Jak vybrat tu pravou kabelku na léto? 4.92/5 (13)

largeKabelky vždy patřily k oblečení a tvořily důležitou složku celého outfitu a vždycky to tak bude. Je fakt, že u slečen školou povinných kabelku tolik nevidíme, tady vyhrávají spíše batohy nebo tašky na rameno, ale móda se mění a tím více slečny dávají přednost kabelkám –  a to hlavně v létě, když jsou prázdniny a nemusí sebou tahat desítky sešitů a učebnic.

Já sama jsem nedávno vybírala kabelku k šatům a na dovolenou a z vlastní zkušenosti vím, že někdy je tenhle výběr hrozně těžký. Buď je výběr nic moc nebo jsou ceny strašlivě vysoké a za úplně obyčejnou kabelku si v obchodě řeknou i nějaký ten tisíc.

Trendy léta 2013

Trendy kabelek na tohle léto se moc neliší od trendů klasického oblečení (o kterém tu článek už byl). Plus má kabelka v barevném, letním provedení, syté až neonové barvy a geometrické tvary. Ať už puntíky, čtverce nebo kolečka. Pokud má být kabelka spíše do společnosti a tedy nám jde o něco elegantnějšího, trendy jsou černobílé provedení, opět skvěle působí i zmíněná geometrie.

Na večery vyhrávají kabelky ve stříbrné nebo zlaté barvě, s kovovým leskem v různých barvách a provedení. Pokud pojedeš na dovolenou a odhodláš se k tomu, koupit si novou kabelku, určitě se podívej po takové, která bude nápadná kvůli korálkům, třásním a nebo různým orientálním motivům, tohle léto vedou.

Jestli vybereš nějakou konkrétní značku kabelky je na tobě – mezi ty luxusní patří třeba takové kabelky Roccobarocco – přeci jen je ale vhodné s nimi perfektně zkombinovat oblečení. Když totiž taška přebije tvůj outfit není nic dobrého – měla by ho doplňovat a hodit se k němu.

kabelka-roccobarocco-robs47e03beige

Praktičnost především 

Sama dávám přednost praktičnosti a asi bych si nikdy nekoupila sice hezkou, ale pro mě nepoužitelnou nebo nenositelnou kabelku. Když vybírám kabelky nebo tašky na léto, chci aby byly větší a vešla se mi do nich spousta věcí a mohla bych i uvažovat o tom, vzít si jí sebou na pláž. Přiznávám, že jsem velkou milovnicí plážových tašek, do kterých nacpu ručník, opalovací krémy, pití a plavky a můžu jen s jednou pěknou letní taškou vyrazit k moři nebo k bazénu.

3581_10_1310931255_498438_max

Kde je koupit?

Pokud se rozhodneš nakupovat na internetu, v různých e-shopech, doporučuju pořádně se zaměřit na detaily jako je velikost. U každé kabelky a tašky by měla být uvedena i velikost, protože na obrázcích může vypadat úplně jinak než jaká je ve skutečnosti. Stejně tak si před každým nákupem e-shop pořádně prověř (např. pomocí recenzi na internetu od jiných nakupujících). K dispozici máš skutečně mnoho webů a e-shopů. Mohu zmínit např. www.modik.cz, kde seženeš kabelky od různých značek a různých návrhářů.

Stejně tak v kamenných obchodech prozkoumej materiál. Některé kabelky se sice na první pohled zdají super, ale někdy jsou nekvalitně ušité a začnou se brzy opotřebovávat.

kabelka-roccobarocco-rbbs87c34biancocorallo

TIP: Jak vybrat kabelku podle typu ženy?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

3 komentářů

  1. Ta květinová je krásná :)

  2. Moc hezký článek Mers :)

  3. Myslím, že pro mně správnou kabelku bych nekupovala v eshopu…

TOPlist