Neztrácej čas přípravou svačiny, Juddy bagety to jistí! Zatím bez hodnocení.

Také se ti stává, že zapomínáš doma svačinu? Nebo se ti ráno nechce ztrácet drahocenný čas její přípravou? Nezoufej! Ty nejlepší bagety na tebe čekají v mnoha automatech po celé České republice!

Zapomenutá svačina…

Určitě to dobře znáš. Ráno chceš co nejrychleji vypadat dokonale, a proto před zrcadlem postáváš do poslední minuty. V poslední chvíli sprintuješ na autobus. Jakmile se udýchaná usadíš vedle tvé kámošky, zjistíš, že tvá pracně přichystaná svačina zůstala doma na stole. No ještě, že si v autobuse nad zapomenutou svačinou nahlas povzdechneš, jinak bys totiž nevěděla, kam na svačiny chodí tvá kámoška. A proto ještě před zvoněním (no dobrá něco málo po něm) s kámoškou chvátáte prázdnými chodbami k automatu, který ti nabídne neskonalý pohled na Juddy bagety, podle mne ty nejlepší bagety vůbec.

Nezaplácej svůj žaludek sladkostmi, raději se pořádně najez!

Stává se ti, že pocit hladu přichází nečekaně a při pohledu na hodinky zjišťuješ, že do oběda je daleko? Že v tuhle chvíli vytahuješ sladkou tyčinku, nenápadně ji rozbalíš a doufáš, že s ní hlad zaženeš? Nezaplácej svůj žaludek zbytečnými sladkostmi, raději se pořádně najez! Doporučuji počkat na přestávku a vyzkoušet Juddy bagetu, u které tě překvapí nejen vynikající chuť, ale také čerstvost všech použitých surovin. Zkrátka a dobře, česká kvalita se nezapře. Bageta tě zasytí a dodá potřebnou energii na zvládnutí náročného dopoledne ve školní lavici.

Za jak dlouho připravíš bagetu doma?

Co je na tom, řekneš si možná, když se podíváš do koupené bagety. Takovou si připravím sama doma, pomyslíš si, a večer, když přemístíš svůj batoh z koutu ke dveřím s tím, že máš své úkoly hotové, se postavíš ke kuchyňské lince s vizí připravit ty nejlepší bagety pro sebe a svou kámošku. Pečivo by bylo. Teď uvařit vejce. Jejda nemáš žádnou šunku! Proto pospícháš do obchodu a zpět. Když už si opravdu myslíš, že máš všechno, zjistíš, že dresink, který obsahují Juddy bagety, obyčejnou tatarkou ani při nejlepší vůli nenahradíš. A teď čas, za jak dlouho si to zvládla? To jsou chvíle, kdy si uvědomíš, že koupě hotové bagety nebo sandwiche může být daleko lepším řešením…

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist