Jak oživit styl – čepičky, kam se podíváš Zatím bez hodnocení.

Je zima, sněží, mrzne a pokud vyjdeš na ulici bez pořádné teplé čepice, tvoje hlava a uši mohou důrazně protestovat. S teplou čepicí se vyhneš nachlazení, bolestem hlavy, uší a pokud si vybereš správně, tak je to skutečně skvostný modní doplněk.

Co se týče barvy čepičky, tak v tom si můžeš vybírat podle libosti, jen vždy dodržuj to, aby ladila se zbytkem oblečení – jak barvou tak stylem. Představ si, kdyby sis k elegantnímu kabátu vzala kšiltovku – tím také nikoho neoslníš. Barva může být stejná, nebo může kontrastovat, jak např. bílá a černá, červená – černá. Nejlepší je pokud máš zimní oblečení v pastelových, hezkých barvách ke kterým se skvěle hodí bílá barva čapky.

A kterou si vybrat? Stylů je vážně hodně, tak nikdy nevybírej “jen tak”, skoro poslepu. Musíš si vyzkoušet spoustu tvarů a stylů než konečně kápneš na tu svou slušivou.

Já sama mám sice oválný obličej, ale větší tváře, tudíž jakmile bych si vzala čepici, která obličej jakoby “obtáčí” (viz obrázek níže), tváře by mi to ještě rozšířilo.

Pokud máš stejný problém jako já, vol raději větší, např. čepice, kterým se oblíbeně říká pytel na hady (vtipné).

Jak jsem řekla, každému sluší trošku něco jiného, proto si dej na výběr čapky dost času a prolez spousty obchodů a vyzkoušej si vše, co se ti líbí.

Tip: Já mám nejraději styl čepic z Orsay, Camaieu, New Yorkeru, avšak i levnější čepice ve vietnamských obchodech nabízejí vcelku velký výběr.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

1 komentář

  1. Doma mám čepičku podobnou té první.Je bílá+fialová a další barvy z Alpinepro..měli jí i v dalších barevných kombinacích.Ten baret na poslední fotce je uplně úžasný!! :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist