Domů Ostatní Výherkyně soutěže o kosmetiku Zatím bez hodnocení.

Výherkyně soutěže o kosmetiku Zatím bez hodnocení.

9

Soutěž byla včera ukončena a dnes jsme vylosovali vítěze. Jsem ráda, že to šlo přes e-maily, protože jsem tím pádem nemohla nikomu nadržovat, ani nikomu konkrétnímu fandit, protože emaily si doopravdy nepamatuji.

Tímto slečně moc gratuluji a vy ostatní nezoufejte, budou další soutěže:)

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekUmělé řasy z eBay
Další článekTip na Vánoční dárek: Keramické nože
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

9 KOMENTÁŘE

  1. Gratuluju no, ale už mě nák nebaví koukat na to, jak furt někdo vyhrává na bravíčku a všech těhlech stránkách i když já se registruju taky.. :D

  2. Páni, to jsem nečekala:D tak tedy děkuji, kde se mám hlásit o výhru?:)

Diskuze je uzavřena.