-náctiletá Mers Zatím bez hodnocení.

Dnes jsem se odpoledne dost nudila, tak jsem se rozhodla pohrabat se ve starých fotkách, uložených u mě a na starém počítači. Byla to doopravdy těžká práce, protože u určitých fotek jsem měla chuť rozbrečet se a u jiných jsem zase propadala v hrozné výbuchy smíchu. Byla to sranda vidět fotky z dob 15, 16, 17, 18 let.

Pokud mě jakž takž z nových fotek znáte, určitě Vás nějaké momentky pobaví a nejsem sobecká, proto je sem ráda nahraju, abyste se mým dospíváním mohli pokochat také. A jestli můžu dát krátké doporučení na závěr: Foťte a ukládejte! Vždycky a všechno! Za pár let Vám ty fotky přijdou k nezaplacení! ;)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

13 komentářů

  1. Jsi strašně krásná :).

  2. Ta druhá fotka je na Slovensku ve Štúrovu, že? Tam jsme byli loni taky :D PS: na všech fotkách ti to sluší

  3. Moc ti to sluší na té poslední.

  4. Jéé :D, to na těch zádech je skvělý :D Ty máš sestru, že? Já bych si tak přála mít tě za sestru!:)

  5. Skvělý fotky, sluší ti to tam :) Taky mám mladší ségru i bráchu.. Jinak můžu se zeptat, kolik je tvé ségře? Helča viď? :D

  6. Nádherné fotky… s tím focením a ukládáním máš pravdu, ovšem všechno mé snažení přišlo vniveč, když nám odešel počítač a s ním i všechny mé, samozřejmě nezálohované, fotky :D Takže začínám odznova ;-)

  7. strašně ti to sluší a připadá mi ,že s tou barvou co máš teď vypadáš taková dospělejší

  8. Mers krásné fotky, jsi nádherná, ale proč se nikdy neusměješ naplno? Vždycky tě vidím jen s polovičním úsměvem, to nechápu…:/

  9. Moc se mi na tobě líbilo to delší mikádo s ofinou :) Ty dlouhý vlasy máš taky moc hezký,delší jsou hezčí,ale zaujalo mě,že ti slušely i ty kratší :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist