Domů Tělo & Zdraví Hubnutí Zdravé hubnutí, Díl III. – co pít?

Zdravé hubnutí, Díl III. – co pít?

1
Rozhodla jsem se vytvořit novou sérii článků, které vám budou radit jak správně shodit pár kilo, zformovat postavu či zlepšit kondici. Doufám, že se vám bude líbit. Třetí díl se bude zaměřovat na to, co při správném životním stylu, formování postavy a hubnutí pít.

Pitný režim je velice důležitý, nejen pro naše tělo obecně, ale i pro celý ten proces hubnutí. Řeknu vám to na rovinu. Pokud tělo nebudete dostatečně zásobovat tekutinami, tak mu leda ublížíte a nezhubnete vůbec nic. Takže první krok, když chcete zhubnout je dojet si do obchodu a koupit si balík vody.

Čeho se vyvarovat? Určitě kafe, ani ráno, ani odpoledne, ani večer – káva není tekutina, naopak tělu vodu ubírá. Co se týká čajů, tak jeden čaj k snídani vám neublíží – ale víc nedoporučuji. Další nápoj, který nepomáhá je coca cola – ta má v sobě tolik kofeinu, cukru a kyselin, že si to ani neumíte představit. Neuvěřitelně se po ní přibírá – pokud máte v plánu jí pít často. Samozřejmě, že pravidla se občas porušit musí, takže jednou za 14 dní sklenička coly nevadí. Podobně jsou na tom nápoje jako Sprite, Mirinda, Fanta. Pokud máte chuť na něco sladkého k pití, ale ne tolik ubližujícího tak sáhněte po 100% džusu.

Nejlépe bude, pokud začnete pít obyčejné minerálky bez příchuti – bonaqua, mattoni aj. Občas je proložíte džusem nebo obyčejnou neperlivou vodou.

A nezapomeňte: Váha není všechno

Předchozí článekZdravé hubnutí, Díl II. – Co jíst?
Další článekZdravé hubnutí, Díl IV. – dostatek pohybu
Mersmerize
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

1 komentář

  1. ahoj tvuj blog je super ale pri hubnuti nejvice schazi pevna vule napsala bys prosim clanek jak vydrzet pri hunuti a ne jeden dva dny a tak porad dokola ?? dekuju :))

Diskuze je uzavřena.