Poznej šperky Swarovski Zatím bez hodnocení.

Myslím, že 90% dívek a žen okamžitě zbystří, když se řekne šperky swarovski. Nejde totiž o jen tak ledaccos, ale o krásné umění zacházet s křišťálem a která žena by neměla ráda šperky?

Něco málo z historie

Historie šperků začíná u Daniela Swarovski, který dal název těmto nádherným šperkům. Ten se ve svých jednadvaceti letech vydal do Vídně, kde se naučil s novými technologiemi a stroji. Ale to mu nestačilo, chtěl něco nového, něco dokonalejšího a perfektního. Stál u zrodu nového stroje, který brousí krystaly kamenů tak dokonale, jak to nezvládl nikdo před ním.

Firma Swarovski byla oficiálně založena 1895 a od té doby je špička ve svém oboru.

Co a za kolik vyrábí?

Firma nejdřív pracovala se skleněnými šperky, ale od roku 1913 vyrábí svůj vlastní křišťál, který je známý po celém světě. Oblíbily si ho dokonce i velké celebrity, jako je Madonna, ale i ty české.

Se swarowski křišťály můžeš najít jak náhrdelníky, prstýnky, náramky či náušnice Swarowski, ale také mobily, tužky, auta, usb porty – dá se říct, že je k naleznutí skoro všude.

Co je na takových špercích, ale nejlepší? To, že si je může dovolit každá mladá dívka či žena – ceny nejsou přemrštěné a za náušnice swarovski, prstýnek či náhrdelník nezaplatíš desítky ani stovky tisíc.

Cena se většinou pohybuje mezi 300 – 1 000 Kč, což za tak prestižní a kvalitní „matroš“ není tolik – to musíš uznat.

Kde je můžeš koupit?

K dispozici jsou ti internetové e-shopy, kterých doopravdy není málo. Já sama se ale spoléhám jen na ty známější, u těch si můžeš být jistá, že ti neprodají padělek.

I v obyčejných stříbrnictvích si jde šperky swarovski zakoupit – většinou bývá na krabičce či na papírku jasně napsáno, že jde o šperk tohoto druhu.

V Praze je navíc přímo jejich „pobočka“

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

8 komentářů

  1. Já sama mám přívěsek-srdíčko od něj. Strašně jsem si ho oblíbila. Jinak pěkný článek. :)

  2. V Praze sem nedávno vyděla obchod, když sme byli na výletě :D Myslim že se to i vyfotila, ale moc se mi ty šperky nelíbí :) Nemam ráda tolik kamínků .. :D

  3. ježiš! * viděla ! :D sem blbá :D

  4. Taky jeden takový mám a je úžasný …. skvělý článek!!

  5. Já mám náušnice od Swarovski :)) Jsou hezké.. ale tak na ples spíš:))

  6. Já jsem dostala k narozkám..Křišťál +opál…Byl asi drahý..dostala jsem ho jako přívěšek na řetíízek:))

  7. Já mám taky šperky od něho takový kytičky a jsou ružový moc se mi líbí

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist