Domů Ostatní Krásná.cz – Výběr parfému Zatím bez hodnocení.

Krásná.cz – Výběr parfému Zatím bez hodnocení.

2

Na severu krásná.cz tentokrát můžeš najít můj nový článek ve kterém se dozvíš, na co by sis měla při výběru nového parfému dát pozor, kde ho koupit a kolik bys jich měla jako správná dáma mít.

Článek najdeš zde

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekKámoška.cz – Deník
Další článekTupírování vlasů krok za krokem
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

2 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj Mers. Ten článek jsem si na krásné našla a je moc hezký a zajímavý, ale tady v tom odkazu máš ten článek s tím deníkem. Mohla bys to prosím opravit? :)

Diskuze je uzavřena.