rádi sami sebe. Štěstí a láska, které do této rovnice přidá váš přítel, jsou jen doplňkem k tomu, co už máte sama pro sebe.

Jak si najít rychle kluka – Vzhled není všechno

I když je pravda, že se nikdo nezamiluje do vaší osobnosti na první pohled, je to stále velmi důležité, zejména pokud hledáte lásku. Vzhled a fyzická přitažlivost jsou nezbytné, jistě. Ale pokud se vydáte za spalujícím sexy chlapem, který chodí do posilovny a nedělá nic jiného, pravděpodobně to nevydrží.

Potřebujete někoho, kdo je víc než jen pohledný. Musí se o vás také starat a smát se s vámi. Musí být také morální, laskavý a čestný.

Jak si najít rychle kluka – Buďte trpěliví

Najít si přítele se nestane hned. Není to jako instantní nudle. Musíš být trpělivá. Snažte se neskočit oběma nohama s prvním chlapem, který projeví zájem, i když víte, že pravděpodobně není pro vás ten pravý. Nepřemýšlej ani o tom, že se usadíš. Ten pravý se objeví, a až se tak stane, nesmíte se nechat unést. Jinak svou šanci propásneš.

Jak si najít rychle kluka – Buďte osobní

Ačkoli musíme být obezřetní vůči cizím lidem, zejména v této době, měli byste vědět, že být osobní by nebylo na škodu, když jste opatrní. Takže pokud můžete začít konverzaci s tímto roztomilým chlapíkem, kterého vždy vidíte v kavárně, kterou také často navštěvujete, pak to udělejte. Je to docela veřejné místo. Měla bys být v pohodě. Lidé většinou dovolili, aby za ně veškerou sociální interakci obstaral jejich telefon. Bylo by hezké, kdybyste se se svým budoucím přítelem seznámili osobně, místo abyste používali seznamovací aplikaci.

Jak si najít rychle kluka – Přidejte se do klubu

Kluby a skupiny existují proto, abyste se mohli setkávat s lidmi s podobnými zájmy. Pokud tedy chcete, aby váš přítel sdílel váš zájem o turistiku, měli byste se připojit k turistickému klubu. Je to vynikající způsob, jak poznat nové lidi a získat nové přátele. Kdo ví? Možná v některém z nich potkáš svého budoucího přítele. Pokud ne, i tak je to výborný způsob, jak získat přátele a kontakty. Rozšíří to váš společenský okruh a zároveň vás to přiměje dělat něco, co vás baví. To je situace, která je výhodná pro všechny.

Jak si najít rychle kluka – Jděte ven s přáteli

I když je důležité být čas od času sám, neměl by se čas strávený o samotě stát záminkou k tomu, abyste se vyhnuli pozvání na večírek s přáteli. Jít ven s přáteli je vynikající způsob, jak se odreagovat. Je to také vynikající způsob, jak poznat nové lidi. No, pravděpodobně poznáte více nových lidí, když si dáte drink ve střešním baru než v hlučném klubu, ale co. Nezapomeňte, že jste tam proto, abyste si užili chvíle s přáteli. Pokud někoho potkáte, je to jen skvělý vedlejší přínos.

Jak si najít rychle kluka – Požádejte své přátele o schůzku

Pokud je to nevyžádané, budete pravděpodobně naštvaní, ale nechat se dohodit od svých přátel je ve skutečnosti docela dobrý způsob, jak najít přítele. Vaši přátelé o vás vědí. Mají také docela dobrou představu o tom, co se ti na klucích líbí. Takže až ti příště někdo dohodí schůzku nebo tě požádá, abys šla na dvojité rande s potenciálním nápadníkem, prostě do toho jdi. Tví přátelé tě znají a nedovolí ti jít na rande s někým nebezpečným nebo nechutným. Měla bys důvěřovat jejich úsudku. Každopádně pokud to nevyjde, můžeš to nechat plavat a zapomenout na to.

Jak si najít rychle kluka – Cestujte sami

Cestování o samotě velmi pomáhá, pokud se chcete vydat na malý výlet za duší. Je to vynikající způsob, jak se smířit s tím, že jste sami šťastní. Je to také dobrý způsob, jak poznat nové lidi a navázat náhodné rozhovory s ostatními cestovateli. Pokud jste ve skupině, nebudete mít chuť se k ostatním lidem chovat osobně. Pokud jste však sami, budete si nakonec chtít s někým popovídat a stejně tak si s vámi budou chtít popovídat i ostatní lidé. Kdo ví, třeba na příští sólo cestě najdete svého vysněného muže.

Jak si najít rychle kluka – Dobrovolnictví pro organizace, které podporujete

Pokud chcete někoho, kdo má stejně soucitné srdce jako vy, měli byste zkusit pracovat jako dobrovolníci pro organizace, které podporujete, nebo pro příčiny, které jsou vám velmi blízké. Je to dobrý způsob, jak pomáhat, a také se seznámit s dalšími lidmi, kteří mají k určitým věcem stejný postoj jako vy.

Jak si najít rychle kluka – Užijte si své město

Ať už žijete ve velkém nebo malém městě, bude vám mít co nabídnout. Může to být jakákoli událost, například otevření umělecké galerie nebo festival. Ať už je to cokoli, měli byste si pravděpodobně udělat čas na to, abyste šli, a to nejen proto, abyste se seznámili s novými lidmi, ale také proto, abyste poznali město, ve kterém vykopáváte své kořeny. Můžete také navázat rozhovor s někým, kdo vás cestou zaujal. Je to dobrý způsob, jak si rychle najít přítele.

Jak si najít rychle kluka – Registrace do seznamovacích aplikací

Pokud je osobní spojení mimo a chcete chytit datování za rohy, upřednostněte ho tím, že se zaregistrujete do seznamovacích aplikací, nebo možná najdete roztomilého chlapa na Instagramu. Není to pro každého, ale funguje to. Je to snadný způsob, jak se seznámit s nezadanými lidmi, kteří také hledají lásku. Je však důležité, abyste se rozhodli pouze pro seznamovací aplikace, které se vám zdají vhodné pro vás a pro to, co hledáte.

Jak si najít rychle kluka – Jděte na rychlé rande

Rychlé rande je zábavný a bezpečný způsob, jak se seznámit s lidmi a možná i s vaším budoucím přítelem. Je to jako přejetí doleva nebo doprava na Tinderu, jenže ve skutečném životě. Jedná se o oblíbenou a zábavnou akci, takže pokud uslyšíte, že se ve vašem okolí nějaká pořádá, měli byste na ni jít.

Jak si najít rychle kluka – Flirtovat jako profesionál

Flirtování může být děsivé, zejména pro introvertnější než extrovertní lidi. Je to však také jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak dát někomu najevo, že se o něj zajímáte. Můžete to dělat osobně, prostřednictvím textových zpráv, a dokonce i na sociálních sítích. Pokud chcete, můžete si flirtování nejprve natrénovat a zdokonalit se ve flirtování přes text. Jakmile budete připraveni a budete vědět, jak vystřelit, vylezte z ulity osobně a začněte tím, že budete udržovat oční kontakt, více se usmívat a trousit drzé poznámky.

Jak si najít rychle kluka – Věřte v lásku

Neztrácejte naději. Nepřestávejte věřit, že najdete toho pravého pro vás. Zároveň se snažte nevyvíjet příliš velký tlak ani na sebe. Snažte se zatím užívat si života a mít radost z vlastní společnosti. Buďte spokojená sama se sebou a se svou rodinou a přáteli. Nejkrásnější vztahy přicházejí, když je nejméně očekáváme. Zde je článek o tom, jak přestat hledat lásku, ale přesto ji najít. Vaše láska přijde v pravý čas. Stačí si jen zachovat víru a nevzdávat se lásky.

Jak si najít rychle kluka – Buďte realisté

Nehledejte ve svých datech nebo potenciálních nápadnících Toma Cruise nebo Chrise Hemswortha, ale také se ujistěte, že přestanete přitahovat poražené muže. Pokud chcete najít skvělého přítele, nejlepší by bylo mít realistická očekávání a dosažitelné cíle. Také se snažte nekoukat na mužské peněženky a bankovní konta. Hledáte milujícího přítele, ne cukrového tatínka.

Jak si najít rychle kluka – Nespěchejte

Nezapomeňte, že hledáte přítele, ne tatínka. Proto se snažte příliš nespěchat. Neodhánějte potenciální přítele všemi svými řečmi o dětech a roztomilých dětských jménech. Děti jsou obrovská zodpovědnost. Většina kluků se jim ráda vyhýbá, jak jen to jde, dokud nejsou připraveni.

Jak si najít rychle kluka – Nemluvte o svém bývalém

Když máte schůzku s potenciálním přítelem, nezničte ji tím, že budete mluvit o svých minulých vztazích nebo partnerech. Ať už to uděláte jakkoli, chlap to nebude chtít slyšet. Pokud budete svého bývalého příliš chválit, pravděpodobně si bude myslet, že jste se s ním ještě nevyrovnala, nebo nebude mít pocit, že se s ním může měřit. Pokud budete svého bývalého pomlouvat, bude si myslet, že tak o něm budete mluvit i za pár měsíců.

Jak si najít rychle kluka – Způsoby dělají rande úspěšným

Chovejte se na prvním rande slušně. První dojem zůstane na celý život. Snažte se proto nedělat žádné trapné chyby, jako je nanášení rtěnky u stolu, pozdní příchod, přijímání hovorů uprostřed rozhovoru, volání o kontrolu atd. Buďte citliví a civilizovaní. V opačném případě vás čeká jednorázové rande nebo známost.

Jak si najít rychle kluka – Dejte mu výzvu

Muži mají rádi výzvy, které spouštějí jejich hrdinský instinkt. Jistě, dejte mu najevo, že máte zájem, ale snažte se mu to příliš neusnadňovat. Místo toho ho nechte, aby vám nenápadně pomohl. Nestavte svůj společenský život na něm a nebuďte příliš dostupná. Pokud musíte, choďte ven se svými přáteli. Také mu dejte prostor, aby se mohl nadechnout. Tak nebude mít pocit, že na něj spěcháte nebo se na něj snažíte nějak tlačit. Dejte mu jasně najevo, že je vítaným přírůstkem do vašeho života, ale není to celý váš život.

Jak si najít rychle kluka – Nespěchejte do postele

Pokud chcete někoho na dlouhou dobu, počkejte, než se stanete příliš intimní. V každém případě si dejte na čas. Nezavazujte se mu celým svým tělem ještě předtím, než budete mluvit o tom, že budete exkluzivní. V ideálním případě se to snažte udělat až po vašem rozhovoru o tom, že půjdete na stálý vztah. Tak budete mít dostatečnou jistotu, že jedná spíše z lásky než z chtíče.

Jak si najít rychle kluka – Buď dívka

Kluci mají obvykle rádi ženské dívky, ne dívky, které se chovají jako muži. I když jste šťastná a sebevědomá dívka s vysokou hodnotou, snažte se nebýt příliš agresivní, když jste na rande. Nedebatujte s ním o objednávce vína nebo o rozdělení účtu. Jste přece na rande, ne v boxerském ringu. Nedělejte kompromisy ve svých ideálech. Hlavně se kvůli ničemu příliš neohánějte.

Jak si najít rychle kluka – Buďte flexibilní

Snažte se nebýt ohroženi změnami. Místo toho buďte flexibilní a dělejte kompromisy, pokud to jde. Pokud zruší schůzku kvůli práci, nezlobte se. Práce je přece prioritou. Samozřejmě by vám to měl vynahradit, ale není třeba očekávat, že nebude mít život mimo vás a to, co se mezi vámi dvěma vaří.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak mohu rychle získat přítele?

Pokud chcete získat přítele co nejrychleji, můžete použít seznamovací aplikace nebo požádat lidi, aby vás seznámili s kluky, které znají a kteří by se k vám mohli hodit. Než to však uděláte, měli byste se sami sebe zeptat, proč na získání přítele tolik spěcháte. Je to proto, že se chceš odvděčit svému bývalému, nebo něco podobného? Vždycky je dobré zpomalit, když spěcháš. Takže si nejdřív užívej života a času stráveného o samotě a na nic nespěchej. Ten pravý člověk přijde ve svůj vlastní čas.

Jak si najít dobrého přítele?

Dobrého přítele si můžete najít tím, že budete milí, osobní a přátelští. Dobří přátelé mají často rádi dívky, které jsou stejné. V podstatě platí, že pokud k sobě chcete přilákat dobrého přítele, měli byste také vyzařovat dobré vibrace přítelkyně. Buďte tedy ke všem milá, velkorysá a přátelská. Dokonce i k lidem, o kterých si ostatní myslí, že nestojí za váš čas.

Jak si najít přítele online

Pokud chcete najít přítele online, měli byste na svých sociálních médiích vysílat šťastné vibrace. Můžete to udělat i na svých profilech na datování (pokud máte aplikace pro datování). Nejlepší způsob, jak přilákat lidi, je být šťastný. Pokud budete vyzařovat zoufalé vibrace, kluci se od vás budou chtít držet dál, a pravděpodobně k tomu mají dobrý důvod. Buďte tedy skutečně šťastní a na svých online profilech dávejte najevo sebevědomou dobrou náladu.

Jak si najít přítele, když se stydíte?

Najít si přítele, pokud jste stydliví, může být náročné. Některé chlapce sice přitahují plaché dívky, ale je jich málo a jsou daleko od sebe. Mnoho lidí si také často vykládá plachost jako odměřenost, což by mohlo být problematické. Vzhledem k tomu, že většině kluků se líbí sebevědomé dívky, nejlepší by bylo pokusit se překonat to nejhorší ze své stydlivosti. To neznamená, že musíte být neustále sebevědomá. Znamená to pouze, že do sebe musíte vnést určitou dávku sebevědomí – právě tolik, abyste působila sebevědomě. Můžete začít tím, že při rozhovoru s někým navážete oční kontakt.


dieta

Jak si najdu přítele

Co je Jak si najdu přítele?

Jak si najdu přítele je webová stránka, která pomáhá uživatelům najít nové přátele a navázat s nimi kontakt.

Jak mohu využít Jak si najdu přítele?

Pro používání Jak si najdu přítele je potřeba se zaregistrovat a vytvořit si uživatelský profil. Poté můžete procházet profily ostatních uživatelů a posílat jim zprávy nebo žádosti o přátelství.

Jaký je rozdíl mezi zprávou a žádostí o přátelství?

Zpráva je soukromá zpráva, kterou můžete poslat konkrétnímu uživateli. Žádost o přátelství je požadavek na navázání přátelství s konkrétním uživatelem. Po schválení žádosti se stanete vzájemnými přáteli a budete mít možnost komunikovat a sdílet věci na profilu.

Jak vyhledávat uživatele na Jak si najdu přítele?

Na Jak si najdu přítele lze vyhledávat uživatele pomocí různých parametrů, jako je věk, pohlaví, zájmy nebo umístění. Stačí použít vyhledávací panel na stránce a zadat požadované parametry.

Je Jak si najdu přítele bezpečný?

Jak si najdu přítele se snaží poskytnout bezpečné prostředí pro uživatele. Jsou zde implementována pravidla a ochranná opatření, která mají minimalizovat riziko nežádoucího chování a zneužití. Přesto je vždy důležité dodržovat zásady bezpečnosti online a opatrně komunikovat s ostatními uživateli.

TIP: Pokud potřebuješ opravdu zhubnout podívej se na top Českou dietu 

Podívejte se, jak funguje láska:

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – kluci

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist