UV gely na nehty: neonové nebo pastelové? Zatím bez hodnocení.

Nehty jsou vizitkou každé dívky. Ačkoli se na první pohled zdá, že představují jen zanedbatelnou část těla, je až s podivem, jak moc si vaše okolí všímá, zda o své nehty pečujete či nikoli. Bohužel ne každé z vás byly do vínku dány nádherně pevné a dlouhé nehty, které by se staly vaší předností a jež by kromě občasného zapilování nepotřebovaly sebemenší péči.

Gelové nehty svépomocí – je to hračka!

Modeláž nehtů pomocí gelu není nijak zvlášť složitá. Je pravdou, že tahle paráda něco stojí. Ceny se samozřejmě různí v závislosti na konkrétním kosmetickém studiu, ale vždy vyjde mnohem levněji upravit si nehty svépomocí doma. Je to snadné a jakmile dostanete oněch pár jednoduchých kroků do rukou, je modeláž gelových nehtů hračka. Gelové nehty mají celou řadu výhod – jsou pevné, odolné a nemusíte se každých 10 minut ohlížet, zda jste si svou neopatrností lak nepoškodily či neodlouply.

Vaše barevné léto

K létu neodmyslitelně patří výrazné barvy. Pokud se nebojíte vybočit z řady a upoutat na sebe pozornost, nechte se okouzlit nabídkou nových barev NEON Uv gelů od 79 Kč . V případě, že si na extravaganci příliš nepotrpíte, tou pravou volbou pro vás budou pastelové UV gely, které nabízejí spoustu decentních, leč přitažlivých odstínů.

14291-neonove

Chtějte pro sebe jen to nejlepší

Gel se aplikuje přímo na přírodní nehty, a proto je velice důležité, abyste se spoléhaly jen na kvalitní a zdravotně nezávadné produkty. Pestrý sortiment a přátelské ceny, jež vám jistě udělají radost, naleznete na e-shopu Nehtyprofi.cz, kde je pro vás připraven bohatý sortiment určený pro modeláž a úpravu gelových nehtů. E-shop funguje již od roku 2008 a od té doby si pro své kvalitní a cenově dostupné produkty získal nespočet věrných zákaznic. Nabízený sortiment, dodání i servis je velice kladně hodnocen i na Heuréce, kde naleznete recenze od mnoha spokojených zákaznic.

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist