Domů Trendy & Fashion Módní tipy Poznej šperky Swarovski Zatím bez hodnocení.

Poznej šperky Swarovski Zatím bez hodnocení.

8

Myslím, že 90% dívek a žen okamžitě zbystří, když se řekne šperky swarovski. Nejde totiž o jen tak ledaccos, ale o krásné umění zacházet s křišťálem a která žena by neměla ráda šperky?

Něco málo z historie

Historie šperků začíná u Daniela Swarovski, který dal název těmto nádherným šperkům. Ten se ve svých jednadvaceti letech vydal do Vídně, kde se naučil s novými technologiemi a stroji. Ale to mu nestačilo, chtěl něco nového, něco dokonalejšího a perfektního. Stál u zrodu nového stroje, který brousí krystaly kamenů tak dokonale, jak to nezvládl nikdo před ním.

Firma Swarovski byla oficiálně založena 1895 a od té doby je špička ve svém oboru.

Co a za kolik vyrábí?

Firma nejdřív pracovala se skleněnými šperky, ale od roku 1913 vyrábí svůj vlastní křišťál, který je známý po celém světě. Oblíbily si ho dokonce i velké celebrity, jako je Madonna, ale i ty české.

Se swarowski křišťály můžeš najít jak náhrdelníky, prstýnky, náramky či náušnice Swarowski, ale také mobily, tužky, auta, usb porty – dá se říct, že je k naleznutí skoro všude.

Co je na takových špercích, ale nejlepší? To, že si je může dovolit každá mladá dívka či žena – ceny nejsou přemrštěné a za náušnice swarovski, prstýnek či náhrdelník nezaplatíš desítky ani stovky tisíc.

Cena se většinou pohybuje mezi 300 – 1 000 Kč, což za tak prestižní a kvalitní „matroš“ není tolik – to musíš uznat.

Kde je můžeš koupit?

K dispozici jsou ti internetové e-shopy, kterých doopravdy není málo. Já sama se ale spoléhám jen na ty známější, u těch si můžeš být jistá, že ti neprodají padělek.

I v obyčejných stříbrnictvích si jde šperky swarovski zakoupit – většinou bývá na krabičce či na papírku jasně napsáno, že jde o šperk tohoto druhu.

V Praze je navíc přímo jejich „pobočka“

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJak se zbavit kousání nehtů
Další článekTanga: Ano nebo ne?
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

8 KOMENTÁŘE

  1. Já sama mám přívěsek-srdíčko od něj. Strašně jsem si ho oblíbila. Jinak pěkný článek. :)

  2. V Praze sem nedávno vyděla obchod, když sme byli na výletě :D Myslim že se to i vyfotila, ale moc se mi ty šperky nelíbí :) Nemam ráda tolik kamínků .. :D

  3. Já jsem dostala k narozkám..Křišťál +opál…Byl asi drahý..dostala jsem ho jako přívěšek na řetíízek:))

  4. Já mám taky šperky od něho takový kytičky a jsou ružový moc se mi líbí

Diskuze je uzavřena.