Tipy na okouzlující silvestrovský outfit 5/5 (1)

Co nevidět zde budou vánoční svátky a následně, všemi dospělými netrpělivě očekávaný, konec roku 2019. A skoro každý se chystá Silvestra co nejveseleji oslavit a přivítat rok 2020. Oslavy by však neměly spočívat jen v dobrém jídle a pití s přáteli, ale pro tuto výjimečnou událost bychom měli volit i výjimečný outfit. Silvestr je v podstatě událostí společenskou a podle toho bychom se měli obléknout. Záleží však na každém z nás, v jakém prostředí bude konec roku slavit. Někdo se chystá na silvestrovský ples, další hodlají strávit Silvestra na horské chatě a někdo jiný zase zajde na párty do baru či do klubu. Jsou rodiny, které si pozvou pár přátel domů a někteří, místo oslav, sledují z gauče televizní pořady.  Je však na čase odložit triko a džíny, ba ani ti na gauči by neměli zůstávat jen tak po domácku v teplákách. Shoďte šeď všedních dnů a připravte se strávit závěr roku slavnostně. Silvestr je opravdu dnem výjimečným – bilancujeme, co a jak bylo v roce uplynulém, máme plány a předsevzetí pro rok příští.

Abychom tedy dámy a pány inspirovali, jak docílit toho, aby byly na silvestrovských oslavách okouzlující, pojďme se podívat, co si na silvestrovský večírek obléci. Nejprve se pozastavíme u vhodných materiálů: ideální jsou krajky, látky pošité flitry, metalový vzhled, lesklé a třpytivé látky, boty i ostatní doplňky. A co se barevnosti týká? Převládat by měl lesk stříbra, zlata či mědi – zkrátka dopřejte si odlesky luxusu. K tomu je možné volit doplňkovou černou, šedivou, béžovou, či pudrově růžovou barvu.

  • Vydáme-li se na večírek, kde jsou pravidla oblečení předepsaná, není co řešit. Většinou jde o oblečení slavnostní, dámy mívají předepsanou délku šatů a muži třeba smoking. Jen svému outfitu můžete tentokrát dopřát víc lesku – a to nejen v přeneseném významu, ale i doslova.
  • Pokud se pár vypraví na silvestrovský ples, je namístě večerní dlouhá róba, která může být poněkud odvážnějšího střihu i materiálu. Dámy mohou mít šaty třeba jen na ramínka a dekolt i paže potřou tělovými třpytkami. Místo dlouhých šatů mohou zvolit společenský overal se širokými nohavicemi. A samozřejmě lodičky. Šperky i kabelka mohou být rovněž výraznější. Máte-li šaty hodně třpytivé, zvolte jemné hladké nebo lakované lodičky a podle toho i psaníčko, eventuálně rukavice. Pán může svůj outfit doplnit lesklou vázankou či motýlkem. Interesantní jsou také lesklé brokátové či saténové oblekové vestičky.

  • Jak se obléci na horskou chatu každý většinou ví. Jenže je tady Silvestr, a ten si i v těchto podmínkách žádá své. Je možné se obléci stylově i pohodlně, a přitom outfitu dodat silvestrovský ráz. Dámy mohou volit lesklé legíny, nebo kožené kalhoty, košilovou halenku a přes ni třeba ještě kožešinovou vestu. Lodičky si nejspíš žádná z žen neobuje, ale lesklé baleríny nebo i kotníčkovou obuv můžeme doporučit. Muži to mají mnohem snazší – k černým džínám vezmou vhodnou designovou košili a třeba také vestu. Na vyběhnutí do sněhu mohou posloužit úžasné zateplené sněhule, opět doplněné kožešinou.

https://www.modanoemi.cz/damske-zimni-bundy/damska-seda-noblesni-kozesinova-vesta-1902s/

  • Párty v baru, anebo v klubu si vyžaduje silvestrovský outfit s větší fantazií. Tady mají dívky a ženy možnost zazářit. Krátké šaty, sukně a halenka, legíny a extravagantní top, overal se slim či skinny nohavicemi nad kotníky, vysoké podpatky a výrazné šperky či bižuterie. Obecně by mělo platit – je-li výrazně lesklé nebo třpytivé ošacení, boty, kabelka a ostatní doplňky by měly být jemnějšího vzhledu. A naopak. Vezmete-li si jednoduché černé pouzdrové šaty, vůbec nic tím nezkazíte. Jen je podpořte výraznými doplňky.

Ač Silvestr vyzývá k elegantní rafinovanosti, krásné šaty, botičky, kabelky a náhrdelníky nestačí. Dámy nesmí zapomenout na dokonalé večerní nalíčení a především na úpravu vlasů. Účes můžete doplnit výraznými sponami i čelenkami.

Ať už strávíte Silvestra kdekoli, přejeme vám, aby to bylo v dobré náladě, a příchod nového roku abyste přivítali ve společnosti svých blízkých. Šťastný Nový rok 2020!

 

 

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist