Domů Rodina & Škola Tvůj pokoj Každá párty končí úklidem…

Každá párty končí úklidem…

8

Vzpomínáš na svou poslední párty? Respektive na ten úklid po ní? Paradoxem je, že jakmile ti rodiče párty u vás doma schválí, oplátkou jim musíš slíbit, že vše uvedeš do původního stavu a ťip ťop uklidíš. Bohužel ráno na úklid ani nepomyslíš a celé to i s úroky slízneš hned po příjezdu vašich. Konfety a polovyfouknuté balónky všude kolem, skvrna od pití na pohovce a neskutečně špinavá podlaha. Jak se s tím máš vypořádat v době, kdy bys nejraději ještě zalezla do postele a dospala to všechno? Řešením celé situace mohou být dámy na úklid, které za tebe dokonale zahladí stopy. Svou dámu na úklid si můžeš vybrat na stránkách projektu LidskáSíla.cz, který je vlastně takovou specializovanou úklidovou agenturou.

Dámu na úklid nemusíš platit sama

Mít dámu na úklid by bylo celkem fajn, říkáš si. Ale z čeho ji zaplatit? Pochybuji, že ti rodiče dají extra finance na zaplacení úklidu. Většinou budou trvat na tom, ať svůj nepořádek uklidíš sama. Takže proč nezkusit jinou metodu? Peníze na nutný úklid můžeš jednoduše vybrat formou vstupného na tvou párty. Chtějí se tví kamarádi bavit? Tak ať přispějí i na úklid. Když je ujistíš, že oni mohou nerušeně odpočívat a načerpávat nové síly, zatímco někdo jiný za ně bude uklízet, určitě nebudou proti.

Pomoc, kterou ocení i tvá mamka

Máte velký dům a tvá máma tráví většinu času uklízením? Lidská síla navíc by se jí určitě hodila! Dáma na úklid, respektive její služby mohou být perfektním dárkem, který jistě ocení.  Jednou za čas (třeba spolu s taťkou nebo se sourozenci) ji objednejte k vám domů. Za mámu umyje okna nebo vygruntuje celý dům. Vy tak budete mít více času na sebe navzájem a na podnikání zábavnějších aktivit! :-)

Diskuze je uzavřena.