Domů Krása & Péče Kosmetika MAC

Kosmetika MAC

9

Když se řekne dekorativní kosmetika Mac, co se představíš? Mnoho z vás určitě jen ví, že je to značka, ale netuší, co se za ní skrývá. Určitě jste viděli pár obrázků a ani netušíte, že modelky jsou nalíčené touto kosmetikou. Tak se jdeme podívat jak to s ní ve skutečnosti je.

Mac je zkratka Makeup Art Cosmetics a dříve to bylo pouze líčení, štětce a kosmetika používaná profesionálními vizážisty a celebritami. Ty s ní ovšem byli tak spokojení a tak jí chválili, že i obyčejné ženy zatoužili mít ji doma a tak se dostala na trh.

Vyrábí dá se říct vše, co na líčení bude potřebovat – štětce, makeupy, pudry, řasenky a jedny z nejkvalitnější očních stínů.

Bohužel, na tuto kosmetiku si musíš trošku šetřit, je dražší než klasická kosmetika, kterou můžeš sehnat v drogeriích, ale vážně to stojí za to a jestli chceš vidět doopravdický ráj, tak zavítej do jedné z kamenných prodejen značky MAC, která je např. v Praze na Floře.

Já mám zkušenosti se štětci této značky, mám je už rok a nemůžu si vynachválit, koupě určitě stála za to.

Předchozí článekIntimky
Další článekKdyž chodí s jinou…
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

 1. Neměla jsem, ale možná mít budu až budu starší :D :)

 2. Super, M.A.C má úplně suprové bláznivé kolekce, a super tvářenky!!

 3. Mám od nich takový kufřík kde jsou malovátka.Bylo to hodně drahé to máš pravdu ale stálo to za to navíc vydrží více času než jiné oční stíny.

 4. Halooo vsichni dostala jsem se pres znameho v americe k velkoobchodním cenám MAC …. musím

  ale vždy udělat velkou objednávku … mám teda

  zboží za poloviční ceny!

  Nechci aby mi to zbytečně leželo doma, tak pokud mi pošlate email na

  fashionproject@email.cz

  tak vám pošlu co zrovna mám :-)

 5. Ahojky, už sis něco z té stránky MAC nabizi objednávala? Já si chci objednat make up,ale objednávat přes net se mi moc nechce,ale jet kvůli tomu do prahy taky ne. Tak jestli s tou stránkou máš dobré zkušenosti? :-)

 6. Strašně ráda kosmetiku MAC používám, kupuju už výhradně jenom ji a ženské příslušnice v naší rodině ji každoročně ode mě nacházejí pod stromečkem. Nakupuju na MAC nabizi často a všechno v pohodě. Když mi neseděl make-up hned mi ho vyměnili.

Diskuze je uzavřena.