Zbořme těchto 5 mýtů ohledně oblékání! 5/5 (2)

Je na čase zbořit zažité mýty o oblékání! Přichází nová generace, která si do svého stylu rozhodně nenechá mluvit!

1. Drahé = kvalitní.

Tohle platilo někdy v devadesátkách, ale dnes již všichni víme, že největší úspěch sklízí ten, kdo se dokáže stylově obléct bez nutnosti zruinovat rozpočet celé rodiny, včetně prababiček. Nekupujte fejky, ale vybírejte oblečení, na které máte. Styl se nedá koupit. I levné oblečení může být top!

2. Kalhoty nejsou nikdy elegantní!

Tohle se nám snažili vštípit muži po dobu několika generací. A my hrdě odoláváme a tvrdíme, že dámské elegantní kalhoty existují! A dokonce se v nich můžeme cítit daleko více žensky než v leckterých šatech. Budete kalhoty kombinovat s vysokými podpatky, nebo se budete držet balerínami na zemi?

3. Overal není sexy!

Už jste si jej někdy vzaly? Až tak učiníte, možná zjistíte, že dámský overal je jednou z nejvíce sexy věcí, kterou jste na sebe kdy oblékly! Pokud nepatříte mezi odvážné duše, vyzkoušejte jej nejdříve na dovolené. Už nebudete chtít nic jiného!

4. Nakupujte pouze v dámském oddělení!

Lekci stylu si zaslouží všechny ženy, které ještě nepopustily uzdu své fantazii, a stále tvrdošíjně nakupují pouze v dámském oddělení obchodu, který mají za rohem. Užijte si vymoženosti dnešní doby a experimentujte! Vybírat oblečení na internetu je zábava! Stejně tak se nechat inspirovat a pořídit si třeba oversized pánský svetr!

5. Jedny džíny stačí, drahoušku.

Nemusíte být zrovna dědička hotelového impéria, abyste si dokázala pořídit alespoň patery kalhoty, které budete kombinovat dle události nebo denní či noční doby. Odvažte se a pořiďte si jedny rockerské kalhoty, nebo si dopřejte sladkou růžovou Barbie variantu.

Nenechte si mluvit do svého stylu a pomozte zbořit těchto 5 nesmyslných mýtů ohledně oblékání!

 

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

TOPlist