Domů Rodina & Škola Moje zápisky Ze včerejšího focení Zatím bez hodnocení.

Ze včerejšího focení Zatím bez hodnocení.

16

Jestli si pamatujete, nedávno jsem psala, že o víkendu vyrážíme fotit – nakonec jsme začali už v pátek. Méďa (přezdívka mého fotografického kamaráda) se doopravdy zachoval jako profesionál a vznikly moc pěkné fotky. Fotili jsme asi od 11 odpoledne do půl 7, nafoceno bylo 500 fotek, z toho kvalitních a i vzhledově použitelných tak 70 a 20 z nich se mi líbí úplně maximálně.

Vše je vyfoceno v okolí Kutné Hory, u vesniček, polí a luk. S místy jsme měli problém, ale nakonec jsme jich pár pěkných našli.

Mě se fotky moc líbí, jsem spokojená a upozorňuju dopředu, jestli někdo nemá rád odvážné fotky a hodlá mi psát do komentářů urážky či nadávky, tak ať se raději nedívá, bude to prospěšné pro obě strany.

Fotky byly původně vytvořeny pro přítele, některé se mi ale líbí tolik, že je dám i sem a zbytek nechám vyvolat, aby mě přítel co dát do rámečku a měl mě pořád u sebe:).

A výsledek? Pod perexem:

Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho, budeme rádi.

Předchozí článekPřemluv rodiče k novému zvířátku!
Další článekZe včerejšího focení II.
Je mi 22 let, pocházím a dodnes žiji v Kutné Hoře a až vystuduju, pravděpodobně Vám budu vyrábět nebo prodávat léky (můj studijní obor je farmacie). Moje pravé jméno je Lucie, ale na internetu mě můžete potkat pod nickem Mersmerize, na který jsem přišla asi před dvěma lety, díky mé oblíbené hře Final Fantasy. Blog na kterém se právě teď nacházíte jsem založila 14. listopadu 2010 a vznikl ze dvou důvodů. Ten první byl, že jsem se potřebovala ze všeho vypsat, informovat o tom, že tu taky jsem a druhý důvod byl pomoci ostatním mladým slečnám, které si s něčím nevědí rady. Nejsem všeznalá, nevím a nevyznám se ve všem, ale jsem učenlivá a ráda se dozvídám nové věci.

16 KOMENTÁŘE

 1. Ta poslední fotka je naprosto úžasná!Umělecká!:)) Myslím,že se fotky velmi povedly a to že jsou odhalené není vůbec špatné.Někdy jsou to i ty nejkrásnější,kde může vyniknout pravá krása:) Jsi neuvěřitelně fotogenická;)

 2. Luci,tohle jsou nejhezčí fotky co jsem kdy viděla a to bez keců…nádhera…;)

 3. Wau… uplně užasné fotky hlavně ta poslední!!! Ta je vážně dokonalá…
  Odvážnější skutečně jsou, ale jsi dívka, která si to může dovolit protože jsi vážně krásná!

  Přemýšlela jsem, že bych si nechala nafotit podobné fotky taky pro přítele… ale já na to nemám odvahu.. :D:)

 4. Opravdu ti to moc sluší, ty fotky jsou krásné a fotograf je velmi šikovný :)

 5. Ty jsi prostě dokonalá! :) Tyhle ty „profesionální“ fotky jsou nejhezčí ;) A ještě jednou, moc ti to sluší :)

 6. jo no ta poslední je nejhezčí :) a Mers to jsi se nestyděla? Ty už jsi fotila někdy takové fotky? jinak jsou krásné moc ti to sluší :)

  • To víš, že jsem se styděla, navíc to bylo před kamarádem a ne před profesionálem, který mě nezná. Ale tak šlo to, za chvíli to přešlo:)

 7. WoW..Seš nádherná Mers..:D Sluší..ta poslední je asi nejlepší..:P Ale všechny jsou krásně..Já bych se hambou propadla :D A to ještě před kamarádem :D Vážně nádhera ♥

 8. Parádní !! Opravdu skvělé =) Seš odvážná..nemyslím odvážná svlíct se před kamarádem,ale dát si odvážné fotky na web kam chodí hooodně lidí =) obdivuju tě! =) úžasné fotky =)

 9. jsi hezká a ty fotky jsou nádherné… líbí se mi na tobě že jsi přirozená na těch fotkách a že nejsi zmalovaná jako mnohé mladé holky… tady na těch fotkách je vidět, že jednoduchost(v líčení) a přirozenost vítězí

Diskuze je uzavřena.