Domů Rodina & Škola Moje zápisky -náctiletá Mers

-náctiletá Mers

13

Dnes jsem se odpoledne dost nudila, tak jsem se rozhodla pohrabat se ve starých fotkách, uložených u mě a na starém počítači. Byla to doopravdy těžká práce, protože u určitých fotek jsem měla chuť rozbrečet se a u jiných jsem zase propadala v hrozné výbuchy smíchu. Byla to sranda vidět fotky z dob 15, 16, 17, 18 let.

Pokud mě jakž takž z nových fotek znáte, určitě Vás nějaké momentky pobaví a nejsem sobecká, proto je sem ráda nahraju, abyste se mým dospíváním mohli pokochat také. A jestli můžu dát krátké doporučení na závěr: Foťte a ukládejte! Vždycky a všechno! Za pár let Vám ty fotky přijdou k nezaplacení! ;)

Předchozí článekTupírování vlasů krok za krokem
Další článekLoreal Repair Powerdose
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

13 KOMENTÁŘE

  1. Ta druhá fotka je na Slovensku ve Štúrovu, že? Tam jsme byli loni taky :D PS: na všech fotkách ti to sluší

  2. Jéé :D, to na těch zádech je skvělý :D Ty máš sestru, že? Já bych si tak přála mít tě za sestru!:)

  3. Skvělý fotky, sluší ti to tam :) Taky mám mladší ségru i bráchu.. Jinak můžu se zeptat, kolik je tvé ségře? Helča viď? :D

    • JJ, Helena… Ségra teď chodí do druhé třídy, takže je jí 7:)

  4. Nádherné fotky… s tím focením a ukládáním máš pravdu, ovšem všechno mé snažení přišlo vniveč, když nám odešel počítač a s ním i všechny mé, samozřejmě nezálohované, fotky :D Takže začínám odznova ;-)

  5. strašně ti to sluší a připadá mi ,že s tou barvou co máš teď vypadáš taková dospělejší

  6. Mers krásné fotky, jsi nádherná, ale proč se nikdy neusměješ naplno? Vždycky tě vidím jen s polovičním úsměvem, to nechápu…:/

  7. Moc se mi na tobě líbilo to delší mikádo s ofinou :) Ty dlouhý vlasy máš taky moc hezký,delší jsou hezčí,ale zaujalo mě,že ti slušely i ty kratší :)

Diskuze je uzavřena.