Přeju si… Zatím bez hodnocení.

Můj nový Wishlist je přehled věcí, které nutně potřebuju se mi líbí a časem bych si je všechny chtěla koupit.

Na make-up od Dermacolu mám políčeno už dávno a příští týden bych ho konečně chtěla vyzkoušet. Stejně tak Rimmel Match perfection mě kvůli poměrně kladným recenzím hodně láká. V šatníku postrádám šaty – moc bych chtěla potkat černé krajkové a do léta chci sehnat nějaké letní, lehké – květované.

Objednala jsem si prstýnek s kočičíma ouškama, tak na něj čekám a doufám, že splní má očekávání. Ještě mě přitahuje motýlí prstýnek a náramek (zase ti motýli…).

Před nedávnou dobou jsem odrovnala pantofle na doma, mé krásné plyšové se Snoopym. Doma máme poměrně studenou dlažbu, takže pantoflíčky jsou nutností. Jestli Hello Kitty nebo Snoopy je mi ukradené, hlavně aby byly pohodlné a krásně teploučké.

Nová série laků od Essence Nude Glam mě hodně zaujala a mám v plánu určitě alespoň jeden lak ze série vyzkoušet. A na konec – trojkulma vždycky byla můj tajný sen, příští měsíc až mi přijdou penízky z práce, mám v plánu jí na netu objednat. Už se těším…

A jaké jsou vaše tajné sny? :)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

18 komentářů

 1. Ty květované šaty jsou boží ;). Z nude glam série mám doma doma lak Iced strawberry cream a můžu ho jenom doporučit =).

 2. ty šaty jsou vážně moc pěkné ;)

 3. Skvělý článek Mers..:)
  Má teta (kadeřnice) vlastní trojkulmu, na kterou máš políčeno a chválí si ji, já měla tu čest ji vyzkoušet a je opravdu báječná, tak doufám, že si ji koupíš..:)
  A mé tajné sny? Od té dob tvé recenze mám políčeno na čtečku Amazon Kindle 4..:) Snad o prázdninách pokud seženu brigádu, si ji budu moct koupit..:)

 4. Já momentálně nejvíc toužím po tom, abych zítra udělala přijímačky a aby mě na druhou školu, na kterou přijímačky nedělám vzaly!

 5. Pěkný wishlist, taky mám políčeno na krajkové šaty a trojkulmu :)

 6. ten kočičí prstýnek :)

 7. krásný :) .Jo a Mers, až budeš dělat další videoodpověď,tak ode mne (J) vynech otázku č.6. Já jsem tě právě už mnohokrát ptala ma t otázku a chtěla jsem na ní odpověď ale ty už jsi na to udělala článek.Takže na ni neodpovídej taj ji prosím vynech. :) A kolik stojí kartáček na řasy? Díky

 8. Ahoj, k čemuje dobrá ta troj kulma ? jsou s ní jiné vlny, než normální kulmou ?

 9. Ahoj Mers,
  vidím že máš na wishlistu taky korektor a make-up Match Perfection od Rimmelu,tak myslím že mám pro tebe dobrou zprávu!! Dnes jsem byla v Rossmannovi a byla tam akce – korektor a make-up match perfection za 199! No samozřejmě,že jsem neodolala,jednak protože jsem byla hrozně zvědavá na ten korektor,a make-up(teď myslím ten v kalíšku – je můj naprosto nejoblíbenější,a to že jsem jich už zkusila)jsem tam za tak skvělou cenu nemohla nechat!:D

 10. Pěkný článek:) Moje přání se trochu liší, nikdy mě až tolik ,,holčičí“ věci nebraly. Já šetřím na tretry :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist