Domů Ostatní LAMAX Dots1: bezdrátová sluchátka, která jen tak neztratíte ...

LAMAX Dots1: bezdrátová sluchátka, která jen tak neztratíte 3.67/5 (3)

0

LAMAX Electronics přichází na trh s bezdrátovými „špuntovými“ sluchátky Dots1 s originálním a neotřelým designem, která navíc jen tak neztratíte.

Bezdrátová sluchátka jsou trend, jednoduše proto, že neobsahují kabely, jež by se při přenášení ve vašem zavazadle mohly zamotat. Jenže obecně vzato u takových sluchátek existuje jedno negativum – malé věci se rády ztrácí. Výrobce tuto skutečnost vyřešil tak, že ke svému modelu Dots1 přidal dokovací stanici, do které sluchátka ve chvíli nepoužívání vložíte, díky čemuž je neztratíte (případně je ztratíte obě i s dokovací stanicí, což je ale méně pravděpodobné).

Špunty LAMAX Dots1 patří do řady LAMAX Beat, což dokladuje jejich černo-tyrkysové barevné provedení, které je pro audio sérii typická. Sluchátka jsou vyvedena v čistém a minimalistickém designu a zároveň jde o nejkompaktnější model svého druhu v portfoliu LAMAXu. Navzdory své miniaturní velikosti přinášejí sluchátka čistý a hutný zvuk, a to v celém frekvenčním spektru. Přímo do těla sluchátek Dots1 je zabudován integrovaný mikrofon, jenž umožňuje využití sluchátek jakožto handsfree sady.

Jednotlivé špunty naleznete v balení ve třech různých velikostech, z nichž si jako uživatel můžete zvolit tu, která nejlépe odpovídá tvaru vašich uší. A jste-li aktivním sportovcem, určitě se vám budou hodit speciální háčky, přibalené ke sluchátkům také ve třech rozměrech, které zajistí perfektní fixaci k uším.

Jak jsme uvedli už výše, je součástí balení sluchátek také speciální dokovací stanice, která slouží nejen pro přenášení, ale také pro průběžné nabíjení. Stanice nabídne kapacitu 520 mAh, což znamená, že samotná sluchátka s kapacitou 100 mAh z ní nabijete do plna více než pětkrát. Nějakou dobu si tak vystačíte i bez přístupu k elektřině. Sluchátka na jedno nabití, trvající okolo dvou hodin, vydrží běžet až tři hodiny v režimu Stereo a šest hodin v režimu Mono, a pro doplnění je třeba zmínit ještě pohotovostní režim, u něhož je udávána hodnota 150 hodin.

Zdrojovým audio zařízením může být třeba chytrý telefon, ale i jakékoliv jiné zařízení. Podmínkou je, aby stejně jako sluchátka LAMAX Dots1 podporovalo technologii Bluetooth 4.2 pro bezdrátový přenos s dosahem až deseti metrů. Propojení (spárování) je v tomto případě automatické: obě sluchátka se navzájem spojí ihned po vytažení ze stanice a následně společně vyhledají váš výchozí přístroj, například onen smartphone.

Zajímavá volba, co říkáte? Jestliže byste se o sluchátkách LAMAX Dots1 chtěli dozvědět více, stačí zavítat na stránky https://beat.LAMAX-electronics.com/cz/dots1/. Na těch se dozvíte veškeré bližší informace a naleznete zde také link na e-shop, který tyhle výkonné drobky s praktickou nabíjecí stanicí nabízí za 2 590 Kč.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.