Jak využít makeup jinak? 2.5/5 (4)

Ano jsem to já. Sestra vaší blogerky Lindy. A teď je tu článek ode mne. Název mluví za vše.

Oční stíny na vlasy

Tohle je trochu známější metoda. Potřeš si vlasy stínem a postříkáš lakem na vlasy. Pochopitelně, v fantazii se meze nekladou, proto můžete zkusit řasenku nebo rtěnku na vlasy. A taky postříkat lakem na vlasy (chtěla jsem napsat na laky, síla zvyku…).

Rtěnka na nehty

Potřeš si rtěnkou nehty a přelakuješ si je průhledným lakem na nehty (to snad ne! teď jsem chtěla napsat na vlasy). Vypadá to velice hezky, tak proč to nezkusit?

Pudr na rty

Ano. Nalíčíš si normálně pusu rtěnkou a pudrem přetřeš. Vypadá to přirozeněji a tvé rty budou vypadat jako rty Sandry Bullock. Nebudou se tolik lesknout, což je veliké plus. Né zas tak velké, ale zařaďme ho do větší. A teď vážně, já taková jsem, takže v každém mém článku pudu trochu nebo více humoru.

Lak na nehty na vlasy

Zní to zamotaně, ale proč ne? Prostě si uděláš melíry nebo obarvíš celé vlasy lakem na nehty. Nech je uschnout. (Jak je odbarvit? není to jako normální obarvení na pár dní, nesmyješ to vodou. Musíš odlakovačem na nehty smíchaným s šamponem a vodou. Jinak ti to poškodí vlasy. Proto s šamponem a vodou.)

Rtěnka jako oční stín

Co dodat? Tohle můžeš udělat i leskem na rty a bude to vypadat i líp než rtěnka. Já to mám zrovna na sobě. Jdu si to smýt.

Jak se toho potom zbavit? No, všechno je to v podstatě makeup (kromě laku na nehty na vlasy), takže normálně odličovačem. Já na odlíčení použila odličovač od Garnier, tak ho můžeš zkusit taky. Je účinny. A TOHLE NENÍ ŽÁDNÁ RECENZE!

Něco o mě

Je mi 14 let (čerstvě). Jmenuji se Sofie Buchnerová, jsem sestra vaší blogerky Lindy. Blogerkou chci být od doby, co mi o tom sestra řekla. Další a detailnější informace se dozvíte na stránce Blogerky, pokud se stanu blogerkou (doufám, že jo), tak vám budu přinášet skvělé články a recenze. Nejvíc recenze a něco z osobních zápisků, jelikož mě baví psát si deník. Pokud máte otázku nebo cokoliv jiného, tak můj mail je sofie.buchnerova@atlas.cz a doufám, že se vám tenhle a jiné články ode mne budou líbit. Takže dobře hodnoťte a komentujte. Budu ráda za každý komentář, pokud tam nebude psát Sexy Baby a vydávat se za mě. Nechci kopírovat, proto na závěr řeknu jenom (NEKOPÍRUJU)

Ahojky

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Sestra vaší blogerky Lindy

    Ano jsem to já! Konečně, tohle byl můj sen

  2. S.B. slovo:
    občas

  3. Ehm… a přemýšlela jsi, že by to mohlo být nepříjemné a pro pleť škodlivé? Kosmetické produkty by se měly používt jen na tu část obličeje, na kterou jsou určeny, například pudr na rty, kdy pudr vysušuje rty a nebo lak na nehty na vlasy, kdy se vlasy slepí, nepůjdou rozčesat a budeš je moc tak akorát ustřihnout? (Vymýt je odlakovačm je blbost, protože vlasy stejně budou zlámané). A ohled by se měl brát i na cenu produktů, protože oční stíny nemusí být levná záležitost a zničit/vyplýtvat si je, kvůli nějakýmu experimetu, je docela zbytečný.

    • Není to žádný experiment. Když máš doma oční stíny, tak nemusíš nic kupovat. Vše jsem zkoušela a je to zcela bezpečné.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist