Katy Perry a nový film Part of me Zatím bez hodnocení.

Nejsem žádná velká fanynka Katy Perry. Některé její písničky se mi vážně moc líbí, jiné zase tolik nemusím, další jsou mi úplně proti srsti. Každopádně Katy jako člověka a mladou ženu mám neuvěřitelně ráda. Působí na mě přirozeně, optimisticky, z toho co vím, má i úžasný smysl pro humor a krásný úsměv. Když jsem se před pár dny dozvěděla, že světlo světa spatřil její nový film Part of me, chvíli jsem se rozhodovala, zda se na něj podívám. Dokument o jejím životě, její kariéře a o jejím největším turné je horká novinka tohohle léta a v Americe běží v kinech dokonce i ve 3D. Netuším jak je na tom Česká republika a jestli tu tenhle dokument vůbec dávají nebo dávali, upřímně bych do kina na něj asi ani nešla, ale ráda jsem ho shlédla v pohodlí domova.

Rok 2011 byl pro Katy dost náročný a střídal se úspěch v kariéře s neúspěchem v osobním životě. Vyhrála spoustu hudebních cen a ocenění, zvládla odkoncertovat její prozatím největší (roční) turné a rozvedla se. O tom všem je její dokument.

Upřímně toho o Katy moc nevím, nevěděla jsem jak začínala, ani dokonce kolik jí je let. Slyšela jsem něco málo o tom, že se rozvádí, ale i když jsem její život nesledovala a nikdy jsem o to nějak extrémně neprojevila zájem, film mě hodně zaujal. Pohled do zákulisí, přípravy jejího turné, videa o jejím začátku, rozhovory s její rodinou (hodně mě dostal ten fakt, že pochází z nábožensky založené rodiny a rodiče s jejím vystupování mají dodnes určitý problém) a záběry z vystoupení mi přijdou zajímavé.

Vždycky jsem v sobě měla ten pocit, že si slavné hvězdy neustále užívají, turné je ale vážně hodně náročné a když do toho člověk dává tolik jako Katy, stojí to všechny síly. Denně vystupovat 2 hodiny večer, neustále se přesunovat z místa na místo, na svého manžela mít čas pár dní za 4 – 5 týdnů, neustále cvičit a hlídat si jídelníček určitě není pro každého.

Nejvíc mě určitě dojal konec, kdy jde její vztah s Russelem do kytek (omlouvám se za ten výraz) a ona i přes to všechno nezruší koncert a stále vystupuje a baví lidi. Na jednu stranu si říkám: „No a co, to bych zvládla taky (berte to s nadsázkou)“, na druhou stranu, když si představím, že bych se v tuhle chvíli měla rozejít po čtyřech letech s Tomášem a vyjít hned na to před tisíce lidí a udělat pro ně zajímavou show = příšerná představa. Hodně mě překvapil Katyin vztah s jejími fanoušky a častokrát mě tam spousta příhod rozesmála.

Dokument je podle mě povinný pro všechny fanoušky téhle zpěvačky, myslím ale, že je zajímavý i pro ostatní, kterým Katy nijak nevadí. Každý si tam najde svou zajímavou a přitažlivou část.

Bohužel, i když jsem se snažila, nedokázala jsem najít k dokumentu české titulky (je možné, že se teprve připravují nebo že jsem je přehlédla nebo hledala špatně). Já jsem se dívala v originálním znění a přidala jsem si k tomu anglické titulky. Angličtina tam není nijak náročná a hodně se dá pochopit i jen z útržků – zvládne to podle mého i angličtinář – začátečník.

TIP: Podívejte se i na make-up podle Katty Perry

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist