Domů Rodina & Škola Volný čas Tip: Komik, který tě dostane! Zatím bez hodnocení.

Tip: Komik, který tě dostane! Zatím bez hodnocení.

8

I když, možná ne tak úplně doslova, Ray William Johnson totiž není tak úplně komikem, i když po shlédnutí jeho videí se k takovému označení přikláním a  i díky svému (občas zvláštnímu, ale jinak skvělému) humoru má na youtube obrovskou spoustu věrných fanoušků.

O kom je vlastně řeč? Ray William Johnson je kluk, který točí svá vlastní krátká videa, zveřejnuje je na youtube, co v nich je? V  každém z nich máš možnost vidět slavné a vtipné scénky právě ze serveru youtube, ke kterým Ray přidává své komentáře. Svoje „představení“ nazval EQUALS THREE =3

Pokud bys chtěla přirování, je to něco mezi českým Stahovákem na nově a OneManShow na streamu, i když podle mě na lepší úrovni, vtipnější a samozřejmě: Sledovanější.

Ray William Johnson má v současné době přes 4 000 000 odběratelů a 1,1 miliardu celkových shlédnutí na youtube a to už je sakra něco, že? Prezentuje se hlavně skvělými a vtipnými videi, komentáři a taky svou úchylností na kočky (můžeš vidět na konci videa). Jedno video trvá okolo 5 minut, tudíž se nejedná o žádnou sálodlouhou telenovelu.

Má natočeno už dost videí, tudíž je na co se koukat a co hodnotit – pokud neumíš moc dobře anglicky a chtěla bys celé show rozumět, všechny jeho videa =3 jsou zveřejněna a přeložena na videacesky.cz.

Jejich seznam najdeš zde: http://www.videacesky.cz/tag/equals-three

A moje nejoblíbenější (zatím) s roztomilými králíčky (:D), najdeš zde: http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/3-supr-vagina

Mě osobně je tenhle kluk hrozně sympatický. Občas mi sice jeho humor přijde přehananý, ošklivý – ale většinou se za takovéhle věci omlouvá, že je nemyslí vážně – po většinu času je ale vtipný, tak „trochu“ americky sprostý (WTF?) a myslím, že tu slávu si zaslouží:)

A jaký je tvůj názor na =3 a Raye Williama Johnsona?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekTip: Rimmel 1-2-3 looks
Další článekTřpytivé líčení + (foto)návod
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

8 KOMENTÁŘE

  1. Zatim sem od něj sice nic neviděla .. To se přiznávám .. Ale z tvého popisu bych řekla že bych měla, abych o něco nepřišla ;DD .. Jinak .. Neber tohle jako reklamu, ale nechceš se juknout na můj blog http://my-diary-style.blog.cz/ a třeba i spřátelit ? :)

  2. Nejlepší video od něj je Sponge Bob :D to se mi líbilo asi nejvíc. Děkuju za tip!

  3. díky za tip! zkoukla jsem zatím jen jedno video ale určitě si pustím další =D Je skvělej.

Diskuze je uzavřena.