Oslňte okolí záplavou hustých vlasů 5/5 (1)

Často pozorujete modelky v reklamních blocích, jak pohazují bohatou hřívou lesklých vlasů? S obdivem a možná i trochu závistí sledujete ostatní ženy na večírku, kterým obličeje elegantně lemují husté vlasy? I když se vlasy snažíte sebevíc natupírovat a „zlakovat“, stejně máte za chvíli na hlavě pár zplihlých pramenů. Vlasy patří mezi největší dominantu každého člověka a většinou je o první věc, které si ostatní na vás všimnou, proto mnoho žen, ale i mužů investuje do předražených kosmetických „osvědčených“ přípravků, které zaručí růst vlasů. Většinou však přijde zklamání. Pokud toužíte po hustých dlouhých vlasech mrkněte na nabídku společnosti Oxyextensions, kde naleznete širokou nabídku clip in vlasů.

Co jsou clip in vlasy?

Clip in vlasy jsou vlasové pásky vytvořené z pravých vlasů. Vlasy použité na výrobů clip inů nebyly nikdy barvené ani jinak chemicky upravené. Používají se pouze zdravé kvalitní vlasy. Obchod s vlasy nabízí vlasové pásky v deseti barevných odstínech a třech různých délkách. Clip in vlasy zvolíte podle své vlastní barvy vlasů. Pokud se barvíte, můžete obarvit i clip in vlasy. Clip in vlasy jsou opatřeny nenápadnými „clipy“, kterými je připevníte ke svým vlasům a rozdíl na první pohled nikdo nepozná. Své vlastní vrchní prameny sepnete, aby vám nepřekážely a poté připevněte prameny. Pak své vlasy přes připevněné prameny přehoďte tak, aby zůstaly sponky skryté.

Metoda výroby clip in vlasů

Společnost Oxyextensions má ve své nabídce clip in vlasy na jejichž výrobu byla použita metoda single-drawn – jednou tažené, což znamená, že se ve vlasovém pásku mohou objevit i kratší vlasy a pramen se postupně zužuje. Nebo double-drawn – dvakrát tažené, jejichž hustota je značně větší.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist