Make-up podle… Katy Perry 4.8/5 (10)

Dneska je den ve znamení balení na dovolenou, tudíž na blog nemám zrovna myšlenky, ale ráno jsem se dala do svého nového projektu, ze kterého doufám, budete mít aspoň malou radost. Jedná se o projekt „Make-up podle…“, kde v každém díle si vezmu jako inspiraci nějakou tu celebritku a zkusím napodobit její líčení. Jedná se jen o zábavu, baví mě líčení a experimentování a i protože tohle všechno teprve zkouším a nepovažuji se za make-up guru, nebude to o (foto)návodech, ale spíš jen o fotkách, pokusech a výsledku.

Jako první jsem pouvažovala o Katy Perry. Má skvělé songy a i když to není nejlepší zpěvačka pod sluncem, ráda jí poslouchám, líbí se mi její vlasy a celkově je to krásná ženská. Klip Thinking of you je kvůli jejímu make-upu a celkovému dojmu od ní můj nejoblíbenější a i proto jsem se rozhodla na dnešní článek zvolit líčení z pár záběrů.

Na horní víčko jsem aplikovala spíše tělový stín, který na sluníčku přechází do zlatava, záhyb oka jsem vystínovala šedou. Na víčku je dominantní linka, kterou jsem jemně protáhla (myslím, že jí mám o něco kratší než Katy). Na dolní víčko jsem použila světle modrou tužku a na vnitřní dolní linku bílou tužku, kterou jsem aplikovala i do vnitřního koutku. Řasy jsem zvýraznila řasenkou, oddělila kartáčkem a nalepila dva trsy umělých řas – nechtěla jsem je moc výrazné, aby bylo také vidět líčení, tudíž jsem rozstříhala klasické umělé řasy na čtyři části a dvě z nich nalepila na konec horního víčka, aby řasy působily objemněji, ale ne tolik uměle.

Na rty jsem použila rtěnku Astor VIP v odstínu 125 Magnetic Mauve, která je totožná s tou ve videoklipu, bohužel ale můj foťák neumí zacházet s červenou, růžovou a fialovou a barvu přeměnil a poměrně „sežral“. Tvářenka je od Essence v odstínu 10 – adorable.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

15 komentářů

 1. Super nápad Luci! Tenhle klip mám taky ráda Katy se mi v něm strašně líbí. TO líčení se ti povedlo. :)

 2. Článek ,,make-up podle“ vždy potěší, ikdyž je to něco, co mi třeba nebude tak slušet. :D Chci víc takových článků!! :)

 3. Pěkný líčení, ale podobný mi to příjde jen trochu..

 4. Dobrý nápad :) Těším se na další :)

 5. Moc se ti to povedlo! :))

 6. Projekt se mi moc líbí! A mám návrh na další díl… Mám ráda zpěvačku Rihannu a její klip k písničce Where Have You Been. Má tam kouřové líčení, myslím, že tohle líčení je nesmrtelné, tak proč si ho zase nezopakovat? :D

 7. Moc hezký povedlo se ti to :)

 8. Ahoj Mers, krásné líčení! :)
  Jinak mě napadlo, že by bylo super, kdybys třeba v dalším dílu udělala líčení Niny Dobrev/Eleny Dobrev z Upířích deníků.
  Moc bych ti za to byla vděčná! :)

 9. Skvělý nápad :)))

 10. Ahoj, parádní návod, tyhle věci taky občas doma zkouším :) Nejradši mám makeup podle Amy Lee z Evanescence :) už se těším na další díl :)

 11. Skvělý nápad! Taky bych chtěla tohle líčení vyzkoušet :)

 12. Mersmerize, I am not me. My make-up Is green, yellow and grey. This make-up Is Mers. I hate you Mersmerize.
  Katy Perry

TOPlist