Domů Trendy & Fashion Módní tipy Trendy kozačky na rok 2020

Trendy kozačky na rok 2020

0

Trendy v módě a oblékání se každým rokem mění. Zatímco během toho minulého byly oblíbené neonové barvy, letos si na své přišli zejména milovníci tělních odstínů. Poměrně velké změny však přicházejí nejen v oblečení, ale i obuvi. Na jaké holínky vsadit?

Zvířecí vzor

Někým nenáviděný, jiným milovaný zvířecí vzor se znovu vrací. Zatímco v létě se objevoval spíše na šatech či sukních, během zimy udeří celou svou silou. Kromě kabátů si ho zamilujete i na dámských botách.
Výhodou zvířecí potisku je zejména to, že je výrazná sama o sobě. Pokud máte rádi jednobarevné outfity, rozhodně si při takových kouscích přijdete na své.
Na druhé straně, při kombinování si dávejte pozor. Tygří, leopardí či hadí potisk vypadá dobře zejména s černou, bílou, šedou nebo béžovou. Neonové či jiné pestré barvy se k ní příliš nehodí.
Nevýhodou tohoto trendu je tak neschopnost kombinovat holínky s úplně každým kouskem, který máte v šatníku. V případě, že byste se chtěli obléci barevně, si budete muset zakoupit černé nebo bílé boty.

Nabídka kozaček za skvělé ceny

Bílá, bílá a ještě jednou bílá

I vám při bílých botách napadne jako první náročná údržba? Pokud ano, u bílých botách se nemusíte ničeho obávat. Zpravidla jsou vyrobeny z umělé kůže, která se dá velmi jednoduše vyčistit.
Bílé holínky byly hitem již během sezóny podzim / zima 2019. Mnohé ženy si je oblíbili, díky čemuž se z obchodů nevytratily. Právě naopak.
V nabídce kamenných či internetových obchodů máte bílých bot mnohem víc než jindy. Výběr je tak široký a na své si přijde úplně každý.

Novinka ve formě lakování

Lakované boty byly v minulosti velmi oblíbené. Lety se však vytratily a dnes je nemáte možnost vidět na velkém množství lidí. Se zimou 2020 však přišel trend lakovaných kozaček. Ty najdete ve více barevných provedeních.
Nejoblíbenějším probarvením v kombinaci s lakem je bílá a černá. Vyzkoušet však můžete i něco extravagantnější, například červenou.

Na vysoký podpatek zapomeňte

Množství dámských zimních kozaček má vysoké tenké podpatky. Takové modely se hodí nejčastěji k sukním nebo šatům během suché zimy. Velmi špatně se v nich totiž chodí po sněhu či dokonce ledu.
Pokud si chcete celou zimu určitým způsobem usnadnit, trend roku 2020 vás potěší. Ten diktuje nízké a hrubší podpatky, které jsou praktické a pohodlné. Jednoduše se v nich chodí. Nemluvě o trendy vzhledu.

Vyhněte se křiklavým barvám

Dámské kozačky na zimu by měly být v neutrálních barvách. Jen tak docílíte důležitou univerzálnost, díky které se vám budou hodit k jakémukoliv outfitu.
Plus, podzim a zima jsou sychravé a tmavými ročními obdobími. Změna barev v šatníku a přizpůsobení se počasí je proto nutné.

Kotníkové kozačky se sejdou i během zimy

Za poslední léta jsme si zvykli na poměrně teplé zimy a málo sněhové nadílky. Díky změně počasí můžeme během chladného ročního období vsadit i na dámské kotníkové kozačky.
Tyto boty se velmi dobře nosí. Jsou stylové a hodí se jak k sukním, tak i ke kalhotám. Na trhu se setkáte s mnoha typy. Některé podpatek mají, jiné ne.
Při nákupu nové obuvi na zimu rozhodně na kotníkové kozačky nezapomeňte. Patří k těm nejoblíbenějším.

Komfort a pohodlnost

U všech zmíněných trendech je důležité myslet na to, že dámské kozačky by měly být komfortní. Neměly by vás tlačit či dokonce odírat.
Kromě komfortu musí být boty teplé. Během zimy jde o nejdůležitější parametr, který musí obuv splňovat. Jen tehdy vám totiž dokáže poskytnout ochranu před nachlazením či jinými chorobami.

Shrnutí

Trendy v botách na rok 2020 jsou poměrně široké. Vybrat si může úplně každý. Při nakupování však myslete na to, že kromě vzhledu musí bota poskytovat i praktické vlastnosti jako zmíněný komfort či teplo.