Domů Ostatní Výherkyně Giveaway I. Zatím bez hodnocení.

Výherkyně Giveaway I. Zatím bez hodnocení.

19

Slavnostně Vám představuji výherkyni první giveaway tady na blogu. Přednostně děkuji všem děkuji za krásné komentáře, bylo jich doopravdy hrozně moc a já z nich mám velkou radost, protože jsem neměla ani tušení, že mám tolik věrných čtenářek a bylo to pěkné zjištění. Cenu bych nejradši dala úplně každé z Vás, ale bohužel to nejde, protože výherkyně může být jen jedna a který komentář jsem vylosovala?

Vylosovaný komentář má číslo 15 a slečna, která ho napsala má nick Ruby. Gratuluju!

Ti z Vás co nevyhráli nebuďte smutní, mám v plánu ještě plno takových soutěží, protože myslím, že z nich máte radost a tak proč ne? Minimálně jednou do měsíce tu určitě podobná akce bude.

Děkuju všem za přízeň a ještě jednou za komentáře.

Užijte si zbytek víkendu.

P.S.: Na youtube jsem nahrála video losování komentáře, i když myslím, že je to skoro zbytečné, protože nemám potřebu soutěž nějak falšovat, vlastní prospěch z toho stejně mít nebudu (škoda;)

P.S.2: Připomínám zítřejší chat – okolo osmé hodiny večer zveřejním URL chatovací místnosti. Těším se na Vás!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekDvojitý cop + (foto)návod
Další článekFilm není realita
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

19 KOMENTÁŘE

  • Mám v plánu víc giveaway, věřím tomu, že někdy v budoucnu to vyjde:)

  • No tak při mém „štěstí“ asi ne, ale já už si na to zvykla a třeba to jednou doopravdy vyjde :D a i kdyby ne, tak mě nikdo nepřomluví přestat navštěvovat tvůj báječný blog =).

 1. Ahoj Mers, mám věc která mě trapí už docela delší dobu, prosím odpověz mi. Je mi 15 (skoro 16) let a tak před 4 měsicí jsem objevila na svém obličeji (konkrétně na čele) dvě vodorovné vrásky, které jsou docela viditelné hlavně když si dám makeup a pudr. Mám sušší pleť a můj přítel kouří jsem vlastně takový pasivní kuřák a musím se přiznat že když takhle postáváme v parku tak si dám abych netrhala partu i přes to že mi to nijak zvlášt nechutná. Jo to jsem se tak nějak rozepsala :-D ale, máš taky problém s takovými vráskami?? dá se stím něco dělat? zkoušíím to promazávat silnou vrstvou krému ale účinek žádny:(

  • Ahoj holky,

   mám podobný problém s mimickými vráskami, ale zatím to není tak hrozné, navíc jsem taky o trošku starší. Co se týče prevence, tak Vás můžu přesměrovat na tenhle článek: https://proslecny.cz/pozor-na-vrasky/ Tam jsem shrnula hlavně prevenci proti vráskám.

   Určitě pokud už se Vám teď objevují vrásky (není to vůbec nic ojedinělého), je hrozně důležitý právě pitný režim a pleť pravidelně hydratovat. Silná vrstva krému na ně určitě působit nebude, ale pravidelnou hydratací můžeš omezit další tvorbu. Bohužel, pokud už se ti vrásky objevily, tak s nimi jen těžko něco uděláš – jediné možnosti jsou botulotoxin apod., což pro mladé holky určitě není nic lákavého + ta cena…

   Jediné co se teď dá dělat je se o pleť správně starat, nemyslím si, že kouření by bylo tak hrozné (jak říkáš jen příležitostně). Jinak pokud si dáváš make-up a pudr, vyber si správný make-up, některé se hodně dostávají do vrásek a ještě je zvýrazňují + používej pouze minimum pudru.

 2. Jé, to jsem vážně nečekala :) Moc všem děkuji za gratulaci. :)
  Ruby

 3. Wow, tak to gratuluju ;) Já se nezúčastnila, protože nevím, co by na to řekla mamka :D Ale zkusila jsem napsat jeden komentář, ale neodeslala jsem ho (ano, počítala jsem se vším, i s výhrou – musí se počítat se vším, ne? :D :D) I když u mě by to bylo asi málo pravděpodobný, ale tak.. náhody se stávají, že? :D

Diskuze je uzavřena.