Maturuješ až v září? Na VŠO můžeš nastoupit ihned 4.89/5 (9)

Maturuješ až v září? Na VŠO můžeš nastoupit ihnedNeúspěch u matury a opakování v září nemusí znamenat, že budeš rok čekat na vysokou školu. Na VŠO si můžeš podat přihlášku až do konce října a začít studovat ihned! Čekají na tebe zajímavé obory jako je například Cestovní ruch nebo Management leteckých podniků.

Vysoká škola obchodní je prestižní školou, která od svého založení v roce 2000 připravila na práci v cestovním ruchu a letectví celou řadu studentů, ze kterých jsou dnes renomovaní odborníci.

Přemýšlíš, kam jít studovat? Ať už se ti v červnu nepovedla maturita, nebo přijímačky, na VŠO můžeš v rámci oblastí Ekonomické obory a Doprava studovat několik zajímavých oborů, mezi kterými si určitě vybereš. A to jak prezenčně či kombinovaně.

Cestování jako koníček i práce

Co takhle zasvětit život cestování? Obor cestovní ruch tě připraví pro uplatnění v podnikové sféře, naučíš se něco z ekonomiky cestovního ruchu, obchodních práva, marketingu, cizích jazyků a mnoho dalšího.

Táhne tě to na letiště?

Služby letecké dopravy v cestovním ruchu tě připraví na práci na letišti, v handlingových společnostech či třeba v nadnárodních společnostech využívajících letovou dopravu. A pokud chceš být třeba pilot, nebo řídící letového provozu, je pro tebe jako dělaný obor letový provoz.

Připravíme tě i na kariéru HR v podnicích dopravy, tak aby sis věděl rady s rozvojem lidských zdrojů, organizací podnikového vzdělávání a mnoho dalšího.

Bakaláře už máš a chceš se dál rozvíjet?

Otevíráme také magisterské obory management cestovního ruchu a management leteckých podniků pro ty, co se chtějí hlouběji vzdělávat v oblasti dopravy. V managementu cestovního ruchu se naučíš vše od ekonomie a logistiky až třeba po právo, tak abys v budoucnu mohl vést podniky v cestovním ruchu nebo se stal manažerem leteckých podniků.

Dostatek praxe i semestr v zahraničí

Výuka je na každém oboru zaměřená prakticky a vyučující jsou odborníci, kteří se v oboru již dlouho pohybují. Zároveň je naším cílem, abys měl možnost získávat praxi i mimo studium – nemusíš se proto obávat, že budeš v lavici vysedávat celý týden, prezenční výuku vždy rozdělujeme jen do tří pracovních dnů. Obzory si můžeš rozšířit i studiem v zahraničí, spolupracujeme s mnohými univerzitami v Anglii, Itálii, Turecku, ale i třeba v Číně.

Přijď se k nám podívat

Přijď se o studiu na VŠO dozvědět víc na dny otevřených dveří, nebo nám klidně napiš na Facebooku, ať ti nechybí žádná informace.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist