Domů Rodina & Škola Tvůj pokoj Vyzdobte si dům na jaro. Máme pro vás tipy, jak na to…

Vyzdobte si dům na jaro. Máme pro vás tipy, jak na to…

0

Po dlouhé zimě se každý těší na jaro! Děláme různé očistné kúry pro naše tělo, začneme s dietami a obnovujeme šatník. I náš dům či pokoj si ale zaslouží trochu toho jarního osvěžení. Nebojte se do něj tedy vpustit čerstvý vánek! Nejen, že jarní bytové dekorace ohromí vaše návštěvy, ale i vy se hned budete cítit doma lépe. Únava ze zimy opadne a váš domov se stane veselejším.

Bytové dekorace pro radost ze života…

Je všeobecně známo že to, jak vypadá interiér našeho domu, má velký vliv na naši psychiku. Celoročně nám doma stojí spousta okoukaných bytových dekorací – různé svíčky, sošky, lampy, vázy, mísy a další drobnosti. S novým ročním obdobím však přichází skvělá příležitost pro změnu image vaší domácnosti, která prospěje nejen vašemu domu, či pokoji, ale i vám.

 

Takovou nádhernou jarní a osvěžující dekorací může být například „Dekorační sloup s mísou Albero“. Jedná se o dvoudílný set složený z podstavce a mísy. Podstavec je zdoben energickým vzorem „strom života“ a jelikož je dutý, lze ho zespodu podsvítit. Mísu pak můžete celoročně využít různými způsoby (vysadit do ní různé květiny, použít ji jako menší ohniště, či nechat pouze pro dekoraci).

Zpříjemnění interiéru „cool“ bytovým textilem!

Bytový textil je další důležitou součástí každého interiéru a hraje v něm zásadní roli. Udává styl vašeho bytu, ale zároveň by měl sloužit prakticky – například příjemné a kvalitní materiály vašeho ložního povlečení, prostírání stolu, koberce a různé rohožky a podobně. Při výběru bytového textilu je třeba se pozastavit nad barvou, designem a stylem tak, aby dodal ten správný šmrnc.

 

Takovou menší „designovkou“ může být například polštář „Kočka s brýlemi“. Tento polštář hned při prvním pohledu zaujme všechny, kdo do místnosti vkročí. Polštář je navíc větší velikosti a jeho povrch je jemný a sametový a tak brzy zjistíte, že přinese vašemu bytu nejen styl, ale i pohodlí.

 

Dekorace patří i na zahradu

Co se týče dekorací, u interiéru domu to nekončí! Máte-li zahradu, či menší zahrádku, i ta si zaslouží vaši pozornost a často se tak stává pomyslnou „třešničkou na dortu“ celkového dojmu z vašeho domova. Mezi zahradní dekorace můžeme zahrnout různé sošky a vázy, zahradního osvětlení, ale i zahradní nábytek. Z těch si snadno vytvoříte vaše jarní útočiště, místo pro relax a užívání si slunečných paprsků, právě ve vaší zahradě. Odpočívat v houpacím křesle, slunit se, číst si knihu, nebo si večer posedět s dobrým vínem v pohodlném houpacím křesle, vám zcela určitě přinese do života vytoužený klid a pohodu.

 

Pokud nepatříte mezi fanynky obíhání obchodů a tahání se s taškami, doporučuji navštívit www.velkykosik.cz. Tam najdete vše na jednom místně, v přehledných kategoriích a objednáte si tak pohodlně vše, co si přejete, s dovozem, až k vám domů!