Domů Ostatní Magnetoterapie má pozitivní vliv na mnoho onemocnění ...

Magnetoterapie má pozitivní vliv na mnoho onemocnění 5/5 (1)

0

Setrvávající bolest není nic příjemného. Mnohdy nám znemožňuje spát, jíst nebo si dokonce i jen obyčejně odpočinout. Má negativní dopad na naši psychiku i vztahy s okolím, protože člověk sužovaný bolestí si jen zřídkakdy dokáže zachovat dobrou náladu.

Je-li nemoc chronická, pak vám lékaři až příliš často doporučují (po vyzkoušení všech možných léků), že se s ní „musíte naučit žít.“ Ale nemusí tomu tak být vždy. Pod značkou život bez bolesti – FINEST bychom vám dnes rádi představili magnetoterapii BIOMAG, vhodnou pro celou řadu bolestivých stavů.

Prozkoumejte možnosti pulzního nízkofrekvenčního magnetického pole

Magnetoterapie je vlastně fyzikální terapie, během níž je tělo pacienta vystaveno působení pulzního nízkofrekvenčního magnetického pole. Jde o léčbu, která vás zbaví mnoha druhů bolesti (hlavy, kloubů, páteře apod), ale pomůže i s jinými problémy. Ve hře je například svalová únava, lepší prokrvení končetin, zmírnění zánětů a otoků apod.

A jak to celé vlastně probíhá?

  • Nemusíte se ničeho bát.
  • Používají se magnety (různých velikostí a tvarů).
  • Ty se přikládají na bolestivá místa na těle,
  • či na příslušné akupunkturní body se žádoucím působením.

I jiné než „bolestivé“ diagnózy

Ale použití magnetoterapie není jen o bolesti. Zajímá vás, jak léčit polyneuropatii? Potýkáte se s cukrovkou, dnou, bércovými vředy, ischemií, karpálním tunelem, osteoporózou, pásovým oparem, tinitem, vysokým krevním tlakem nebo třeba s vyhřezlými ploténkami?

Tady všude vám může magnetoterapie pomoci. A to jak z rukou odborníků, tak i za pomoci přístrojů, určených pro domácí použití. Na stránkách zivotbezbolesti.eu se dozvíte vše, co by vás o vaší diagnóze a možnostech jejího léčebného zvládnutí mohlo zajímat. A čeká na vás i odborné poradenství.

Vše je klinicky ověřeno a to desítkami klinickými studií a statistikami odborných zdravotnických pracovišť. Odborná zhodnocení (z let 2012 a 2013), provedená na 1 266 pacientech, hovoří o úspěšnosti léčby uskutečněné za pomocí magnetoterapie Biomag ve více než 77 %.

Stačí jen kliknout a využít dlouholetých zkušeností společnosti FINEST. A to třeba hned teď!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.