Domů Krása & Péče Líčení Make-up podle… Katy Perry

Make-up podle… Katy Perry

15

Dneska je den ve znamení balení na dovolenou, tudíž na blog nemám zrovna myšlenky, ale ráno jsem se dala do svého nového projektu, ze kterého doufám, budete mít aspoň malou radost. Jedná se o projekt „Make-up podle…“, kde v každém díle si vezmu jako inspiraci nějakou tu celebritku a zkusím napodobit její líčení. Jedná se jen o zábavu, baví mě líčení a experimentování a i protože tohle všechno teprve zkouším a nepovažuji se za make-up guru, nebude to o (foto)návodech, ale spíš jen o fotkách, pokusech a výsledku.

Jako první jsem pouvažovala o Katy Perry. Má skvělé songy a i když to není nejlepší zpěvačka pod sluncem, ráda jí poslouchám, líbí se mi její vlasy a celkově je to krásná ženská. Klip Thinking of you je kvůli jejímu make-upu a celkovému dojmu od ní můj nejoblíbenější a i proto jsem se rozhodla na dnešní článek zvolit líčení z pár záběrů.

Na horní víčko jsem aplikovala spíše tělový stín, který na sluníčku přechází do zlatava, záhyb oka jsem vystínovala šedou. Na víčku je dominantní linka, kterou jsem jemně protáhla (myslím, že jí mám o něco kratší než Katy). Na dolní víčko jsem použila světle modrou tužku a na vnitřní dolní linku bílou tužku, kterou jsem aplikovala i do vnitřního koutku. Řasy jsem zvýraznila řasenkou, oddělila kartáčkem a nalepila dva trsy umělých řas – nechtěla jsem je moc výrazné, aby bylo také vidět líčení, tudíž jsem rozstříhala klasické umělé řasy na čtyři části a dvě z nich nalepila na konec horního víčka, aby řasy působily objemněji, ale ne tolik uměle.

Na rty jsem použila rtěnku Astor VIP v odstínu 125 Magnetic Mauve, která je totožná s tou ve videoklipu, bohužel ale můj foťák neumí zacházet s červenou, růžovou a fialovou a barvu přeměnil a poměrně „sežral“. Tvářenka je od Essence v odstínu 10 – adorable.

Předchozí článekVideoOdpověď V.
Další článek… a konečně balíme (+ video)
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

15 KOMENTÁŘE

 1. Super nápad Luci! Tenhle klip mám taky ráda Katy se mi v něm strašně líbí. TO líčení se ti povedlo. :)

 2. Článek ,,make-up podle“ vždy potěší, ikdyž je to něco, co mi třeba nebude tak slušet. :D Chci víc takových článků!! :)

 3. Projekt se mi moc líbí! A mám návrh na další díl… Mám ráda zpěvačku Rihannu a její klip k písničce Where Have You Been. Má tam kouřové líčení, myslím, že tohle líčení je nesmrtelné, tak proč si ho zase nezopakovat? :D

 4. Ahoj Mers, krásné líčení! :)
  Jinak mě napadlo, že by bylo super, kdybys třeba v dalším dílu udělala líčení Niny Dobrev/Eleny Dobrev z Upířích deníků.
  Moc bych ti za to byla vděčná! :)

 5. Ahoj, parádní návod, tyhle věci taky občas doma zkouším :) Nejradši mám makeup podle Amy Lee z Evanescence :) už se těším na další díl :)

 6. Mersmerize, I am not me. My make-up Is green, yellow and grey. This make-up Is Mers. I hate you Mersmerize.
  Katy Perry

Diskuze je uzavřena.