Z pohledu muže: Podaří se mi Ježíška tentokrát přesvědčit, aby se o Vánocích předvedl? Zatím bez hodnocení.

Vánoce tu budou co nevidět a já si pokládám otázku, jestli bude ke mně Ježíšek tentokrát štědřejší a nadělí mi konečně jiné dárky, než ty, které mi po letech už docela solidně nahánějí hrůzu.

Rok co rok je to stejné. Moje přítelkyně si užívá nadšení z módních dárků a parádí se před zrcadlem. A já? Jen žmoulám v rukou ponožky s trenýrkami a s vykuleným výrazem a otevřenou pusou nevěřícně kroutím hlavou, co jsem si po roce čekání zase rozbalil. Říkám si, jestli je to prostě tím, že moji příbuzní jsou úplně bez nápadů nebo je pro ně zkrátka jednodušší odbýt mě nezajímavým dárkem. Nevím. Každopádně rád bych to o letošních Vánocích změnil a konečně si po dlouhé době rozbalil zase něco pořádného, něco fakt stylového, co mě vážně potěší. A určitě v tom nejsem sám. Úplně to samé třeba může prožívat také tvůj partner. Naděl mu proto pod stromečkem takový dárek, který mu konečně udělá velkou radost. Vánoce z té módní stránky přeci ani my muži nemusíme trávit na suchu…

Módní dárky nejsou jenom pro ženy

Není žádným tajemstvím, že ženy se chtějí líbit. Rády se proto dobře oblékají, pečují o svůj vzhled, prostě jim jde o to vypadat za každých okolností co nejlépe. Jen v našem případě to někdy vypadá, jako bychom o upravený vzhled vůbec nestáli a vyhovovala nám spíše image neupraveného pravěkého muže. Přitom nám jde vlastně taky o to samé, jen to prožíváme o něco méně. I nám udělá radost stylové pánské oblečení a k tomu pár jednoduchých doplňků. A možná je na čase konečně v rodině vyvrátit mýty o tom, že módní dárky jsou určené výhradně ženám. Zimní svetry, pánské košile nebo třeba také trika jsou dárky, které nás vážně neurazí, naopak nás hodně překvapí. Jaké módní dárky se mi z pohledu muže zdají jako vůbec nejlepší?

Pánské svetry

Kdo by v zimě nepotřeboval pánský svetr? Snad jen ten největší otužilec. Osobně se mi hodně líbí značka Carisma, která nabízí dost neotřelé kousky, které nás zahřejí a ještě podpoří naší mužnou image.

Pánské košile

Když nás vytáhnete na ples, čeká náš důležité jednání nebo prostě vždycky, kdy chceme vypadat elegantně, se nám hodí jednoduchá pánská košile v propracovaném střihu, který podtrhne naší postavu. Nepřehlédnutelné košile, které budou jako vánoční dárek naprosto ideální, nabízí třeba nová kolekce od Redbridge.

Pánské mikiny

Někdy se nám hodí svetry, v některých chvílích naopak uvítáme společnost pánské mikiny. V odvážné kolekci pro opravdové chlapy od značky Young & Rich si ale skutečně každý muž přijde na své.

Pánská trička

Pánská trička jsou skvělým dárkem pro každého muže. Potěší jak jednobarevná klasika, tak i trička s odvážnými potisky. Hodně mě oslovila třeba trika značky Rerock nebo Rusty Neal, která se trefí do vkusu každému a bezpochyby se zalíbí i tvému partnerovi.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist