Domů Rodina & Škola Moje zápisky 1. Narozeniny Krásná.cz Zatím bez hodnocení.

1. Narozeniny Krásná.cz Zatím bez hodnocení.

8

Tak včera jsme byli na narozeninách serveru krásná.cz, který určitě všichni znáte. Já dostala pozvání díky tomu, že i když nejsem mezi hlavními blogerkami (nemám blog na blog.cz), tak i přesto jim čas od času články posílám, tedy jsme tam na pozvánku s přítelem vyrazili. Z Kutné Hory jsme vyjeli vlakem a těsně před pátou byli v Praze na Malostranském náměstí, kde se to všechno konalo.

Bylo nám řečeno, že si máme dát kabáty a tašky do šatny, dostali jsme od oblečení lístečky, odškrtli si nás na guest listu, dali zelené pásky (starší 18ti let – kvůli alkoholu) a už jsme byli uvnitř Trick baru. První místnost byl spíše uvítací sál, v další jsme našli jídlo, dál bar a v těch posledních kartářky, vizážistky a DJ sál, kde se odehrával začátek.

Proslovu se zhostila Míša Trochová (redaktorka Krásné), s kterou jsem do té doby komunikovala jen přes mail, takže bylo hrozně fajn vidět ji osobně, poděkovala všem blogerkám, čtenářům, partnerům webu, pozvala k mikrofonu Martina Haricha (fanynky byly tak šťastné a já myslela, že mi prasknou bubínky), ten pár minut koncertoval a my jsme vyrazili „zkontrolovat“ jídlo a kartářky, které nám byly k dispozici.

Narovinu řeknu, že věštění ani podobným „okultním věcem“ nerozumím a ani tomu nevěřím, ale když mám tu příležitost, tak proč tam nezajít. S přítelem jsme se ptali na vztah, řekli nám většinou moc pěkné věci a potom nás zavolali opět do DJ sálu, kde vystoupil Jan Bendig s jeho novým singlem Sweet Seventeen.

Mezitím jsme pravidelně chodili na jídlo (mě nemohli dostat od fontánky s čokoládou), Tomáš se vyfotil s Dominikou Myslivcovou, která přišla samozřejmě celá v růžovém a občas jsme se zastavili na baru pro pití. Mimo to jsem se tam seznámila s Wendy, která také bloguje pro krásnou a čirou náhodou je také z Kutné Hory, tudíž jsem tam měla  chvilku aspoň s některou z blogerek si popovídat.

Nakonec jsme navštívili místnost s vizážistkami, kde bylo to, co mě pravděpodobně nejvíc zaujalo, kosmetická firma Bioderma tam prováděla diagnostiku pleti. Abych vysvětlila: Vyfotili Vám obličej, ten zpracoval vaše pleťové proporce a vyčet z nich spoustu věcí (vrásky, pigmentové skrvny, rozšířené póry, zarudnutí apod.). Pán u přístroje ze mě byl docela nadšen, protože moje pleť se ukázala jako dost dobrá, jediný problém před kterým mě varoval byly pigmentové skrvny, které sice nemám, ale podle přístroje na ně v budoucnu můžu dost trpět, pokud budu obličej vystavovat neúměrně sluníčku. Hned pod odstavec vám dám fotku, jak moje pleť v rozboru dopadla, pokud by vás to zajímalo – čím vyšší procento, tím lépe. Tedy 100% – nejlepší, 0% nejhorší.

Mezitím co jsem byla na diagnostice pleti, Tomáš s nadšením zkoušel Xbox Kinect, který ovládáš svým tělem a i když mě tohle nijak neuchvátilo (zůstanu věrná Playstationu), Toma to vážně bavilo.

Domů jsme přijeli okolo půlnoci a dole pod článečkem najdete pár fotek. Jejich kvalita sice není nejlepší, ale aspoň něco:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekBiosil plus – 1. díl recenze přípravku na vlasy a nehty
Další článekTip: Veraal Fashion
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

8 KOMENTÁŘE

 1. Zní to úžasně! :-). Tam byly pozvány všechny blogerky na Krásné.cz? Je to můj největší sen, dostat se právě mezi blogy Krásné.cz . Bohužel, zatím něvím jak na to. Jinak, krásný článek! :)

  • Mohly se tam dostat všechny blogerky, které vidíš na té fotce na tabuli, ale spousta z nich měla jiné plány a někdo se tam neobjevil. Potom samozřejmě tam byla redakce, já s Tomášem + výherkyně soutěže.

 2. To mohlo být zajímavý. Ale já teda tu Dominiku Myslivcovou moc nemusím. Příde mi strašně namyšlená a ne moc chytrá.

  • Já jí taky nemám ráda, i když asi není moc korektní to říkat:D :). Neznám jí, takže nemůžu říct, jak je nebo není chytrá, ale popravdě její vyjadřování moc nemusím. Ale byla milá, to zas jo:)

 3. Teda! Tak to jsi byla Ty?
  Já Tě nepoznala, i když jsem párkrát viděla nějakou tu Tvou fotku.
  Škoda :/
  Pěkné fotky. :)
  (Mimochodem: u té fontánky bych zůstala i celou věčnost :D :))

  • Byla jsem to já:) Já tě znám z krásné, občas mrknu i na tvůj blog, když je čas, ale neměla jsem ani tušení, že ty chodíš sem:) (fontánka byla supr:)

Diskuze je uzavřena.