Oscars 2011 – skvosty od návrhářů Zatím bez hodnocení.

Z noci ze 27.2.2011 na 28.2.2011 proběhlo předávání cen filmové akademi – Oscars 2011. Vím, že hodně slečen vůbec filmy a ocenění neberou a nechci tím blog ani Vás zatěžovat, ale ráda bych poukázala na pár ženských celebrit, které ten večer zazářily ve svých nádherných šatech, jak jinak než od návrhářů.

Okolo jedné hodiny ráno už se začínali promenádovat, fotit a chlubit se filmové ikony dnešního světa na červeném koberci. Já sama jsem vydržela neusnou a skoro až do šesti do rána jsem sledovala jak celá show a předávání dopadne. Samozřejmě, že předávání bylo samo o sobě úžasné, ale jsem holka, takže jsem se spíš soustředila na herečky a jejich šaty. Některé mě velice zklamaly, přišly oblečeny vcelku nevýrazně v šatech, které bych si ani já na ples nevzala, ale některé přímo vyrazily dech.

Myslím, že hvězdou večera byla Natalie Portman, která získala oscara za hlavní ženskou roli ve filmu Black Swan (černá labuť). Na koberec a podium nakráčela v krásných purpurových šatech, které decentně skrývaly ale nezatajovaly její mateřství. Myslím, že Natalie těhotenství neuvěřitelně sluší a oscara si plně zasloužila.

 

Další herečka, jejíž šaty a půvab mě oslnily byla Gwyneth Paltrow, která přišla, jak sama řekla v modelu od Calvina Kleina, který byl velice jednoduchý, ale i přesto jí ohromně slušel.

V krásných šatech, které mi dost připomínaly labuť či podobná zvířata zaujala Hillary Swank. Myslím, že i když není zrovna celebritou, kterou mladší generace milují, tak jí to moc slušelo a vynikla.

Moderátoři večera Anne Hathaway a James Franco jako lidé, kteří před kamerou byli snad nejvíce museli zaujmout a Anne v průběhu večera vystřídala neuvěřitelné množství rób – všechny moc krásné. Nejvíce mě ale zaujaly smyslné červené, které se k ní perfektně hodily.

Musím ale uznat, že u mě co se týče vzhledu a šatů na tuty vyhrála Natalie, která vypadala jako panenka.

Které šaty se líbí tobě?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

4 komentářů

  1. Taky jsem se dívala na červený koberec, ale pak už byla únava silnější než já a musela jsem to vzdát :D :D

  2. ty co ma Hillary Swank sou asi nejhezci

  3. Mě se líbí všechny, ale asi nejvíce ty fialové :)

  4. Krásné měla i Mila Kunis

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist