Náš prosinec 2012 ve fotografiích Zatím bez hodnocení.

Napadl mě nový typ článku v rámci osobních zápisků. Každý měsíc pořídíme s Tomem poměrně hodně fotek (i když samozřejmě záleží na daném měsíci a co se zrovna děje) a vždycky bych jednou za měsíc na konci daného období udělala takovou malou rekapitulaci s fotkami – co byste na to říkali? Mě vždy přišlo, že se sem články do osobních zápisků moc nehodí (nebo spíš hodí, ale ne příliš často), hodně mě ale překvapily výsledky dotazníku, kde tyhle osobní texty spoustu z Vás baví a chcete je častěji. Co byste tedy říkali na podobný typ článku, který by se tu objevoval vždy na začátku nového měsíce?

Prosinec byl pro mě hektický – Vánoce, můj svátek, moje narozeniny, Silvestr, i tak je to pořád můj hodně oblíbený měsíc, protože já ráda dárečky a ráda je taky dávám, takže jsem si to slušně užívala. Byla jsem sice na operaci, které jsem se hodně bála, ale přežila jsem to ve zdraví, všechny moje zdravotní problémy spojené se zuby se konečně vyřešily, dostala jsem nový fotoaparát, po dlouhé době jsem si pořídila nový kabát, s Tomem jsme byli na vánočních nákupech v Praze v OC Letňany, kde jsem byla úplně poprvé (většinou jezdíme na Chodov), navštívili jsme v Praze jeho babičku, ozdobili jsme stromeček, dostali a rozdali dárky a užili si Silvestr. Celkově pro mě byl prosinec dobrý měsíc, jak jste na tom byli vy?

Naše takřka jediná silvestrovská fotka. Pozn. Měla jsem v ruce skleničku, ale Tomáš ze mě chtěl udělat alkoholika, tak mi řekl, že mě vyfotí jen když budu v ruce mít celou flašku!;)

Vánoční stromeček:)

Tom si pořídil nový mobil, tak musel vše dokumentovat (já v pozadí:D)

Tak kdy sakra přinesou to jídlo?!

S Nikčou – Tomášovou ségrou (druhé Vánoce:D)

Tom a zlobení Lily

PC koutek:)

V Praze

Dvě mrtvoly

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

29 komentářů

 1. Máte krásný Vánoční stromek!

 2. Mers, seš tak hrozně hezká a fotogenická…. Neměla jsi vlasy spíš do fialova než do červena?? :) jste s Tomem úžasný pár :)

  • Mersmerize

   Děkuju, měla jsem vlasy do fialova, ale bohužel se to rychle vymývá, v příštích pár dnech bych zase měla jít ke kadeřnici:)

 3. Moc vám to s Tomem společně sluší :)!!!!
  Určitě je to hezký nápad na článek :)!!!!

 4. skvělý tip na článek! :) moc vám to sluší Mers!

 5. Supr tip na článek:).Máte hezký obývací pokoj nebo co to je, mám totiž ráda fialovou :D).

 6. Podle mě to bude krásné zpestření, patřím k těm, co se trošku zajímají i o osobní život blogerů a o to, jací lidé to jsou, takže palec nahoru! :)

 7. Já myslím, že je to skvělý nápad. Hezké fotky a stromeček

 8. Určitě to je moc dobrý nápad ;)

 9. Je to skvělý a originální nápad :)

 10. Mně se ten nápad moc líbí, stejně jako všechny tvoje Osobní zápisky :) jinak máte moc hezky vymaloná a celkově zařízený pokoj, ve kterým jsou některý ty fotky :)

 11. pěkné fotky! :)
  Mers, můžu se prosím zeptat, jak se jmenuje ten notebook Sony Vaio, jakoby, jaký jen to typ (nebo model – nevím, jak se tomu správně říká, prostě celý název) :)

 12. Fajn nápad …škoda, že jsme se v Praze nepotkaly. Já totiž bydlím cca 4 km od OC Chodov :D
  Pěkný nový rok Mers! Pozdravuj Tomíka! :)

  With love …
  ^^

 13. Moc hezký fotečky :)

  Jinak já taky slavím narozky v prosinci a to týden před Vánoci, tak je to takový nepraktický, ale nikdy mi to nevadilo, taky ráda dostávám dárečky :))

 14. Ahoj Mers, s tím prvním souhlasím. Takový články bych určitě ráda uvítala. Je fajn, si občas přečíst o životě jiných, než pořád řešit ten svůj. :))
  Jinak ten modrej stromeček je prostě nádhernej. Na fotkách ti to moc sluší a já ti přeju vše nejlepší do tohoto roku. :)

 15. Lianna Ellusive

  Ty čičeny jsou boží:-) Ta naše vypadá podobně. Celé svátky jen ležela a docpávala bříško, teď je jako soudeček a neví, jestli má hlad, nebo je nacpaná:-)

 16. To by bylo fajn udělat takhle jednou měsíčně takovéhle zápisky :)
  Hezké fotky, koukala jsem pečlivě a prohlédla jednu za druhou. Fakt se povedli :)

 17. jakou to máš na vlasech barvu? :) líbí se mi ;)

 18. Učitě uvítím víc osobních zápisků, je fajn se dozvědět něco nového o autorce webu, na který chodím denně :D :) Je to zajímavé zpestření :)

 19. Je to super nápad! Já strašně ráda čtu tvé osobní zápisky :) A ještě raději s edívám na fotky, ikdyž úplně neznámých lidí. Takže za mě určitě ANO! Uvítáme to :)

 20. Ta poslední fotka! :)♥

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist