Výherkyně Giveaway I. Zatím bez hodnocení.

Slavnostně Vám představuji výherkyni první giveaway tady na blogu. Přednostně děkuji všem děkuji za krásné komentáře, bylo jich doopravdy hrozně moc a já z nich mám velkou radost, protože jsem neměla ani tušení, že mám tolik věrných čtenářek a bylo to pěkné zjištění. Cenu bych nejradši dala úplně každé z Vás, ale bohužel to nejde, protože výherkyně může být jen jedna a který komentář jsem vylosovala?

Vylosovaný komentář má číslo 15 a slečna, která ho napsala má nick Ruby. Gratuluju!

Ti z Vás co nevyhráli nebuďte smutní, mám v plánu ještě plno takových soutěží, protože myslím, že z nich máte radost a tak proč ne? Minimálně jednou do měsíce tu určitě podobná akce bude.

Děkuju všem za přízeň a ještě jednou za komentáře.

Užijte si zbytek víkendu.

P.S.: Na youtube jsem nahrála video losování komentáře, i když myslím, že je to skoro zbytečné, protože nemám potřebu soutěž nějak falšovat, vlastní prospěch z toho stejně mít nebudu (škoda;)

P.S.2: Připomínám zítřejší chat – okolo osmé hodiny večer zveřejním URL chatovací místnosti. Těším se na Vás!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

19 komentářů

 1. Gratulujem :))

 2. Tak zase nic (stejně sem to čekala, že já nic nevyhraju :). Ne, samozřejmě gratuluju =).

  • Mám v plánu víc giveaway, věřím tomu, že někdy v budoucnu to vyjde:)

  • No tak při mém „štěstí“ asi ne, ale já už si na to zvykla a třeba to jednou doopravdy vyjde :D a i kdyby ne, tak mě nikdo nepřomluví přestat navštěvovat tvůj báječný blog =).

 3. Gratuluju výherkyni :)

 4. Tak zase nic no…
  Gratuluju vítězce ;))

 5. Ahoj Mers, mám věc která mě trapí už docela delší dobu, prosím odpověz mi. Je mi 15 (skoro 16) let a tak před 4 měsicí jsem objevila na svém obličeji (konkrétně na čele) dvě vodorovné vrásky, které jsou docela viditelné hlavně když si dám makeup a pudr. Mám sušší pleť a můj přítel kouří jsem vlastně takový pasivní kuřák a musím se přiznat že když takhle postáváme v parku tak si dám abych netrhala partu i přes to že mi to nijak zvlášt nechutná. Jo to jsem se tak nějak rozepsala :-D ale, máš taky problém s takovými vráskami?? dá se stím něco dělat? zkoušíím to promazávat silnou vrstvou krému ale účinek žádny:(

  • ja mám tiež taký problém ale s mimickými vráskami…:(

  • Ahoj holky,

   mám podobný problém s mimickými vráskami, ale zatím to není tak hrozné, navíc jsem taky o trošku starší. Co se týče prevence, tak Vás můžu přesměrovat na tenhle článek: https://proslecny.cz/pozor-na-vrasky/ Tam jsem shrnula hlavně prevenci proti vráskám.

   Určitě pokud už se Vám teď objevují vrásky (není to vůbec nic ojedinělého), je hrozně důležitý právě pitný režim a pleť pravidelně hydratovat. Silná vrstva krému na ně určitě působit nebude, ale pravidelnou hydratací můžeš omezit další tvorbu. Bohužel, pokud už se ti vrásky objevily, tak s nimi jen těžko něco uděláš – jediné možnosti jsou botulotoxin apod., což pro mladé holky určitě není nic lákavého + ta cena…

   Jediné co se teď dá dělat je se o pleť správně starat, nemyslím si, že kouření by bylo tak hrozné (jak říkáš jen příležitostně). Jinak pokud si dáváš make-up a pudr, vyber si správný make-up, některé se hodně dostávají do vrásek a ještě je zvýrazňují + používej pouze minimum pudru.

 6. Gratuluju! ;))

 7. Jé, to jsem vážně nečekala :) Moc všem děkuji za gratulaci. :)
  Ruby

 8. Moc děkuju Mers:)

 9. Moc gratuluju.

 10. gratuluji výherkyni :)

 11. Gratuluju! :)

 12. Gratuluju kočko :)

 13. Wow, tak to gratuluju ;) Já se nezúčastnila, protože nevím, co by na to řekla mamka :D Ale zkusila jsem napsat jeden komentář, ale neodeslala jsem ho (ano, počítala jsem se vším, i s výhrou – musí se počítat se vším, ne? :D :D) I když u mě by to bylo asi málo pravděpodobný, ale tak.. náhody se stávají, že? :D

 14. Ještě jednou děkuju všem za gratulace :)

Napsat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.Povinné pole jsou označeny *

*

TOPlist