Výběr spodního prádla Zatím bez hodnocení.

Dobré spodní prádlo je důležité nejen pro kluky, kteří rádi koukají jak nám to v něm sluší, ale i pro nás, když se chceme cítit pohodlně. Jakmile něco nesedí, tak jsme nesvé a jako na trní – proto je důležité správně si spodní prádlo vybrat. I když totiž není na první pohled vidět, protože je schované pod vrchní vrstvou oblečení, díky spodnímu prádlu se můžeme cítit sebevědoměji, příjemněji a zkrátka více jako ženy.

Kam tedy zajít na nákupy a podle čeho si spodní prádlo vybrat?

Nejsem předpojatá vůči vietnamským tržnicím a obchodům, dá se tu sehnat dost super věcí za levno, ale nedoporučuju tu spodní prádlo kupovat – obzvlášť podprsenky. Stává se totiž (ne zrovna zřídka), že jsou z nekvalitního materiálu, špatně očíslované a i když si zvolíš správnou velikost, tak tlačí, kostice se často dostanou z látky ven a to je teprv nepříjemné. Proto, když vážně chceš do podprsenky investovat, doporučuji zajít do obchodů, které jsou přímo určeny na prodej spodního prádla. I když tam do spodního prádla investuješ o několik stokorun více, tak pokud si vybereš dobře, nakoupená věc ti vydrží mnohem déle než ta nekvalitní a utracené penízky se ti tím vrátí.

Jak vybrat kalhotky?

Tvarů kalhotek je více, já se tu ale budu zabývat jen třemi – těmi nejpoužívanějšími a to jsou klasické, tango kalhotky a nohavičkové. Všechny tři tvary mají něco do sebe, ale je důležité si vybrat co se k tobě a tvé postavě bude hodit a slušet.

Klasické kalhotky sluší všem, na nic se nedá nic zkazit – jen si musíš vybrat tu správnou barvu a látku. Samozřejmě nejlepší je bavlna a z vlastní zkušenosti vím, že velice dobře působí krajkové prádlo, které by mělo skvěle přilnout k tělu. Materiál je důležitý z toho důvodu, že nošení spodního prádla ovlivňuje i stav našich ženských intimních partií. V nekvalitním materiálu, v kterém ti není pohodlně se ti snadněji mohou přihodit problémy typu – infekce apod.

Nohavičkové kalhotky budou nejvíce slušet mladým, štíhlým ženám – proč štíhlým? Jejich tvar opticky rozšiřuje boky, ale za to, dělá pěkný tvar zadečku.

Tango kalhotky jsou jedním z nejprodávanějších typů, i když postupem času se dostávají spíše do ústraní. Musím sem ale napsat to, co spousta dívek neví, a to, že tento druh kalhotek neslouží ke každodennímu nošení – po čase z nich mnoho žen mývá gynekologické problémy, ale neuškodí, když jich v šatníku pár budeš mít, jako zpestření vašeho obvyklého stylu. Určitě ale nemusíš mít strach z toho, že když si je jednou vezmeš na sebe, ohrozí tě to na životě, to vážně ne.

U kalhotek je zejména důležitá pohodlnost, neměly by ti nikde tlačit, určitě bys je na sebe neměla dostávat násilím (nikdy ne menší!) a měly by být dobře prodyšné, proto je nejlepší materiál právě bavlna.

Podprsenky

Zde je důležité najít si přesnou velikost. Jak se jí dozvědět? V mém starším článku jsem popisovala krok za krokem jak na to, můžeš se tedy změřit sama doma a potřebuješ k tomu jen obyčejný krejčovský metr. Vždy je ale důležité rozhodovat se podle toho, co ti je pohodlné a co ne.

Podprsenku si určitě nekupuj pokud ti nesedí – např. škrtí, nesedí ramínka, nedělají hezký tvar prsou, či nepokrývá dobře stranu ňader. Potom to chce ji vyměnit – zkusit jinou. Neboj se požádat o pomoc prodavačku, obzvlášť v obchodech, kde jsou na prodej spodního prádla speciálně vyškolené (alespoň ve většině případech) a klidně značek a velikostí vyzkoušej více.

Co se týče druhy podprsenky máš tu na výběr podle toho, jaká prsa máš a jaké bys chtěla mít. Mezi mladými dívkami jsou nejznámější push-up, které prsa nadzvednou a opticky zvětší. Dále si můžeš vybrat podle materiálu, zda jsou ramínka odepínací nebo nejsou apod. Určitě se najde druh, který ti dokonale padne a bude ti vyhovovat.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

2 komentářů

  1. Zvoneček :D

    Holky tohle řeší často, – prej že je hloupé si v obchodě zkoušet podprdu – je to prej trapné… Co si myslíš ty?

    Jo a Mers prosím tě, moje Nej kami mě viděla v podprdě (asi to zní divně) ale zatím nosím pořád jen ty plátěné, a chtěla bych už podprdu, ona řekla že je mi dobrá, jenže já se v tom cítím hrozně moc divně a stydím se za to. A tak ji pořád nenosím, protože jsem ji jednou měla a jedna spolužačka se mi začala smát stylem jo tak ty už nosíš tohle jo?” a prostě se na mě pak všichni dívali… a je normální, že se ti prsa tak trochu zvětší? :) Děkuju ti předem,

  2. ahoj, přemýšlela jsem o tom že bych si koupila push-upku, ale někde jsem četla že díky nošení push-up podprsenek se prsa můžou vytahat, nebo tak něco…tak jsem se chtěla zeptat jestli je to pravda.
    Předem díky za odpověď :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist