Vybírám si barevnou kabelku…ta černá už mě omrzela! Zatím bez hodnocení.

Holky, potřebuji novou kabelku! Ta černá už mě omrzela, a proto teď přemýšlím o více barevnějších kouscích. Co říkáte zlaté nebo stříbrné barvě kabelky? Procházím si nabídky kabelek a tašek na internetu, a bez pomoci si nejspíš nevyberu. Pomůžete mi s tím?

Chci kabelku na každodenní nošení

Také se nikam bez kabelky nehnete, stejně jako já?  Jednou jsem ji nechala doma v domnění, že ji nepotřebuji, protože jdu jen do krámu a stala se málem katastrofa. Fakt! V tu chvíli mě oslovil kluk, se kterým po sobě pokukujeme už dlouho, ptal se mě na telefonní číslo a já jsem ho z paměti nevěděla! A můj mobil? Byl doma i s kabelkou! Naštěstí mě Honza oslovil i následující den, ale bylo to jen o fous! Zkrátka a dobře bez kabelky se od té chvíle ani nehnu. Jenže teď potřebuji novou. Černá kabelka už mě omrzela, a proto chci vyzkoušet barevnější kousky. Myslíte si, že i luxusní zlaté kabelky jsou vhodné pro každodenní nošení, nebo jen pro slavnostní příležitosti? Zlatá kabelka ve mě vyvolává pocit, že vlastím něco netradičního, a proto u mne zlatá barva zatím vyhrává. Mám dvě favoritky – úplně zlatá kabelka (obrázek č. 1) a modro-zlatá kabelka (obrázek č. 2). Která se vám líbí více?

…ale potřebuji i kabelku do společnosti!

Pokaždé, když jdu s kamarádkami na párty, jako jediná nosím velkou a neforemnou kabelku. Když ji nechám doma, pro změnu zase prosím kámošku, ať mi k sobě vezme mobil . Jsem nemožná, nemám žádné psaníčko. A tak si říkám, jestli už není vhodná doba si psaníčko pořídit. Teď ho hodně využiji, blíží se narozeninová oslava mé kamarádky i období plesů. Psaníčko je malé, většinou nabízí jen omezený úložný prostor pro nejzákladnější věci  – mobil, pudr, tampóny, kapesníky a další. Velkou výhodou psaníčka je, že „nezastiňuje“ krásné plesové šaty. Na ples s velkou kabelkou jít nemůžeš, a proto je psaníčko v podstatě nepostradatelné. Na Bagolo.cz se mi  zalíbily elegantní stříbrné kabelky a mezi nimi i tyto malá stříbrná psaníčka (obrázky níže). Co na ně říkáte?

Školní dilema: kabelka nebo batoh?

Chci nosit kabelku i do školy! Musí být prostornější, aby se mi do ní vlezly sešity i učebnice. S batohem na záda to prostě není ono…tak takhle jsem mluvila ještě přednedávnem. Ale našla jsem fakt super netradiční batohy! Líbí se mi béžový batoh Eastpak Macnee a  růžový batoh SUPE. Jaký si ale vybrat?

Tak co holky, pomůžete mi s výběrem? Mrkněte na Bagolo.cz. Budu ráda, když se v komentářích podělíte o názory. Kterou barevnou kabelku byste si vybraly vy?

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist