Domů Ostatní Nedejte na rozpačité pohledy. Darujte potěšení ...

Nedejte na rozpačité pohledy. Darujte potěšení 5/5 (2)

0

Vánoce v rodinném kruhu jsou většinou radost, která se neobejde bez nějakých těch trapných a nepříjemných chvilek. Proč tento rok nezabrousit k něčemu, po čem se bude červenat babička i sestřenka a neprolomit lety trochu peprnějším dárkem? Sexshopik.cz nabízí dárečky nejen pro manžela či přítele, ale jistě si v tomto e-shopu vyberete dárky pro celou rodinu.

Dárek pro tatínka s maminkou

Děti už jsou z domu a maminka s tatínkem mají konečně zase pré. Ale no tak, jsme dospělí – jestli vás ta představa stále děsí… Tak jim stejně můžete dopřát na starší kolena to nejlepší. Kdyby byli vaši rodiče poustevníci nebo mniši, dneska byste si tu nic nečetli. Každopádně, čím je obdarovat?

Ideálním dárkem je například vibrační vajíčko na dálkové ovládání. Tatínek si užije nějakou tu techniku a maminka zase… no však víte.

Vedle jistě nesáhnete ani s erotickým prádlem, které rodiče hned vrátí do mladých let.

Masturbátor Autoblow A.I. Machine

Dárek pro dědečka s babičkou

A tady se dostáváme k něm nejlepším a většinou velmi milovaným prarodičům. I oni jistě ocení dárek, který jim přinese potěšení a možná i tak trochu návrat do mladších let. Kvalitní lubrikační gel trocho pomůže přírodě, která už od určitého věku stávkuje, dědečkovi zase může prospět erekční kroužek či balení kvalitních afrodiziak…

A co pro ostatní?

Sexshopik nabízí skvělé možnosti i pro ostatní (plnoleté) členy rodiny. Od nabídky z kategorie erotické sady, ve kterých si najde něco úplně každý, až po dárkové poukazy, které potěší hned dvakrát – při darování i následném využití.

Přestože mohou být dárky pod stromečkem ze sexshopu tak trochu kontroverzní, věříme, že se jedná nejen o skvělé prolomení ledů i bariér, ale také o dárky, které udělají skutečnou radost – a dlouhodobě mohou vylepšit dokonce i rodinné vztahy.

Není třeba dlouho pátrat po studiích, které spojují sexuální uspokojení s lepší kvalitou života i vztahů jak v partnerství, tak i ve všech ostatních oblastech.

Dárek ze sexshopu pod stromečkem tak není pouhým pomrknutím a provokací, ale je takovým dárkem, který obdarovaným přinese skutečně velkou hodnotu i zlepšení mnoha oblastí jejich života.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.