Domů Krása & Péče Líčení Líčení na léto? Jedině VODĚODOLNÉ!!! ...

Líčení na léto? Jedině VODĚODOLNÉ!!! 4.8/5 (10)

0

Pokud se ráda líčíš, určitě ti v tom nezabrání ani léto, vodní radovánky a nejrůznější dobrodružství. Právě v létě se však může tvůj make-up roztéct dřív, než zamrkáš na toho úžasného kluka od vedle. Proto ti doporučuji v létě tvá líčidla vyměnit za voděodolná. 

V létě vsaď  na voděodolná, ale také otěruvzdorná a dlouhotrvající líčidla a kosmetické přípravky 

Žádné dobrodružství v létě by ti neměla zkazit špatná volba líčidel. Běžná líčidla jsou fajn pro běžné chvíle, jenže když je venku +30°C, ty jsi více v pohybu a nedostaneš se často k zrcadlu, budeš potřebovat voděodolná, otěruvzdorná a dlouhotrvající líčidla, která vydrží i náročnější podmínky. S nimi si můžeš  užívat celý den na koncertě tvé oblíbené kapely, aniž bys musela dělat kompromisy ohledně tvé vizáže. V čem tkví jejich kouzlo? Ve složení, které se maličko liší. Všechna voděoodolná a otěruvzdorná líčidla jsou vyrobená na bázi silikonů, olejů a vosků, praktiky vůbec neobsahují vodu, a proto lépe drží. Díky olejům a voskům jsou tato líčidla nejen pestřejší, ale dobře se i roztírají. Ty si tak můžeš užívat tvého krásného já bez obav z rozmazání a roztékání. Právě díky odlišnému složení může být rtěnka neslíbatelná, oční stíny ti na očích mohou vydržet až 12 hodin a make-up dokonce 24 hodin! Nemluvě o waterproof řasenkách, se kterými mohou tvé dlouhé řasy obdivovat i ryby pod hladinou!
TIP: Pozor na tyto chyby při líčení

Které značky líčidel myslí i na léto a vodní radovánky? 

Voděodolná líčidla seženeš snad od všech značek. Z levnějších ti doporučuji Miss sporty, která nabízí voděodolnou řasenku i oční linky.  Svou voděodolnou řadu nabízí i značky Loreal, Dermacol, Rimmel London, Avon a další. Samozřejmě myslet musíš i na řádné odlíčení a věz, že voděodolná líčidla jen tak vodou a běžnými přípravky nesmyješ. A pro tyto účely jsou určené speciální odličovací přípravky pro voděodolné líčení. V tomto případě ti doporučuji pořídit si odličovací přípravky na oční okolí a na zbytek pleti zvlášť. Vhodné jsou nejen micelární vody, ale také odličovací mléka. Nejlépe však všechny nečistoty z pleti stáhneš pleťovým odličovacím olejem, který na sebe naváže všechny nečistoty.

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.