Růžovo-zelené líčení + (foto)návod 4.9/5 (10)

DSCF6527Když jsem před nějakou dobou fotila tenhle fotonávod, tak jsem měla skutečně den blbec. Nejen, že jsem si umyla vlasy, pak jsem musela rychle na nákup a u toho neuvěřitelně zmokla (takže nějaké mytí a fénování bylo úplně na nic), pak se mi při focení vybil foťák, naprosto totálně se mi nepovedla horní linka (čehož si samozřejmě můžete všimnout), foťák mi nějak odmítal zaostřovat, za pár minut se zatáhlo, takže o tom, jak příšerné světlo na focení bylo, nemusím určitě nic říkat. No zkrátka jsem přemýšlela, že to nalíčím a vyfotím znova, ale jak se tak znám, pravděpodobně už bych se k tomu nikdy nedokopala. Proto omluvte některé rozostřené fotky, podle mě špatnou tekutou linku a moje vlasy (které díky bohu nejsou moc vidět).

I přes to doufám, že se Vám tohle líčení bude alespoň trochu líbit. Je hodně barevné, veselé a snad tím už přivolám nějaké to sluníčko.

Krok 1

Nejdřív jsem na horní víčko nanesla poměrně světlý růžový stín. S růžovou dejte pozor – ne každému sluší každý její odstín a neprotahujte ji zbytečně k obočí – oko pak může vypadat více unaveně.

DSCF6489Krok 2

Do očního záhybu a malý kousek nad něj jsem aplikovala fialovou, ale skutečně jen sporadicky a světlou barvu. Nemá to v líčení žádný velký smysl, spíš jde o plastičnost.

DSCF6493

Krok 3

Na spodní linku jsem použila krásnou pastelovou zelenou. Pro tuhle barvu moc slabost nemám, ale v kombinaci s růžovou jí mám docela ráda, navíc to působí strašně jarně a vesele. Zelenou linku jsem protáhla až kousek za řasy k hornímu víčku.

DSCF6504

Krok 4

Když se používají hodně výrazné nebo nepřirozené barvy je dobré použít i černou linku (popř. hnědou či šedou), aby oči tolik nekontrastovaly a dodaly jsme jim nějaký tvar.

DSCF6510

Krok 5

Ukončila jsem to vše řasenkou a světlým stínem k obočí!

DSCF6521

DSCF6527DSCF6539

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

22 komentářů

 1. vypadá to moc pěkně

 2. Tuhle barevnou kombinaci už jsem někde viděla. Jó počkej! To ses‘ inspirovala novým designem blogu ? :-D

  • Mersmerize

   Bylo to přesně naopak:D Tohle mám nafocené už pár dní a když jsem to pak viděla, tak si říkám – nebylo by špatný mít ty barvy i jinde, je to docela dobrý:D

 3. Jůů :D taky je to ňáký zelenější :33 moc krásný! Potřebovala jsem ňáký veselý a jarní líčení co bych mohla nosit do školy, ale musim uznat, že v tomhle počasí bych tam byla za exota.. :D ale určitě to někdy zkusím.. :)

 4. krásné určitě to zkusím

 5. Kdybys nenapsala o tvych problémech, tak bych si ničeho nevšimla.. vypadá to skvěle..

 6. Markét :)

  Mers, prosimtě co to máš za linky ? vypadají parádně♥ Jinak krásné líčení :)

 7. Nádherné líčení, krásně barevné, svěží;)

 8. Hezky ti to ladí k novému vzhledu, který je krásný! Barvičky k sobě, stejně jako v líčení, perfektně sedí a přesto, že bych se normálně určitě růžovozelené kombinaci vyhnula, teď ji rozhodně zkusím, tedy až bude letněji, protože teď by se mi nehodila k oblečení :)… Moc ti to sluší!

 9. To je ale nepovedená linka. A já jsem krtek :D Kdybych takovou uměla, tak si pískám.

  • Mersmerize

   Mě přijde strašná, umím totiž podle mě stokrát lepší:D I když je fakt, že když se podívám na fotky staršího líčení, tak některé (které jsem měla za dobré) jsou ve skutečnosti příšerný:D

 10. Mers, to máš tekuté linky nebo ve fixu? Udělalo ti to pěknou linku :)

 11. To je pěkné líčení, někdy vyzkouším! :-)

 12. Nádherné :)

 13. Mers myslíš že by se tam hodila i štříbrná tužka? :// :DD

 14. Super, střídám různé barvy :)

 15. zkusila bys mi utvořit nějaké stíny když má kámoška jen tyto barvy 2 odstíny modré tyrkysová 1 bronzová 2 hnědé 1 fialová 3 růžové .

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist