Domů Ostatní Představování pokračuje! Zatím bez hodnocení.

Představování pokračuje! Zatím bez hodnocení.

2

Zdravím všechny slečny, dívky a příznivce stránky proslecny.cz!

Ráda bych se vám jako další autorka představila. V rodném listě mám uvedeno jméno Kateřina, kamarádi a rodina mi nejčastěji říká Kačko nebo Káťo. Žiji v jedné malé vesničce na Šumavě a v jen o trochu větším městě navštěvuji osmileté gymnázium.

Mohla bych pokračovat svými mírami, ale říká se, že nejvíce o člověku řeknou jeho záliby, takže budu pokračovat raději jimi.

Na prvním místě stojí bezpochyby čtení. Nejraději sahám po klasice, detektivkách nebo společenských románů, ale nevyhýbám se v podstatě ničemu. S čtením souvisí i můj další koníček, kterým je psaní. Vymýšlení příběhů mě nikdy moc nebavilo, zato už téměř dva roky bloguji a ještě déle píši do školního časopisu.

Další mou vášní je divadlo a to nejen ze strany diváka, ale i herce.

Pokud jste si o mně zatím mysleli, že jsem výhradně humanitně zaměřený člověk, musím vás zklamat. Patřím totiž mezi tu malou skupinu lidí, které baví matematika a dokonce jí i rozumí.

Samozřejmě mám i méně intelektuální zájmy, mezi kterými vede móda. Baví mě hledání pokladů v sekáčích a vymýšlení nových kombinací. Jsem sukňový maniak a často mě potkáte s čínskými hůlkami ve vlasech.

Jak jste mohli pochopit z mého prvního článku, vyrobím cokoliv z čehokoliv. Keramika, origami, korálkování, drátkování, pletení, háčkování a momentálně jsem se nadchla pro změnu pro šití.

Odjakživa nesnáším veškeré míčové hry, ale ráda jezdím na kole, bruslím a lyžuju. Moje favority ale najdete mezi méně známými druhy pohybu. Už několik let cvičím jógu a o něco kratší dobu ale o to raději chodím na slackline (což je 2, 5 cm široký textilní popruh).

A proč jsem se rozhodla přispívat na proslecny.cz?  Nikdy jsem neměla moc ráda různé časopisy a radami pro dospívající dívky. Až objev blogu, na kterém se právě nacházíte, mě přesvědčil, že může existovat i smysluplná stránka na tohle téma a ráda budu v tak skvěle rozjetém projektu pokračovat.

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekNejlepší pozdimní zahřívačka – Chai Latté
Další článekSTOP chloupkům! Aneb vyměňme žiletku za epilátor!
Svým věkem už jsem se (bohužel) přehoupla přes krásných „náct" na méně krásných „cet“ . Nyní se již delší dobu živím jako copywriterka na volné noze. Psaní článků mě baví, každé nové téma je pro mě výzvou a rozhodně bych se tomu chtěla věnovat i nadále. Volný čas trávím s přítelem a zakrslým králíkem Baxíkem, baví mě čtení – jsem holka, takže červená knihovna – ráda jezdím na bruslích a samozřejmě jako každý správný, i když už možná vysloužilý teenager, vysedávám u Facebooku.

2 KOMENTÁŘE

  1. Jéé. Pěkně napsané. A kolik teda nakonec slečen bude přispívat na tenhle blog místo Mers?

Diskuze je uzavřena.