Intimky Zatím bez hodnocení.

Pokud nechceš nosit klasické vložky na konci cyklu a krvácení je tak slabé, že nemůžeš použít ani tampon, možná budeš ten případ slečny, která by měla sáhnout po intimkách. Intimky byly vynalezeny pro zjednodušení života s ženskými orgány a pro většinu žen, jsou nenahraditelné…

Jaký je rozdíl mezi vložkou a intimkou? vložka má větší absorční schopnost a díky tomu je určena i pro to nejsilnější menstruační krvácení, intimka narozdíl od ní má menší absorbci, tudíž bys s ní nejpravděpodobnější po chvilce protekla.vložka je silnější a je na těle více cítit, tudíž to může působit nepříjemným dojmem, pocitem.

Intimku můžeš koupit na stejných místech jako vložky nebo tampony, tudíž v drogeriích, lékárnách či hypermarketech, za podobnou cenu. CCa od 40 – 150 Kč.

A pro koho je intimka vhodná? Buď pro dívky a ženy, které mají silný přirozený výtok a nechtějí si neustále vyměňovat kalhotky, nebo pro ty, kterým už končí menstruace a už jen špiní.

Intimky mají tu výhodu, že jsou dělané do různých typů kalhotek, tudíž se jako u vložek nemusíš bát, že je v tango kalhotkách bude vidět. Vyrábějí se jak široké, tak pro tanga, nebo pro středně úzké kalhotky.

Pokud jsi ještě nezkoušela, určitě vyzkoušej, možná si tím ulehčíš pár věcí:)

Já sama používám možná ty nejznámější a to je značka discreet, musím přiznat, že s jinými zkušenost nemám.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

32 komentářů

 1. Anonymka kterou znáš :))

  A ty jsou i na výtok? Protože teď mám celkem dost silnej v poslední době :D :P

 2. Jo, Discreetky jsou nej ^^ já používám taky a jsou skvělé, jiné jsem nezkoušela.

 3. Jo a chtěla jsem mám nápad na další článek – černé tečky. Já používám jeden přípravek z avonu a jsem spokojená , jestli chceš napiš, vyfotím ti to a pošlu na mail, ale zajímalo by mě jak se toho zbavit. Vymačkat to bolí a nechci mít jizvy, masky pleťové nevím aby mi to neudělalo něco s pletí.

  Ten přípravek z Avonu zabraňuje tvoření dalších teček, ale nezbaví se těch co už máš. ;)

 4. A nebo Bella for Teens

 5. Ahoj mám hodně výtok neznáš nějaké dobré intimky prosím? A jak se přesně jmenují. díky:)

 6. Mám dotaz mám ten výtok před menstruací, je slabý ale každý den mám zašpiněněé kalhotky, tak nevím jestli mám intimky používat, nebo ne.

  • To záleží na tobě, jestli ti to nevadí a přijde ti to hygienické tak proč ne. Intimky můžeš používat i při slabém výtoku, ničemu to nevadí – záleží doopravdy jen na tobě

 7. Nevíte, kde by se daly sehnat černé intimky?

 8. Mam dotaz když používám Intimku jen na výtok tak se musi vyměňovat nebo ne ?? :)

 9. [anoňimka]

  Jsem nějak zmatená jakej je teda rozdíl mezi vložkou a intimkou? Tím myslí která má křidýlka a která ne?

 10. Jsem nějaká zmatená nemůžu si vybrat jestli mám použít při výtoku vložku nebo intimku ? Tímto chci říct která je lepší :)

 11. můžu používat intimky i na normální menstruaci? přijdou mi pohodlnější a lépe se mi nosí …normální vložky jsou mi nepříjemné, ale bojím se že jsou moc úzké a krev bude téct všude kolem a že protěčou :( máte s tím nějaké zkušenosti? Díky :*

 12. Já používám intimky každý den (bez ohledu na výtok, menstruaci). Prostě každý den, i když nemám ani měsíčky nai výtok. Cítím se lépe, mám jistotu, že kdyby něco, jsem chráněná. :) Používám intimky Ria :)

 13. Můžu se zeptat je mi 12 a výtok už mám pul
  roku.chci používat intimku ale ve škole nejsou
  odpadní koše.(na záchodě)co mám dělat?
  1.jo a ještě můžu před první menstruací zvracet?
  qulie

 14. Ahoj je mi 14 a ještě jsem to nedostala. Chloupky tam dole mám tak cca 3 roky a pod paži tak 1,5 roku. Výtok mám tak 1 rok. Většinou je bílý až tmavě žlutý a jsou v něm tmavé skvrny. Je to v pořádku? Moje mamka to dostala v 15. Nevíš za jak dlouho to zhruba dostanu? díky

  • Přesně kdy to dostaneš se určit nedá Miško. Ale tak do 1 roku by to mělo zřejmě přijít , když je ti 14 a mamka to měla v 15ti a když máš výtok 1 rok <- to jsou důkazy že by to mělo do 1 roku dorazit. A když máš už ve výtoku tmavé skvrny , je pravděpodobné že to může přijít i dříve.

 15. ?nevím co mám dělat.

 16. ?????prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 17. Já třeba intimky používám místo vložek pořád. Jsem strašně malá, bude to znít vtipně, ale já jakoukoliv vložku, i tu nejmenší mezi nohy prostě nenarvu :D takže používám intimky a častěji vyměňuji

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist