Domů Rodina & Škola Volný čas Ve chvílích nudy – online hry Zatím bez hodnocení.

Ve chvílích nudy – online hry Zatím bez hodnocení.

6

Taky máš občas chvíli, kdy nevíš, do čeho píchnout, čemu se věnovat a jen bezcílně koukáš do zdi nebo do počítače? Mně se to občas stává a s radostí tomu říkám „záseky“, protože to tak skutečně vypadá. Nudu nemám ráda a vždycky se snažím něčím zabavit s tím, že to nemusí být zrovna dvakrát smysluplné, protože čas od času mám prostě náladu na to, jen se válet a nic nedělat. A to hlavně ve chvílích, kdy se léčím z nemoci!

Průběh mojí nemoci vypadá tak, že celý den ležím v posteli, piju černý čaj, k němu si beru piškoty (jedna z věcí, která mi z dětství zůstala) a buď si čtu nebo se potuluji po internetu. Když vynechám svůj blog, občas zavítám na online hry. Je to z několika hlavních důvodů:

1. Jsem líná koupit nebo stáhnout normální hru 2. Jsem líná normální hru nainstalovat 3. Jsem líná i na to, později ji odinstalovat.  (Jedinou vyjímkou vždycky byli Simíci!)

Navíc hry v prohlížečích jsou dnes poměrně rozšířeným tématem, takže na ně můžeš narazit takřka všude. Příkladem jsou onlinovky na flashhry.cz a plno dalších webů.

Moje nejoblíbenější onlinovka všech dob byla vždycky Cut the rope, kterou vždycky hraju s mladšími sourozenci (já hraju, oni se mi smějí). Tu už mám ale nesčetněkrát vyhranou, tudíž už se u ní tolik nevztekám. Jednu dobu jsem měla velkou zálibu ve hrách o restauracích (tj. Burger Restaurant), kde mi stejně vždycky všichni odešli, protože jsem nestíhala vařit a pamatuju si, jak jsme v prváku na střední s holkama vždycky hrály „Bublinky“ (tj. Bubble hit), když jsme o počítačích neměly co dělat.

I dneska občas ve škole hrajeme Angry Birds (hlavně na těch extra nudných přednáškách) a to už byste si mohli myslet, že dospělí z takových blbostí vyrostou:)

Taky si čas od času zahraješ online hry nebo dáváš přednost jiným alternativám?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekJsem těhotná – jak to mám poznat?
Další článekTřpytivé fialkové líčení + (foto)návod
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

6 KOMENTÁŘE

  1. to ja sa radšej nevyjdrujem :( :D prešla som milion normálnych hier (RPG naj!), strašne rada ich hrám.. len už nemám toľko času na ne :/ ale spomienky sú to fajn a mám sa čím chváliť :D

  2. Já teda restaurace mám ráda a taky mám ted takový ten volant a řídím autobus,takže hry mě baví ;)

Diskuze je uzavřena.