Domů Rodina & Škola Maturuješ až v září? Na VŠO můžeš nastoupit ihned ...

Maturuješ až v září? Na VŠO můžeš nastoupit ihned 4.89/5 (9)

0

Maturuješ až v září? Na VŠO můžeš nastoupit ihnedNeúspěch u matury a opakování v září nemusí znamenat, že budeš rok čekat na vysokou školu. Na VŠO si můžeš podat přihlášku až do konce října a začít studovat ihned! Čekají na tebe zajímavé obory jako je například Cestovní ruch nebo Management leteckých podniků.

Vysoká škola obchodní je prestižní školou, která od svého založení v roce 2000 připravila na práci v cestovním ruchu a letectví celou řadu studentů, ze kterých jsou dnes renomovaní odborníci.

Přemýšlíš, kam jít studovat? Ať už se ti v červnu nepovedla maturita, nebo přijímačky, na VŠO můžeš v rámci oblastí Ekonomické obory a Doprava studovat několik zajímavých oborů, mezi kterými si určitě vybereš. A to jak prezenčně či kombinovaně.

Cestování jako koníček i práce

Co takhle zasvětit život cestování? Obor cestovní ruch tě připraví pro uplatnění v podnikové sféře, naučíš se něco z ekonomiky cestovního ruchu, obchodních práva, marketingu, cizích jazyků a mnoho dalšího.

Táhne tě to na letiště?

Služby letecké dopravy v cestovním ruchu tě připraví na práci na letišti, v handlingových společnostech či třeba v nadnárodních společnostech využívajících letovou dopravu. A pokud chceš být třeba pilot, nebo řídící letového provozu, je pro tebe jako dělaný obor letový provoz.

Připravíme tě i na kariéru HR v podnicích dopravy, tak aby sis věděl rady s rozvojem lidských zdrojů, organizací podnikového vzdělávání a mnoho dalšího.

Bakaláře už máš a chceš se dál rozvíjet?

Otevíráme také magisterské obory management cestovního ruchu a management leteckých podniků pro ty, co se chtějí hlouběji vzdělávat v oblasti dopravy. V managementu cestovního ruchu se naučíš vše od ekonomie a logistiky až třeba po právo, tak abys v budoucnu mohl vést podniky v cestovním ruchu nebo se stal manažerem leteckých podniků.

Dostatek praxe i semestr v zahraničí

Výuka je na každém oboru zaměřená prakticky a vyučující jsou odborníci, kteří se v oboru již dlouho pohybují. Zároveň je naším cílem, abys měl možnost získávat praxi i mimo studium – nemusíš se proto obávat, že budeš v lavici vysedávat celý týden, prezenční výuku vždy rozdělujeme jen do tří pracovních dnů. Obzory si můžeš rozšířit i studiem v zahraničí, spolupracujeme s mnohými univerzitami v Anglii, Itálii, Turecku, ale i třeba v Číně.

Přijď se k nám podívat

Přijď se o studiu na VŠO dozvědět víc na dny otevřených dveří, nebo nám klidně napiš na Facebooku, ať ti nechybí žádná informace.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.