Domů Rodina & Škola Volný čas Kroužky I -hudební nástroje

Kroužky I -hudební nástroje

1

Na mém mailu jsem našla plno žádostí o kroužcích, o tom jak vybrat ten správný a tak jsem tady s články o kroužcích.

Kytara

Kytara ti může otevřít dveře do světa hudby. Můžeš si založit kapelu. Naučit se na ní hrát není lehké, ale ani těžké. A na kytaře je skvělé to, že si ji můžeš ozdobit (to bude DIY). Vlastně je kytara nejlepší nástroj. Co se ceny týče, tak to není zrovna ideální, když máš doma strýčky skrblíky.

Tvůj hlas

Není to sice hudební nástroj, ale stejně ho sem zařadím. A je to zdarma. Pokud máš talent na zpívání, tak se zapiš do kroužku zpěvu. Jediné, co potřebuješ je mikrofon, talent (který najdeš v článku Objev tvůj skrytý talent) a hlasivky.

Bubny

Je to sice hlučný hudební nástroj, ale v každé kapele musí být tohle, bubny. Vlastně potřebuješ slyšet rytmus hudby. Ano, taky potřebuješ i talent, ale slyšet ten rytmus je talent.

Piano, klavír

Já osobně to házím do stejného pytle, vždyť jaký je mezi tím rozdíl? Napište mi ten rozdíl do komentářů. A určitě to zkus. Je to „elegantní“. Vím, že to slovo používám dost často, ale prostě to je elegantní.

Flétna

Věřte mi, že hrát na ni není sranda. Trvá pár let než se na flétnu naučíš hrát úplně perfektně. Já se to učila rok a furt mi to nešlo. A bylo mi 9 let. Vůbec mi to nešlo. No, ale tohle není můj deník. Tak zpět k tématu.

Lesní roh

Ano. Poněkud hlasitý hudební nástroj, ale budiž. Jestli sledujete pořad (Jak jsem poznal vaši matku), tak víte, že tam je modrý lesní roh, co se mi vždycky moc líbil. Proto jsem v 13 (cca) vzala tátovi lesní roh z Dubaje, za 2000 a namalovala jsem ho na modro. To nedělejte. Jinak je to skvělý hudební nástroj.

To je pro dnešek vše. Nezbývá mi nic jiného než říct, že budou další díly a

Čauky

 

Předchozí článekPomoc, jsem těhotná?! Jak to poznám a co mám dělat
Další článekJak využít makeup jinak?
Linda
Ahoj. Jmenuju se Linda Buchnerová. Je mi 17, vlastně 16, ale narozky mám zítra (26.6) a ráda říkám, že je mi 17 let. Mám ráda make-up, vaření, účesy, atd... Mám mladší sestru (12 let) Sofii a mladšího bratra (4 roky) Dana. Mám přítele. Na tomto blogu jsem četla, a pak jsem se přidala k blogerkám. Splněný sen. Doufám, že se vám mé články budou líbit.?Kamarádi mi říkají Emoji-girl. Miluju smajlíky. Můžete mi tak psát(říkat). Čauky

1 komentář

  1. Konečně o zájmových kroužcích, pod Článkem na přání je toho plno a konečně skvělá blogerka!

Diskuze je uzavřena.