Prosba na všechny středoškolačky 5/5 (1)

Ahoj všichni, přicházím s velkou prosbou a s něčím, čím pomůžete jak mě, tak i ostatním návštěvnicím blogu. Určitě si pamatujete, když jsem nedávno psala o tom, že bych ráda udělala nějaký projekt zaměřující se na střední školy a celkově na středoškolské učivo, protože se spousta slečen na SŠ teprve chystá a úplně tak neví, co od toho čekat.

Proto bych chtěla moc poprosit všechny dívky a mladé slečny, které studují jakoukoliv střední školu (gymnázium, učňák, s maturitou atd…), nebo už ze SŠ odešly, jestli by mi s tímto projektem nepomohly. Nebude se jednat o žádnou časovou zátěž a nemusíte se bát, že byste musely hodiny trávit u počítače.

Pokud studujete střední školu a budete tak hodné a pomůžete mi, prosím ozvěte se na mail mersmerize@proslecny.cz, kde Vám sdělím podrobnosti, o co půjde a čeho se konkrétně projekt bude týkat. Budu Vám vážně moc vděčná:)

Mějte se krásně

Mers

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

17 komentářů

 1. Dobrý nápad :)

 2. Lucka :) ;)

  Je to dobrý nápad, ale je škoda, že tu nebyl dřív za týden nastupuji na intr a pak na sš tak by to chtělo pár rad no.. :/ :)

 3. Bude tento projekt určen pro nás ? Letošní devátáky ?? :)

  • Pokud půjde vše podle plánu, tak v září by se měly objevit články a přihlášky se podívají do února (? nejsem si jistá), tudíž by i pro deváťáky měl být určen:)

 4. Ahoj, Mers. Určitě super nápad. Osobně jdu teď do kvarty (devítka na gymplu) pokud by se ti hodil i takovýto člověk, ráda ti pomůžu. Jen mi prosím odpověz na tento komentář, ať vím, jestli se taky můžu zapojit ;)

  • Ahoj,

   samozřejmě budu ráda, když se zapojíš, čím víc, tím líp:) Buď mi sem napiš svůj mail, nebo mi napiš na můj, který je uvedený v článku, pošlu ti podrobnosti:)

 5. Ahoj Mers,

  jen se chci ujistit. Takže projekt bude určen pro ty, co se na Střední školu příští rok chystají, ano?
  Takže pro nás, co jdou příští týden do prváku projekt není?

  Pochopila jsem to správně?

  • Ahoj,

   ano, tenhle konkrétní projekt je pro slečny, které se rozhodují na jakou SŠ jít nebo chtějí vědět, jak to tam asi tak probíhá. :)

 6. Ahoj, já jdu teď na gymplu do tercie (jsem na osmiletým), můžu se taky zapojit? :) Jinak super projekt :)

 7. skvělý nápad Mers, právě nastupuji do 9. a nevím co mámod střední školy čekat.. děkuji :))

 8. FloSii McCartney

  E-mail odeslán. :)

 9. Škoda že jdu na střední až příští rok, ráda bych ti pomohla:)
  Ale každopádně mám z tohoto projektu obrovskou radost, protože mi moc pomůže a aspoň budu vědět, co od střední očekávat… Takže ti moc děkuji, Mers:)

 10. Ahoj, rozhodně fajn nápad i když si nejsem přesně jistá, jak to máš naplánované.. ráda bych ti pomohla… ale už jsem ti poslala mail :)
  Tak jen počkám než odepíšeš :)

 11. Ráda pomůžu :-)

 12. Jsem na SŠ, ale v prváku, tak postupem času bych ti třeba pomohla, jen teď prozatím žádné rady nemám, ale dávám tomu tak měsíc a budu ostřílená středoškolačka s radama až nad hlavu :D :))

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist