Domů Krása & Péče Nalepovací oční stíny? Zatím bez hodnocení.

Nalepovací oční stíny? Zatím bez hodnocení.

7

Pokud jsi jedna z dívek, která má absolutní antitalent na práci se štětečky na oční stíny, všude se ti to rozmazává a nakonec každé oko vypadá úplně jinak, možná bys měla zkusit novinku, která tu sice ještě není extra známá, ale už je v prodeji a určitě stojí za vyzkoušení – Nalepovací oční stíny.

Tuhle věcičku rozhodně využijí i ženy, které nestíhají, nebo třeba pokud zaspíš, protože nanesení těchto stínů trvá necelých 10 sekund (při první aplikaci, možná o něco více). Nejlepší na tom je, že práce s nimi je extrémně jednoduchá a krom balení stínů nepotřebuješ nic víc.

V současné době vím jen o jedné drogerii, kde nalepovací stíny prodávají a to je Sephora, kde je koupíš cca za 120 Kč (záleží na množství, na značce, na typu). Pokud jsi na ně ale narazila jinde, tak určitě napiš do komentářů:). Sehnat jdou také v online obchodech na internetu, kde cenově vyjdou podobně.

Já jsem se o tomto vylepšení dozvěděla teprve nedávno, a samozřejmě jsem je musela hned mít a vyzkoušet. Můj názor a první dojem je takový, že některé vzory a provedení jsou vážně krásné, na nalepení jsou snadné, ale cena je proti klasickým stínům vysoká, tudíž se nevyplatí (cenově) na denní nošení. Využít je můžeš ale třeba na nějaké hezké příležitosti, jako je rande, ples, akce s kamarády…

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak oživit styl – čepičky, kam se podíváš
Další článekIntimní hygiena pro ženy
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

7 KOMENTÁŘE

  1. vypadá to bezvadně. ♥ Už dříve jsem to chtěla vyzkoušet, ale bohužel u nás nemají drogerii Sephora :/ a v dm to nemají. Ale jestli někde, až pojedu s rodičema nakupovat na Sephoru narazím, určitě si je koupím :)

Diskuze je uzavřena.