Znáte bizarní a nebezpečné postupy ve světě krásy? Vyhněte se jim. 3.86/5 (14)

Znáte bizarní a nebezpečné postupy ve světě krásy?Pokud dnes chcete vypadat dokonale, není to skoro žádný problém. Dnes se najde produkt prakticky na cokoliv ve světě krásy. Pokud patříte mezi moderní současnou ženu, u které je cílem skvělý vzhled, tak jistě víte, že stačí navštívit drogerii, lékárnu nebo nějakou profesionálku a patřičná pomoc je již na cestě.

Jsou ale i ženy, které se stále nechávají inspirovat různými divnými babskými radami, které najdou v diskuzích na internetu. Vy taková nebuďte, jelikož některé postupy jsou skutečně bizarní. A také jsou velmi nebezpečné. Podíváme se na pár z nich.

Vyrovnání svých vlasů

Některým ženám kudrliny sluší, ale některým ne. A právě ty se snaží o to, aby je co nejrychleji odstranily. Moderní ženy, jako jste třeba i vy, použijí klasickou žehličku na vlasy. Potom tu jsou ale i takové ženy, které použijí oheň. Ano, lehké opalování vlasů skutečně dopomůže tomu, že se vyrovnají. Je to ale nejenom velmi nebezpečná procedura, ale také o ní musíme říci i to, že se jedná o proceduru, která vaše vlasy i poměrně výrazně poškodí. Pamatujte na to.

Hluboký pohled

Která žena chce mít oči, které zaujmou na první pohled, ta by se měla primárně dokonale nalíčit a použít třeba i kapky, které podpoří dokonalou krásu bělma. To vše je v podstatě klasický postup, který zaručeně funguje. Jsou ale i postupy, které jsou nebezpečné a rozhodně také bizarní. Ty jsou spojeny s rostlinou, kterou je rulík zlomocný. Už název jasně napovídá, že nejde o zcela běžnou rostlinu. A pokud jste na hodinách biologie dávala pozor, víte i to, že je jedovatá. Mnohé ženy však riskují a kapou si tekutinu z této rostliny do očí. Tím dojde k umrtvení duhovky a výraznému hlubokému pohledu. Ten už ale nemusí být nikdy jako dřív, jelikož často může dojít dokonce i k oslepnutí. Ano, i takové hloupé rady se na internetu objevují.

Netradiční barva oblečení

Originální oblečení je jasným trendem. Je několik možností, jak ho může získat moderní žena. Mezi takové možnosti se řadí:

  • Koupě limitované edice
  • Ušití u švadleny
  • Koupě od návrhářů a návrhářek

Potom tu jsou ale i ty ženy, které se rozhodnou experimentovat doba. A aby to pro ně bylo spojeno třeba s co nejnižší cenou, neváhají používat různé pochybné barvy. Tedy takové, které nejsou na oblečení vhodné. K čemu to vede? Že pokožka přichází pravidelně do styku s touto barvou, která může být toxická a to následně vede k tomu, že se daná toxicita postupně přenáší právě do kůže. A zdravotních rizik může být v tomto případě více než dost.

Dokonale bílá pleť

Skutečně jsou ženy, které si na ní potrpí a chtějí ji mít naprosto a dokonale bílou. Docílit toho lze různými způsoby. Mezi ten bizarní potom patří použití především různých kyselin. Je to třeba kyselina octová, stejně jako to může být kyselina citronová, nebo i další. Je pravdou, že efektem kyselin je skutečně to, že dokážou kůži lehce vybělit. Dále ji ale umí spálit, poleptat, nebo dokonce způsobit různá podráždění, včetně ekzémů a jiných kožních komplikací. Takže na to pozor. A pokud vás toto téma zajímá více, podívejte se na různé možnosti bělení v oblasti intimních partií.

Mechanické zmenšení nosu

Trápí vás velký nos? Pokud ano, je jenom jediná cesta, jak si ho nechat zmenšit. A tato cesta vede přes ordinace zkušených plastických chirurgů. Jsou ale i ženy, které si stále ještě myslí, že něco jako mechanické zmenšení nosu je možné a daná procedura je bezpečná. O co se jedná? Jde o různě popisované postupy, které jsou založeny na tom, že se na hlavu, ale hlavně na nos nasadí speciální mechanické zařízení. Následně se utáhne, což znamená tlačení na nos, spojené s cílem jeho zmenšení. Co je ale reálným výsledkem? Zhoršené dýchání, deformace nosu, nebo dokonce i riziko nedostatečného prokrvování v oblasti špičky nosu.

Dokonale úzký pas

Dá se ho docílit přirozenou cestou. Tedy tím, že budete cvičit a také držet dietu. Pokud jde ale o různé bizarní metody spojené s dosažením dokonale úzkého pasu, tak je více než jasné, že jednou z hlavních metod je nošení korzetu. Takové moderní korzetové šaty skutečně nemusí být špatné, pokud žena ví, jak je nosit a co je pro ni bezpečné. Opakem toho je přílišné utahování korzetu. Jistě nemusíme říkat, jaký vliv to může mát na dýchání, nebo na vnitřní orgány, na které je takto výrazně tlačeno. Je sice pravdou, že díky korzetu lze skutečně docílit štíhlého pasu, ale je opravdu nutné kvůli tomu tolik riskovat vaše zdraví?

Stále plný žaludek

Cílem mnoha žen je dokonalá postava. V takovém případě se rozhodně neobejdou bez diety. Ta je založena také na pevné vůli, což může být v mnoha směrech celkem velký problém. Ne každý žena ji má. Pokud jste na tom stejně, zkuste méně náročný režim, neb o hubnutí s kamarádkou. Rozhodně nezkoušejte takové postupy, které jsou založeny na tom, že jíte jenom speciální potraviny, které při kontaktu s vodou začnou výrazně zvětšovat svůj objem. A to pochopitelně ve vašem žaludku, díky čemuž se můžete cítit stále nasycená a chuť k jídlu mít nebudete. Rozhodně nejde o postup, který by kdokoliv normální doporučil. Když už je vaším cílem zaplnit žaludek, běžte k lékaři a promluvte si s ním o možné operaci, kdy se do žaludku umístí specifický balonek. Ani to ale není tou nejlepší cestou. Ale jak kdy, je nutné posuzovat individuálně.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Nejlepší sérum na růst řas v AKCIMÁM ZÁJEM
TOPlist