Ve chvílích nudy – online hry Zatím bez hodnocení.

Taky máš občas chvíli, kdy nevíš, do čeho píchnout, čemu se věnovat a jen bezcílně koukáš do zdi nebo do počítače? Mně se to občas stává a s radostí tomu říkám „záseky“, protože to tak skutečně vypadá. Nudu nemám ráda a vždycky se snažím něčím zabavit s tím, že to nemusí být zrovna dvakrát smysluplné, protože čas od času mám prostě náladu na to, jen se válet a nic nedělat. A to hlavně ve chvílích, kdy se léčím z nemoci!

Průběh mojí nemoci vypadá tak, že celý den ležím v posteli, piju černý čaj, k němu si beru piškoty (jedna z věcí, která mi z dětství zůstala) a buď si čtu nebo se potuluji po internetu. Když vynechám svůj blog, občas zavítám na online hry. Je to z několika hlavních důvodů:

1. Jsem líná koupit nebo stáhnout normální hru 2. Jsem líná normální hru nainstalovat 3. Jsem líná i na to, později ji odinstalovat.  (Jedinou vyjímkou vždycky byli Simíci!)

Navíc hry v prohlížečích jsou dnes poměrně rozšířeným tématem, takže na ně můžeš narazit takřka všude. Příkladem jsou onlinovky na flashhry.cz a plno dalších webů.

Moje nejoblíbenější onlinovka všech dob byla vždycky Cut the rope, kterou vždycky hraju s mladšími sourozenci (já hraju, oni se mi smějí). Tu už mám ale nesčetněkrát vyhranou, tudíž už se u ní tolik nevztekám. Jednu dobu jsem měla velkou zálibu ve hrách o restauracích (tj. Burger Restaurant), kde mi stejně vždycky všichni odešli, protože jsem nestíhala vařit a pamatuju si, jak jsme v prváku na střední s holkama vždycky hrály „Bublinky“ (tj. Bubble hit), když jsme o počítačích neměly co dělat.

I dneska občas ve škole hrajeme Angry Birds (hlavně na těch extra nudných přednáškách) a to už byste si mohli myslet, že dospělí z takových blbostí vyrostou:)

Taky si čas od času zahraješ online hry nebo dáváš přednost jiným alternativám?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

6 komentářů

  1. Já hraju hlavně Sims a jinak různé restaurace…:)

  2. to ja sa radšej nevyjdrujem :( :D prešla som milion normálnych hier (RPG naj!), strašne rada ich hrám.. len už nemám toľko času na ne :/ ale spomienky sú to fajn a mám sa čím chváliť :D

  3. Mě hrozně baví klasika, jako je slovní fotbal nebo dáma na hry.cz :) Je super na chvíli někdy vypnout a relaxovat při hře :)

  4. Já teda restaurace mám ráda a taky mám ted takový ten volant a řídím autobus,takže hry mě baví ;)

  5. Já ráda hraji hru Word of WarCraft. Doporučuji :)

  6. Doom(2016) a Fallout 4 = best

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist